Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

moniczka22

testy owulacyjne

Polecane posty

Jak ufać testom owulacyjnym ACON LH skoro robiłam go w 13 dc i wyszedł pozytywny oraz temperatura a także śluz płodny na to wskazywały a gdy temperatura się zmieniłą oraz śluzu nie było to w 18 i 19 dc test również wyszedł pozytywny a testowa kreska była ciemniejsza niż ta kontrolna !!!??? Czy którejś z was są znane testy testy tej firmy i co mam myśleć o całej tej sytuacji ...???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nikt mi nie powie jak to jest????prosze poradzcie cos...juz niewiem co o tym myslec....czy tym testom wogole mozna ufac....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A czy jak robilas pierwszy raz te testy tez kreska testowa wyszla ciemniejsza od testowej? Bo test owulacyjny inaczej niz ciazowy, ten test jest pozytywny nie jak sa dwie kreseczki, tylko wtedy kiedy testowa jest ciemniejsza od kontrolnej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc Anitia! 🖐️. to i ja postaram sie wytlumaczyc: przy normalnej owulacji jest mozliwe ze test wychodzi pozytywny przez kilka dni z rzedu. LH ma pik miedzy 12 a 36 godzin przed owulacja, a pozniej spada. spadac moze tez w roznym tempie, wiec test moze pokazac sie pozytywny nawet kiedy owulacja miala miejsce kilka dni wczesniej. mozliwe jest tez, ze cialo przygotowuje sie do owulacji, wydzielajac wyzsze poziomy LH, ale z roznych przyczyn, jak stres, choroba, podroz czy po prostu pech (zdarza sie to czasem bez wyraznej przyczyny), do owulacji nie dochodzi. wtedy twoje cialo probuje po raz kolejny uwolnic jajeczko tak szybko jak to tylko jest mozliwe. ten pierwszy pik LH mogl jeszcze sie nie skonczyc zanim rozpoczal sie drugi, dlatego pozytywny test wychodzi przez kilka dni. najczesciej jesli test wychodzi pozytywny przez dluzej niz 3 dni oznacza to, ze jajeczko ma problem z wydostaniem sie z "punktu startowego", co nie jest problemem, jesli zdarza sie jedynie od czasu do czasu. nie stosowalam testow wspomnianych przez ciebie, ale generalnie wszytskie testy owulacyjne paskowe maja te sama zasade dzialania. pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na teście jest napisane że jeśli kreska jest tak samo czerowna jak kontrolna bądź bardziej wtedy test jest pozytywny:)i tak było w 13dc tak samo czerwone kreski:)i inne objawy wskazujące że owu była ok 13-14 dnia....a 18 dc kreska testowa ciemniejsza od kontrolnej...ale żadnych innych objawów wskazujących na owu....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak, wiec ten pierwszy test byl prawidlowym wynikiem. w instrukcji tez pisali napewno, zeby po pierwszym pozytywnym tescie przestac testowac, tak? :) to wlasnie miedzy innymi po to, zeby uniknac niepotrzebnego analizowania, jesli test wychodzi pozytywny przez kilka dni. pierwszy pozytywny wynik jest wystarczajacym potwierdzeniem piku LH.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×