Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

cielątko

zdradziłam

Polecane posty

...wczoraj, to był kolega z pracy. Nie mam wyrzutów sumiena wobec męża. Od wielu miesięcy nie układa nam się. I trafił się on. Chyba tego potrzebowałam. Może wydawać się wam to dziwne ale tak czuję. W zasadzie nie wiem po co wam to pisze. Z pewnością wielu z was wyzwie mnie tu od szmat. Może będzie ktoś kto uzna że mam prawo do takiego skoku w bok. Jedno czego w tej chwili żałuję to to że po kilku tygodniach małego flirtu po przez smsy, słowa i spojrzenia - spotkaliśmy sie pierwszy raz poza pracą i od razu to zrobiliśmy. Pozdrawiam zdradzających z całą pewnością jest Was tu wielu i wiele.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czerwona malva
idź i nie grzesz więcej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ty niczego nie żałuj! Życie jest na to za krótkie! Idź i grzesz więcej :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brunet_wieczorową_porą
piszesz bo chcesz usłyszeć "ja też", a jak wiadomo, w kupie raźniej ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Brunecie, chyba masz rację. Wszędzie się słyszy o tych wielkich miłościach, super małżeństwach. Nikt nie zdradza ani o tym nie myśli (mam na myśli moich znajomych) A tak na prawdę to wielu z nas ma to chyba za sobą!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cewka
dobrze się stało tylko, żebyś się nie zakochała w nim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co do tych wielkich miłości i idealnych małżeństw...najwyraźniej w rzeczywistości tak naprawdę nie są takie idealne. Bynajmniej nie w sferze seksualnej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość astosuka
no i co mamy Cię zrozumieć, wspierać i napisać jak Ty dobrze zrobiłaś? Że mi się z mężem nieraz nie układa to mam obcego gościa między swoje nogi zapraszać? Musisz być bardzo niedojrzała emocjonalnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rudlan
Czego żałujesz? - czy tego że tak długo z tym zwlekałaś, czy tego , że to zrobiłaś.? jeśli Ci było przyjemnie to nie żałuj i powtarzaj to częściej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kronoighr
i przynajmniej dobrze cie wyruchał?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olsenn
wiecej takich dziewuch:) uwielbiam te uciekajace od meżów, są najłatwiejsze i nawet nie trza im stawiać, viva otwarte kobiety:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alekmaksd
Niestety takie już są kobiety, zdradzają i ciągle im coś nie pasuje. Oby jak najmniej takich lafirynd jak autorka tego tematu i osoby ją popierające.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TOBIASZYN
dobrze zrobiłas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sdhkjdsjhdfshkd
Jestem w identycznej sytuacji. Zaczęło się tak samo jak u ciebie. Ciągnie się to już prawie rok. Teraz mam problem....zakochałam się....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gargula
Jak czytam takie tematy, to zaczynam powoli myśleć: na cholerę mi w ogóle kobieta, po co się wiązać jak i tak Ci ę zdradzi. Wystarczy, że się trochę nie układa i nawinie się byle pajac, który łatwo poderwie Ci żonę a ona mu wskoczy do łóżka.. chore i patologiczne...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sdhkjdsjhdfshkd
dbaj o swoją żonę a cię nie zdradzi. Ja zdradziłam ponieważ czułam się niekochana. Kobieta potrzebuje miłości...jeśli nie dostaje jej od swojego męża, to szuka jej u boku innego. Życie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TOBIASZYN
ja o swoja dbałem i co musze ją zdradzac bo to ni kobieta tylko worek ziemniaków

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×