Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość julciaa20

Proszę o podpowiedź ;)

Polecane posty

Gość julciaa20

Witam Dziewczyny, mam taki mały problem. Zaczynamy powoli planować wesele i właśnie mam jeden problem. Mój narzeczony niestety stracił obojga rodziców. I tak właśnie się zastanawiam czy uczcić jakoś pamięć o nich podczas tego najważniejszego dnia w naszym życiu ? Czy nic nie robić? A co podczas podziękowań dla rodziców? Nie mam pojęcia jak to zorganizować. Może mogłybyście coś podpowiedzieć??? Z góry dziękuję za wszystkie odpowiedzi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miesiac po slubie
wiem ,że po kosciele uroczyscie jedzie się na cmentarz i składa kwiaty i zapala znicz :) mialam sytuace taka u kolezanki na weselu wiec jechali z kamerzysta na cmentarz jesto nawt na plycie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Możecie pojechać na cmentarz tak jak kolezanka wyżej napisała, a możecie to zrobić, np. dzień przed ślubem albo dzień po slubie i przywieźc np. kwiaty, które dostaliscie ze slubu?? A z podziekowan rodzicom, takich na weselu, bym zrezygnowała na waszym miejscu.. możecie to zrobić później bardziej osobiscie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość julciaa20
Dziękuję za odpowiedzi :) Tylko nie wiem czy moim rodzicom nie będzie troszkę przykro, że nie było podziękowań na weselu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja bym w takiej sytuacji w ogóle zrezygnowała z podziękowań dla rodziców w czasie imprezy, to w sumie nowa moda i dawniej nikt tego nie robił. Swoim rodzicom możesz wręczyć upominek i podziękować przy błogosławieństwie a na grób rodziców narzeczonego możecie pojechać np przed mszą jeśli jest blisko, widziałam cos takiego na jednym weselu i to było właśnie zamiast blogoslawieństwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co to w ogóle za moda
w strojach weselnych iść na cmentarz? nie można tego zrobić przed czy na któryś dzień? dla mnie w dzień ślubu to robienie takiej pokazówki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jesli zrobisz
podziekowanie na weselu to twojemu narzeczonemu bedzie bardziej smutno niz twoim rodzicom jakby tych podziekowan nie bylo przeciez mozesz z nimi pogadac i im powiedziec dlaczego nie bedzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiaaaagw
nie rób podziękowań na ślubie - absolutnie. ten moment wzrusza nie tylko parę młodą, ich rodziców ale również i co po niektórych gości - jest dość emocjonalny, więc duże prawdopodobieństwo że mógłby rozkleić Twojego męża i go zdołować na kolejną część nocy. uprzedz rodziców o planach rezygnacji z tego elementu wesela, który z resztą nie jest elementem obowiązkowym. jeśli rodzice są z tych normalnych - na pewno zrozumieją. bo są i tacy rodzice, którzy nie wyobrazają sobie, a wręcz obraziliby się gdyby wesele odbyłoby się bez piosenki 'cudownych rodziców mam', wspólnych tańców i koszy z kwiatami - takich rodziców serdecznie współczuje. na grób rodziców męża pojechałabym z nim dzień przed ślubem i dzień po. na pewno będzie mu milo. w dzień ślubu to chyba zbędne ze względów organizacyjnych i emocjonalnych. za duży stres, wieczny niedoczas... twoim rodzicom urządziłabym indywidualne podziękowania po ślubie. na pewno przygotowałabym jakiś prezent - pamiątke (rodzice uwielbiaja takie rzeczy ;)) możecie go wręczyć na jakiejś kolacji, przy kawie oglądając zdjęcia ze ślubu, albo wykraść rodziców z wesela na moment i zrobić to w takim wąskim gronietylko wy i oni. przede wszystkim porozmawiaj o tym ze swoim narzeczonym. niech on ma tu ostateczne zdanie w tej kwestii. ani ty ani my na forum nie bedziemy umialy się wczuć w jego emocje. i absolutnie też nie sugeruj mu, że chciałabyś zrobić te podziekowania, bo twoim rodzicom będzie smutno!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×