Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Cieplokrajowiec

Informator "patrioty"

Polecane posty

Gość Cieplokrajowiec

Od kilku lat z własnej woli(oczywiście)mieszkamy na Cyprze(taka se wysepka zapomniana przez prawo i normalnych/według mnie/ ludzi). Wtrącamy się w tak Kobiece Forum aby: 1.Ludzie z Kafeteria.pl wiedzieli,że wyspa Cypr naprawdę istnieje. 2.Tutaj też są normalni ludzie (biali)[nikt z nas nie jest rasistą] 3.Czasami po pracy chcemy z kimś popisać. 4.Chcemy udzielić rzeczywistych informacji (w miarę posiadanej nam wiedzy-a lata przeżyte tutaj są dostatecznym informatorem). 5. Polskie lasy są zdecydowanie lepsze od tutejszych 'palem'. 6. EWENTUALNIE-Wasze propozycje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość motzz
zapomniana, ale chyba nie przez Turków?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość motzz
po za tym mamy swoje własne wyspiarskie problemy. tak naprawdę nie wiem o co chodzi i nie szczególnie się tym interesuje, ale dobiegły mnie słuchy, że na wyspie Wolin są problemy z dostępem do plaży. oczywiście z Niemcami w tle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cieplokrajowiec
Z wikipedia.pl: "W 1570 r. wyspę podbili Turcy. Osiedliła się tam ludność całkowicie odmienna od rdzennej, która szybko się asymilowała i dostosowała do etnicznej struktury wyspy. Turcy nie prowadzili przymusowej ani systematycznej islamizacji zajętego obszaru. Mimo to znaczna część Cypryjczyków przyjmowała tą wiarę, aby nie być postrzegana jako ludność drugiej kategorii. Przez blisko 300 lat panowania Turcy doprowadzili do upadku i częściowego wyludnienia"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość motzz
brawo Jasiu. :) jak napiszesz jeszcze dlaczego my nie mamy problemów z Turkami, będę pod wrażeniem. :D 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×