Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kiziamizia1

pomóżcie w interpretacji proszę!

Polecane posty

Gość kiziamizia1

wklejam link ze zdjęciem dzisiaj wykonanego testu owulacyjnego, moze nie jest 100% wyrazny ale mam nadzieje ze pomozecie mi zinterpretowac czy juz moge starac sie z mezem o dziecko. Wydaje mi sie ze kreska T jest lekko jasniejsza http://www.voila.pl/098/t46pe/?1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
raczej jeszcze negatyw, niewiele brakuje. Poczekaj i zobacz, jak będzie jutro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiziamizia1
minia dzieki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tylko w pupe
ciaza 2 kresi .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
za slaba ta kreska u mnie kreseczka ktora mowila ze jest owulacja byla prawie czarna (w kazdym badz razie mocno ciemniejsza) no i trzeba pamietac ze testy te pokazuja ze pik LH wystapi w ciagu 24 h wiec najlepiej zaczac juz i tak z tydzien dzien w dzien pomeczyc meza :) musi sie uda powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiziamizia1
ej ale to test owulacyjny a nie ciazowy;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiziamizia1
Patka z tego sie robi cos pozbawione uczuc, ciagle patrzenie na test seks dla dziecka juz mnie to meczy powoli, w zeszlym roku stracilismy dziecko i pragniemy miec kolejne ale to juz w jakas niezdrowa obsesje u mnie przechodzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez mialam obsesje do czasu kiedy nie trafilam na swoja p. ginekolog ktora wiedzial co robi... nie powiem bo przed poczeciem dzecka tez sprawdzalam na tych testach moje LH ... zuzylam okolo 100 szt w ciagu 3 miesiescy ale sie udalo zwlaszcza ze ja mialam problem z prolaktyna.... ale po norprolacu ladnie sie obnizyla i w 3 cyklu bylismy juz w ciazy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiziamizia1
ja niby nie mam z niczym problemów, choc moim zdaniem mam skoro stracilam dziecko. Ale z p. widzenia P. ginekolog moge zajsc w ciaze, bo mam jak to ona stwierdzila bardzo duzo "jajeczek" i jestem b. plodna. Nie wiem czy wierzyc czy nie ale mam nadzieje ze w koncu sie uda i nie bede musiala sledzic testów i kupowac kolejnych opakowan.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja starcilam 2 ciaze i przebadalam sie w sz. hematologicznym nic nie wykryto ale zalecono fraxyparyne i aspiryne protect w czasie ciazy... byc moze u ciebie tez pewnie pomogloby wlaczenie leku na rozrzedzenie krwi... zawsze mozesz poprosic lekarza pierwszego kontaktu o skierowanie do poradni hematologicznej... ja akurat dostalam do poradni zaburzen krzepniecia krwi i homeostazy... aczkolwiek u ciebie moze byc zupelnie inna przyczyna i nie sugeruj sie tym ze u mnie to pomoglo.... schorzen golym okiem nie widac i nigdy nie wiadomo co i kiedy nas dopadnie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×