Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość aron

byla zona, obecna zona

Polecane posty

Gość olivia dunham
20 kg w miesiac buhahahahahahah idiota

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aron
co w tym dziwnego ze tyle schudla karmila piersia wiec nie jadla wszytskiego poza tym chciala schudnac;)a co ty dalej wazysz 130?;) to byl test na milosc seks z milosci inaczej smakuje niz z dziwka a tamtym razem smakowal jak w burdelu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aron
mialem jedna dojna smieciu a ta jest krolowa, zreszta seks z nia smakuje jak rajskie jablko wiec wiem ze ja kocham nad zycie, chcociaz wypomina mi przeszlosc i mnie to boli to wiem ze warto, czasem mam tylko mysli ze nie wytrzymam tego jej gadania i obwiniania mnie ze nie bylem prawiczkjiem jka mnie poznala, wtedy mam mysli by odejsc ale nie zrobie tego bo ja kocham i chce z nia byc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olivia dunham
Jestes tak glupi, czy udajesz? 20 kg w miesiac naqet karmiac piersia jest niemozliwe. A ten tekst o 130 kg...coz nie masz argumentow to bedziesz uderzal do wagi? Ufff gratuluje bylej zonie, ze pozbyla sie takiego idioty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aron
tyle schudla i nie bede przekonywal ze jest inaczej... nie chcesz nie wierz niena ten temat bede wypisywal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aron
a co boli cie ze jestes spadla i masz zwisajace cycki rozstepy i nadwage po ciazy, dlatego jedziesz zawsze bo tej drugiej ibedziesz bronic pierwszej kredtynka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aron
ta druga jest matka tez mojego dziecka wiec jej nie obrazaj walkoniu,a fakt polyka pysznie zazdroscisz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olivia dunham
he? co za kretyn:D:D:D nic mnie nie boli durniu. Pierwszej gratuluje, drugiej wspolczuje ruchacza pospolitego. Biedna, przed slubem a juz ma poroze:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aron
nie jestem ruchaczem wy zazdoscicie ludziom sczescia i tyle bo co nie moge ulozyc sobie zycia na nowo?to ona mnie zdradzala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olivia dunham
zazdroscimy?? Buhahaha czego?? Tego, ze biedna kobieta, z ktora niby jestes taki szczesliwy juz jest zdradzana?? Czlowieku skoro ja kochasz to po cholere przespales sie z pierwsza? I nie tlumacz, ze chciales sprawdzic czy cos jeszcze do niej czujesz bo napisalam ci wczesniej, ze to najglupsze tlumaczenie na swiecie. Jestes ruchaczem i na dodatek kretynem. Myslales, ze przyklasniemy ci tu i napiszemy, ze super zrobiles zdradzajac ta druga? Udowodniles, ze jestes takim samym scierwem jak twoja pierwsza zona. Ona cie zdradzala to ja zostawiles, ty zdradziles swoja obecna partnerke i sie wybielasz. Gowniarz. Tyle ode mnie a ty dalej sie tlumacz, ale i tak jestes idiota

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aron
olivia masz racje jestem idiota ze daje wam sie nasmiewac ze mnie, musialem milaem 5 letni zwiazek za soba a co by bylo gdybym nie spr tego?he?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aron
masz racje powiem jej jesli jest taka wspaniala kobieta za jaka ja mam wybaczy mi zdrade wytlumacze sie jej tak jak wam , ze musialem spr a poza tym byla moja zona jescze wiec moja obecna nie moze miec pretenscji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość po co na tym świecie
rozsiewasz swoje wadliwe plewy. Potem będzie takich jak ty mnóstwo ruchaczy s oro każda twoja baba od razu zachodzi w ciążę. Ile jeszcze zamierzasz mieć tych bab?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aron
ile bede chcial odejdzia ta to znajde sobie nowa i moge tez miec nowe dziecko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość po co na tym świecie
o nikt cię więcej nie zechce!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aron
jestem ruchaczem no dobra przyznaj sie, nie mam zadnej moralnosci, pewnie jeszcze nieraz przespie sie z byłą żoną co w tym zlego? przy jednej nie wytrzymam, za pare lat i tak pewnie bede mial mldoszą kochanke taki jestem super, mam kasę i kazda na mnie poleci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aron
kto sie podszyl za mnie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nmhjkllcshumb
Gorzej jak sąd stwierdzi, że były stosunki i nie orzeknie rozwodu, a wtedy dopiero będzie wojna z tą drugą, kolejne wyrzuty i wyskoczysz z torbami. Dodatkowo co to za stwierdzenie, że chciałem sprawdzić...... . Jesteś kretyn i tego nie da się ukryć. Najpierw trzeba dojrzeć a potem zakładać rodzinę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aron
sam jestes kretyn ja juz jestem po rozwodzie czytaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aron
to ktora z was pojdzie ze mna do lozka? mam wolna chate

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MI LENKA
To że jesteś już po rozwodzie nie zmienia faktu że twoja obecna żoneczka była kochanką,a ty jak cham urządziłeś sobie wyścigi która lepsza.Skoro ona taka porządnicka to nie przeszkadzało jej sypianie z żonatym facetem bo według mnie kobieta z klasą takiego by nie tknęła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bo ta nowa
to kobieta z klasą .... a którą klasę skończyła?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kochanka Franka
Aron,hmmm nie przyznawaj sie tym jedynym razem.Nie popieram tego,ale moze w tej sytuacji warto sklamac.Macie dziecko,kochasz ja,nie burz jej bezpieczenstwa.Z drugiej strony musze stwierdzic ze zachowales sie jak ta ex kurwiara.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to ja ci powiem
idz do szkoly moze zmadrzejesz, masz mniej wiecej 20 pare lat i dwoje dzieci z roznymi kobietami???? I jeszcze dupnales zone. Ja na Twoim miejscu powiedzialabym prawde, i tyle, klamstow ma krótkie nogi. Macie bahora to łatwiej wybaczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szczotkowalnia
Myślałam, że tylko mój eks mąż był takim idiotą, a tutaj proszę, następny debil :D Gratulacje dla eks żony, kondolencje dla obecnej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 222111222
i po co odpisujecie temu trollowi? Przeciez to zwykła prowokacja, nie ma tak tepych ludzi na swiecie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marsylisnka niebieska
Jakbys kochal druga to nie sprawdzalbys z pierwsza !!!!!!!!!!!!!! Wiesz co ty zrobiles ???? Upokorzyles ta druga.Jesli jest madra i dobra to naprawde mi jej szkoda !!!Ex bedzie zawsze miala na Ciebie haczyk! Miala pewnie satysfakcje,ze z razem z toba upokarza twoja nowa. To co ,ze pierwsza byla jeszcze zona ???!!!! Zona,ktora daje dupy na prawo i lewo,co to za zona ? Byles w nowym zwiazku i nowa zdradziles.Wspolczuje tej nowej naprawde.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
życie nie jest czarno białe i ludzie czasem podejmuja decyzje, ktorych bardzo żałują, ale nie podoba mi sie twoje usprawiedliwianie.. piszesz: "widze ale dla mnie to nie byla zdrada bylem z nia jescze mezem" naprawdę? czyli papierek liczył sie dla ciebie bardziej niż związek z kobietą twojego życia? skoro tak, nie powinieneś miec teraz żadnych rozterek - sam piszesz, że to nie była nawet zdrada :o nie rozdrapuj starych ran, jeśli kochasz tę dziewczynę weźcie ślub i bądźcie szczęśliwi, a ty wynagradzaj jej ten błąd do końca życia codziennym pokazywaniem jak bardzo ją kochasz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×