Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość maxi123

ex-żona wielki problem

Polecane posty

Gość maxi123
nie jestem zakomleksiona widzielismy sie we trojke rozmawialismy odosnie ich dziecka sposobu spedzania czasu itp ale zadne ustalenia z nia nie maja racji bytu poniewaz sa lamane.bylysmy raz na kawie same tez dla dobra jej dziecka to zrobilam, chciaal wiedziec kto bedzie spedzal z nim czas nie bylo mowy o malym tylko jak fajnie jestem ubrana gdzie to czy tamto kupilam, ze jak jak ja to robie ze jestem taka szczupla, ze ona by tez checia zapuscila wlosy... no to sorry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do maxi123
Ale po co ty sie w to mieszasz to twoj chlop ma zalatwic sprawe !!!!!!! Czy on jest niedorobiony ,nie umie poradzic sobie???jak do niej nic nie dociera niech nie odbiera telefonu !!!Co za niedorajda matko kochana ze wszystkiego go bedziesz wyreczala??????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maxi123
moze masz racje, ale ja po prostu lubie miec nad wszytskim kontrole;) i wkurza mnie jak wydzwania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i proszę- wyszło szydlo z wora
maxi- czemu załatwiasz sprawy za swojego faceta? Tak, jestem grubą starą maciorą pozostawioną przez męza dla młodej kochanki- jak Ci z tym lepiej to tak mnie sobie wyobrażaj. Ja uważam, że coś jest nie halo z Tobą. Jesteś w nowym związku, facet jest po rozwodzie, niech chłop załatwia swoje sprawy a nie Ty za niego. Piszesz, że lubisz mieć wszystko pod kontrolą- to wyraz strachu wiesz o tym? A moim zdaniem bać się nie musisz skoro jesteście tacy super. Tylko wiesz co, mnie się zdaje ze to Ty dużo więcej dajesz w tym związku od siebie a jemu ta cała sytuacja pasuje. I moim zdaniem powinnaś uważać z naciskami na niego bo każdy materiał ma swoją określoną wytrzymałość. Odszedł od żony z dzieckiem raz, może odejść i drugi- przemyśl to. I wbrew temu co myślisz, że życzę Tobie źle tylko uważam że coś z tym facetem nie gra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maxi123
i proszę- wyszło szydlo z wora nie o to chodzi czy jestes gruba czy nie? chodzi o to ze wylewaja tu zale takie laski tez i tak na serio guzik mnie obchodzi czy dbaja o siebie czy nie co dalej, ja nic nie zlatwiam chcialam pytac czy ktos mial tak jak ja, tyle... przykro mi jesli facet Cie zostawil dla innej to na pewno boli... wlasnie o to chodzi ze to nie jest jakis super nowy zwiazek, on ja zaczal zlewac nie odbiera tel i nawet czasem wydaje mi sie to zabawne ze dzwoni tyle razy albo wysyla po 100 smsow.ja sie nie boje o niego ani o siebie, a to ze ona mnie drazni tym co robi to co innego...moze masz racje ze daje wiecej wezme to pod uwage dziekuje;) aha nie on odszedl on staral sie sklecic jescze rodzine przy 3 jej kochasiu przy 5 wysiadl...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Arlettta
sluchaj moj brat mial taka sytuacje ze swoja eks zona za kazdym razem probowal z nia rozmawiac tlumaczyc itd, ale co Ty lipa, laska tak zrecznie potrafila przemanewrowac kazdy powazny temat na rozmowe o duperelach ze wkoncu zalatwil to przez sad bo inaczej sie nie dalo ta glupia pipa przez swoja upierdliwosc prawie mu zwiazek rozwalila na szczescie jej nie wyszlo wiec wiem co czujesz i radze zasiegnac porady prawnej odnosnie tego wydzwaniania itd. bo moze byc jeszcze gorzej eks mojego brata potrafila przykladowo wpasc sobie do niego do domu o 6 rano zostawic dzieciaka jego zonie jednoczesnie zrywajac kobiete o 6 rano w sobote ze snu bo szanowna eks jedzie sobie na morze a oni siedza w domu to nioech sie dzieckiem zajma bo jej nalezy sie chwila spokoju no paranoja jakas Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maxi123
Arlettta dziekuje;) milo ze kilka osbo nie mysli o mnie jak o zimnej rybie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Arlettta
wogole to podziwiam Ciebie tak samo jak i swoja nowa szwagierke bo ja bym chyba nie potrafila pokochac nie swojego dziecka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maxi123
ja malego akceptuje i szanuje bo nie jest winne ze ma matke wariatke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Arlettta
aha zapomnialabym pamietaj ze na eks to musisz uwazac juz caly czas u mojego brata to jest tak ze jego eks nastwia dzieciaka przeciwko jego zonie no bo jaki 5 latek powie do kobiety - nienawidze Cie skoro on nawet nie wie co znaczy to slowo ale bratowej jest przykro widze to i najchetniej tej eks bym wydlubala oczy bo uzywa dziecka jako karty przetargowej i to jest po prostu podle.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maxi123
zazwyczaj tak jest kochana nie ma argumentow wiec uzywa dziecka .uwaza ze ojciec jest zlym tatusiem itp ale jak trwoga do do .... niestety ale tak jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i proszę- wyszło szydlo z wora
maxi- nie jestem porzuconą żoną i nie czuję bólu spowodowanego tego rodzaju sytuacją. Jedyne, co mnie drażni u kobiet to ich wyręczanie facetów a oni tak swietnie sobie radza...Pomyśl o tym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nikt nie myśli o tobie
jak o zimnej rybie. Bo ryba ma uczucia w przeciwieństwie do ciebie. I poczucie przyzwoitości. A ty, co sobą reprezentujesz? Żeby facet wziął rozwód szybciutko zaszłaś w ciążę? To jest moralność? I jeszcze śmiesz pisać o niewłaściwym zachowaniu tamtej kobiety? Ty, która sypiała z żonatym facetem? Byś się wstydziła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość swertyss
Napisala ze w ciaze zaszla miesiac po ich rozwodzie, czytajcie debile.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to mega długo po rozwodzie
zaszła w te ciąże. Ale ok, nie czepiajmy się, koleś był PO rozwodzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ok. zaszła w ciąże
po ich rozwodzie. Ale sypiała z nim gdy było przed rozwodem. Więc wszystko jasne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziwny jest ten swiiiiat
Nie wiem dlaczego wszystkie next mysla ze wszystkie ex sa grube brzydkie ,zapuszczone po ciazy??? Tak bardzo chcecie sie pocieszac ze te ex takie byly i dlatego facet je porzucil ?Ze sex byl do bani,ze w domu chodzila w dresach,ze upasla sie i nic nie robila tylko czipsy zarla?? A moze to facet jest gowno warty i chocby ta ex na rzesach stawala to i tak pociulal na boku bo poprostu kawal dziada i juz. I jeszcze jedno?zawsze to ex zdradza ?zastanawiajace ??? a misu taki poukladany byl przez cale malzenstwo a ona go zdradzala na prawo i lewo ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maxi123
boshe zaczelismy wychodzic na kawe po pracy w listopadzie zreszta z reszta pracownikow wiec nie widzilam w tym nic dziwnego, raz drugi zaprosil mnie sama nie widzilam w tym nic zlego bo wszyscy w firmie sie l;ubilismy i sopedzalismy duzo czasu po pracy we wspolnym towarzystwie.dlam mu dopy po 3 mieisac intensywnych spotkań, wiec jakby standard zachowany:) podkreslam tez ze zaczelismy sypaic ze soba gdy on sie wyprowadzil on dniej w wlasciwie to ONA GO WYRZUCILA BY MOC NA LEGALU SPOTYKAC SIE Z NOWYM FAGASEM(z ktorym zreszta juz nie jest, jest juz3) a faktycznie w porownaniu do mnie laska nie ma szans;) wiec fuck you

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szmery bajery.
A no pewnie ze jestes lepsza !juz samo to ze go wyreczasz stawia cie w lepszym swietle .On wygodny PAN a sluzba służy mu .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość melannaty
Lubisz miec kontrole nad wszystkim?Powodzenia ci życze.Zacznie chodzic z kolezanka z pracy na kawunie to twoja kontrola pojdzie sie jebac.No ale przeciez w towarzystwie z nia pojdzie bo przeciez wszyscy sie lubia bardzo.Jestes kolejna glupia tania zakompleksiona siksa ktora poprostu daje dupy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kate65
doopy to dawala twoja stara, spr kto jest twoim biologicznym ojcem stara wywłoko, dajcie lasce spokoj zakute lby

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maxi123
to ciebie jak ci tam, tania to na pewneo nie jestem , mam blisko 30 lata to moj 3 facet w zyciu wiec spojrz na siebie, pewnie przeoralo cie pol podlasia wiesniaro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maxi123
melannaty do ciebie .kate 65 ma racje spytaj mamusie kto jest twoim tatusuiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maxi ty z podlasia
jesteś? z jakiej wsi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aron
ludzie polska to dziwny kraj jak facet odejdzie bo zla zone mial i chce ulozyc sobie zycie to jest cham i prostak a ta 2 jest koorwa i zla bardzo zla kobieta, a biedna ex zona zostaje z dzieckiem trzeba sie uzalac nad nia bo facet to swinia, ja mialem zone ktora puszczala sie na lewo i prawo po prostu lubi ten sport, i co milem z nia dalej byc dla dobra dziecka?mam godnosc dajcie tej calej maxi spokoj bo zarowno on ajak jej facet ma prawo ulozyc sobie zycie tym bardziej ze z tego co ona pisze to tamta byla puszczalska, oj baby baby

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maxi123
nie nie jestem z podlasia, z dziada pradziada w miescie mieszkamy, wiem ze tamta byla a wy pokazujecie ze mentalnosc wiejska macie i tyle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aron
daj sobie spokoj dziewczyno, te co podnosza kamien same swiete nie sa , a stoja za szmata bo niby solidarosc jajnikow;) czy jakos tak... szczescia wam zycze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maxi123
masz racje aron dalsza dyskusja nie ma sensu, strare zasmucone zyciem klempy;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kochanka Franka
maxi w 99% na twoj post odpowiedzialy exiary ktore robia to samo.Nie daj sie ropuchom.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kolezanka z pracy
Nie wierzcie maxi123 ona jest ze wsi ,jak jej Boss jest w pracy to wydzwania do niego 100razy z byle gownem a my mamy ubaw!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×