Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Moje skarby

Znudzony partner..(gej ..).

Polecane posty

Gość Moje skarby

Witam Jestem od 7 lat w zwiazku z gejem..Od roku zaczelo sie nam psuc..Kiedys skok w bok zdarzal sie raz ,no moze gora dwa do roku..A od roku doslownie co weekend sie oboje zdradzamy..Mysle ,ze powodem jest rutyna w sexie..Robienie laski i dymanie w dupala juz nie jest takie czarujace..Ostatnio przynioslem Gabrysiowi kulki analne..Po uzyciu gesto sie spusci,ale juz kolejengo dnia wyrwal jakies mlode ciacho na party..Wrocil mega zadowolony ,nie mial ochoty na "lodzika" W sumie z jednej strony podoba mi sie ta ekstaza podczas zdrady,a z drugiej przeciez sie kochamy i chcemy byc razem..Myslelismy nawet o slubie i adopcji dzieci..ALe w takiej niestabilnosci chyba bedzie ciezko..Macie jakies rady jak odswiezyc zwiazek ? Dziekuje za wszystkie !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kutnapletes
wypieprzaj stąd cioto. jak czytam takie wypociny to mam ochotę przyłożyć w tą spedaloną chłopską mordę, w ten homoseksualny ordynarny ryj, w ten zboczony pedalstwem pysk.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziewczynkaz zielonej gory
a ja jak takie cos czytam, to mi sie humor p[oprawia. kocham po prosty takie wpisy.kochnie, moja rada, wpadnij do mnie na kawe, pogadamy, wyzalimy sie sobie i zostaniemy najlepszymi przyjaciolmi. a jak bedziesz miec ochote na kobiete to ci nawet za darmo kotku dam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×