Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość czarnowlosa_______

CZY SPRAWDZIŁO SIĘ WAM PRZECZUCIE?

Polecane posty

Gość czarnowlosa_______

Zawsze chcialam miec dziewczynkę (zdrowie najwazniejsze ale gdzies tam w marzeniach...), od momentu zajscia w ciążę czuje ze to bedzie chłopiec. Nie wiem czemu mi sie to zrobilo. Tak czuję.... Czy Wasze przeczucia tez sie sprawdzily?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paolla olla
wam dzisiaj na tym forum niezle odwala...ta o przeczuciach,inna na drugim topiku o przelewaniu wosku nad dzieckiem..no ja pierdole:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pietruszka z koperkiem
ktory tydzien?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czarnowlosa_______
i co juz idiotko? pytam o przeczucie a ty suko juz ublizasz????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paolla olla
suka to cie urodzila,a ty urodzisz pewnie nastepna:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość WWW333
CZULAM JAKOŚ TAK ŻE TO CHŁOPIEC I SIĘ SPRAWDZOŁO

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dfogieh2ohqg
Leżellismy w nocy, i pytanie co sie urodzi, chłopak czy dziewczynka i nagle hasło załózmy sie o 100 PLN, masz mocne geny bedzie chłopak, ja mówie trudno zostaje mi dziewczynka, wygrałem :D 100 do dzis nie zobaczyłem :D:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja za 1 razem dopiero na porodówce dowiedziałam się że bedzie córcia, choć szczerze mówiąc miałam takie przeczucia i sie nie myliłam za 2 razem chciałam chłopca i dowiedziałam sie w 17 tyg że bedzie, wiec ciesze sie bardzo że tak mi wyszło :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ksjsndbjn
Mnie się sprawdziło. Byłam w pierwszej ciąży i dosłownie od wykonania testu ciążowego mialam przeczucie ze będzie chłopak. Potwierdziło się to na usg w 38 tyg bo dopiero wtedy synek się pokazał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamamama27
ja czułam że dziewczynka - w 14tc lekarz zobaczyl że chłopak i jest chłopak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do mamamama 27
Z tego Twojego synka będzie chyba jakiś szybki Bill, skoro już w 14 tygodniu dało się zauważyć siusiaka...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W pierwszej ciąży wiedziałam że będzie dziewczynka, w drugiej że będzie chłopak (nawet wybrałam dla niego imię już w drugim miesiącu ciąży), sprawdziło się w obu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja miałam przeczucie, że będzie chłopiec.. nawet lekarz na usg potwierdził.. pokazywał mi siusiaka i to mnie całkiem utwierdziło w przekonaniu, że jednak chłopiec.. a urodziła się dziewczynka :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja w obu ciążach
wiedziałam od samego początku ... w pierwszej, że chłopak, w drugiej, że dziewczyna :). Ale ja w ogóle czarownica jestem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mialam przeczucie ze bedzie synek...tzn zawsze marzylam o synku i od samego poczatku zwracalam sie do niego "maly" wszyscy mi mowili zebym sie nie nastawiala bo sie rozczaruje a jednak w 24tc lekarz twierdzil ze prawdopodobnie syn a w 28tc potwierdzil to inny lekarz no i mamy synka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja od momentu zrobienia testu byłam przekonana że będze chłopak,w 14 tygodniu usg to potwierdziło(możecie wierzyć lub nier ale na zdjęciu widać cycka) i urodził się chłopak.Tak więc widać usg może już w 14 tygodniu pokazać płeć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamamama27
no widać moja lekarka ma nowoczesne usg i mały się ślicznie pokazał i w 14 tc widziałam płeć - mam nawet fotki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
odkąd dowiedziałam się o ciąży ( 8tc) wszystkim mówiłam, że będzie chłopiec. Chociaż miałam od początku smaka na słodkie, cera mi się pogorszyła i czułam się paskudnie, to i tak mówiłam, że będzie chłopak. W 25tc przy przyszłych dziadkach ginekolog oficjalnie uwiecznił na usg pisiorka ;) Wszyscy w szoku, bo o ile ja mówiłam, że będzie chłopak, tak wszyscy dookoła tłumnie, że to dziewczynka ;) Co będzie na 100% przekonam się przy porodzie, ale pisiorek na zdjęciu jest i nie da się go pomylić z pepowiną ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja tam zawsze
myślałam ż ebęde miec córkę, nawet kiedyś mi sie to śniło a urodziłam synka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mnie sie sprawdzilo,ale to nie przeczucie,a jedynie fuks,jedna trafila z tym"przeczuciem"a inna nie.Trochę realistycznego podejscia do zycia :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mko0
ja czułam, ze bedzie dziewczynka i jest :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mko0
a wszyscy ''wró,żyli'' mi z brzucha ze chłopiec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość juki op
w którym topicu było o przelewaniu wosku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi sie nie sprawdzilo.obojetnie mi bylo co ale myslalam ze bedzie chlopczyk bo u meza w rodzinie same chlopczyki sie rodza. a nas urodzila sie dziewczynka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olcia mama chłopaka

W pierwszej ciązy wiedziałam że chlopak, nawet jak mi lekarz na usg powiedział, ze dziewczynka to mu kazałam jeszcze raz sprawdzić bo się myli Urodził się chłopak. W 2 ciąży wiedziałam że dziewczynka, no się urodziła dziewczynka. Teraz w 3 (32 tydz) mam przeczucie na chłopaka, lekarz na połowkowym gwarantował, że chłopak.  A ja marze o dziewczynce i cchciałam  ten raz w zyciu nie miec racji, niestety chyba mi nie dane. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
Dnia 14.08.2011 o 01:29, Julianna_Szcz napisał:

odkąd dowiedziałam się o ciąży ( 8tc) wszystkim mówiłam, że będzie chłopiec. Chociaż miałam od początku smaka na słodkie, cera mi się pogorszyła i czułam się paskudnie, to i tak mówiłam, że będzie chłopak. W 25tc przy przyszłych dziadkach ginekolog oficjalnie uwiecznił na usg pisiorka 😉 Wszyscy w szoku, bo o ile ja mówiłam, że będzie chłopak, tak wszyscy dookoła tłumnie, że to dziewczynka 😉 Co będzie na 100% przekonam się przy porodzie, ale pisiorek na zdjęciu jest i nie da się go pomylić z pepowiną 😉

Ja w żadnej ciąży nie miałam smaka na słodkie wręcz mnie odrzucało. Wolałam ostre kiszone kwaśne (jak Zawsze przed ciążą) mam dwie córki. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×