Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość Kunegunda1988

Pod wpływem alkoholu chyba rozwaliłam swój związek ... :(

Polecane posty

Gość Kunegunda1988

Płacze od rana ... Byliśmy wczoraj z chłopakiem na imprezie.nie obyło się bez kilku piwek-a mi mało potrzeba.... Bardzo się zdenerwowałam , upadło mi piwo a on wydarł się na mnie:co ty odpierd... Dookoła mnóstwo ludzi wszyscy to słyszeli ... W nerwach powiedziałam mu że pierwszy i ostatni raz się na mnie wydarł i że nie chce z nim być ... Nie wiem co mi odbiło że tak powiedziałam ... Później poszliśmy do pobliskiego klubu, już pokłóceni.przepraszał mnie resztę nocy nie zostawiał na krok ale byłam nie ugięta i powiedziałam żeby się do mnie nie dotykał ... I dał sobie wkońcu spokoj. Nic się nie odzywa już pół dnia a ja po cichu płacze w koncie tak żeby nie widział ... Nie wiem czemu tak mu powiedziałam wczoraj nie chciałam tak ... Nie będę się tłumaczyć alkoholem chyba chciałam się postawić poza tym zabolało mnie to co zrobił. Nie wiem czy się odezwać czy pozwolić żeby te ciche dni jeszcze trwały ... Jestem załamana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość

Jego reakcja nie była kulturalna, więc miałaś prawo obwieścić, że nie życzysz sobie takich tekstów. On przeprosił i tu niepotrzebnie strzeliłaś focha. Nie odzywa się na Twoje wyraźne życzenie. Zamiast ryczeć odezwij się. Ciche dni są chore. 

Edytowano przez Gość

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
9 minut temu, uzyszkodnik napisał:

Myslisz, ze po 9 latach oni to jeszcze pamietaja? 🤭

Nie zwróciłam uwagi. Z doskoku lukam😉 Być może mają już 9lat po ślubie i bez krępacji mówią sobie "Co Ty odprdalasz?"😆 A może już każde z innym? Kto wie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
44 minuty temu, elektryzująca napisał:

Nie zwróciłam uwagi. Z doskoku lukam😉 Być może mają już 9lat po ślubie i bez krępacji mówią sobie "Co Ty odprdalasz?"😆 A może już każde z innym? Kto wie. 

9 lat po ślubie, ale zapewne każde z kim innym 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
8 minut temu, kamikadze napisał:

ona już raczej po 2gim lub 3cim niewypale, samotna matka

W swojej kuli zgaduli to zobaczyłeś? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
2 minuty temu, kamikadze napisał:

jasne, moge ci też wywróżyć, chcesz?

Nie krępuj się. Umieram z ciekawości. Zaskocz mnie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Przed chwilą, kamikadze napisał:

potrzebuje troche danych osobowych aby to wyliczyć

pffff wielki wróżbita. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oj dzieci dzieci.

Nie zrywa sie związku w takich okolicznościach i z tak głupiego powodu. Strzeliłaś focha słusznie, ale po przeprosinach powinnaś odpuścić. Poszłaś w zaparte. 

Mleko się wylało. Piłeczka jest po Twojej stronie. Wystarczy przeprosić jego za swoje zachowanie, oczywiście przypomnieć że to w nerwach po jego tekście ale jest już oki. Może też mieć focha bo sam bym się zastanawiał po co jestem z babą która tak łatwo kończy związek. 

P. S. Nie pij tyle bo Ci ewidentnie szkodzi na dekiel. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×