Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Pomóżcie!

Co dajcie jesć swoim psom ??? Czy dajecie tylko karme ?

Polecane posty

Gość to żartt
pies je warzywa?brokuły???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moje jedza niemal wszystko, nawet ciastka ze stolu wyjedza. ale oczywiscie z konkretow to karma, mieso, makaron z kaszanka itp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miłośniczka psów
Nie dawaj psu mleka!! Możesz dać przetwory mleczne - twaróg lub żółty ser ze względu na dużą ilość wapnia. Jak ktoś wyżej wspomniał labradory zjedzą niemal wszystko! To twoja decyzja jak będziesz karmiła swojego psa, lecz od tego zależy jego zdrowie. Nie rezygnuj z suchej karmy - szczeniak musi gryźć, tym bardziej jak zacznie wymieniać zęby, poza tym wtedy kamień się tak nie osadza. Mój je i suchą karmę, i gotowaną i czasem puszki też szczególnie jak wyjeżdżamy. Póki co 3 razy dziennie. Labradory rosną do ok roku, od roku będzie dostawał 2 razy dziennie. Ja kupuje mojemu kości, serca drobiowe i gotuje z tego rosół potem wrzucam warzywa pokrojone w kostkę (głównie marchew, seler) i do tego ryż, który ładnie chłonie ten rosołek. Psu bardzo smakuje. Jak będziesz miała pytania to pisz :) I nie zapomnij że labrador potrzebuje dużo ruchu i musi mieć gryzaki, jak mu tego nie zapewnisz to może zniszczyć mieszkanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pomóżcie!
Mój piesek ma 2 miesiące i lubi wszystko gryźć więc mu dałam do zabawy różne rzeczy. Czytałam w internecie w poradnikach że małemu labradorowi czy suce karmiącej można dawac mleko... Moja kruszynka nie za dużo jada. Cos tam czasem dziubnie, ale wyglada na zdrową i lubi się bawić. Martwiło mnie że tak mało je.... Ale nie bede jej na siłe wpychać....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no pewnie i to czesto
haha te psie przepisy rządzą:D niektore sa lepsze niz przecietny polski obiad:D rosolek z kurczaka, + kasza + warzywa - krupniczek mniam mniam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wolowina, wieprzowina, bulka z mlekiem, marchew, zero kaszy, watrobka, mieso tylko gotowane.twarog ze smietanka, surowe jajko, witaminy na wzmocnienie kosci, karma royal.psie przysmaki. wiecej nie pamietam :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pomóżcie! Mój piesek ma 2 miesiące i lubi wszystko gryźć więc mu dałam do zabawy różne rzeczy. Czytałam w internecie w poradnikach że małemu labradorowi czy suce karmiącej można dawac mleko... Moja kruszynka nie za dużo jada. Cos tam czasem dziubnie, ale wyglada na zdrową i lubi się bawić. Martwiło mnie że tak mało je.... Ale nie bede jej na siłe wpychać.... moja mama swojemu szczeniakowi- bernardyn dawala świeżą zwykl. bulke z lekko podgrzanym mlekiem. wcinal az mu sie uszy trzęsły. nic na sile. widocznie nie potrzebuje tyle pokarmu :) zdjecia w stopce :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a moj rotweiler
wcinal winogrona :D a najlepsze jest to ze wypluwal lupinki kochany byl :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×