Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Moniczka1988

Zdradzona i zraniona

Polecane posty

Spędziłam z chłopakiem 3,5 roku najpiękniejszych chwil byliśmy zaręczeni planowlismy wspólną przyszłość.Az w dniu rocznicy naszych zaręczyn dowiedziałam się ze mnie zdradził z inna dziewczyna.nakrzyczałam na niego powiedziałam żeby wybierał ze albo ona albo ja,nie wybrał nie potrafił powiedział ze nie chce mieć teraz nikogo ze chce być sam.Ale z tego co się dowiedziałam spotyka się z ta dziewczyna.Wiem ze tez jest w tym moja wina za mało czasu poświęcałam jemu i naszemu związkowi. mówią że źle zrobiliśmy mieszkając razem.po rozstaniu spotkaliśmy się powiedziałam mu ze go kocham i ze wybaczę mu wszystko ze zawsze na niego będę czekać.Doradźcie mi czy pisać list czy nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Adam 3r325
Głupia jesteś? Nie można wybaczać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość belerofront.
opamiętaj się laska, nie pisz żadnego listu i nawet nie mysl, żeby do niego wrócić, jak mu powiedziałaś, że zawsze będziesz na niego czekać, to on ma cię już w garści i nie będzie się już o nic starał bo i po co? zdrady się nie wybacza i tyle, zdradzil raz, zdradzi i drugi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
skoro nie potrafił wybrać... nie pisz żadnego listu, opamiętaj się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość siostraMierzwa
:O On namieszał, a Ty prawie na kolanach chcesz błagać,abyście znów byli razem? Miej Ty swoją godność dziewczyno. Zapodał Ci bajkę, że chce być sam, a tymczasem wiesz, że spotyka się z tamtą. jakich dowodów jeszcze Ci trzeba, żeby dotarło, że on CIEBIE nie chce?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to czy on spotyka się z nią nie jestem pewna bo tak mówią jego znajomi. zanim się rozstaliśmy to powiedział ze zależny mu na mnie i będzie chciał się spotkać kilka razy zęby wiedzieć czy to uczucie jest takie silne jak moje. ale teraz już nie wiem co mam robić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak podnosić
oj dziewczyno co ty najlepszego robisz? dla smiecia sie tak poswiecac prosic go czekac zawsze na niego litosci mloda jestes spierdalaj od takiego typa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co mam zrobić z pierścionkiem zaręczynowym ?? gdy się rozstaliśmy on dal mi pierścionek zaręczynowy z powrotem co mam z nim zrobić??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kutryzana...23
wyslij mu poczta z dopiskiem ''Adios mi Amigo''. Zerwij kontakt i nie skamlaj o uczucie. Nie ponizaj sie do takiego stopnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LittleMe
Oddaj go. I nie poniżaj się. Miej klasę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A czy mogę mu dać album co zrobiliśmy razem z naszymi wspomnieniami i tam wsadzić ten pierścionek ale nie spotykając się z nim??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LittleMe
Album sobie zostaw, faceci nie doceniają takich rzeczy. Pierścionek możesz wysłać np. kurierem (dla hardkorów: z wiązanką "ostatnie pożegnanie")

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co mam zrobić zostałam zaproszona na ta sama imprezę co mój były minęło dopiero dwa tygodnie a ja dalej o nim myślę i cierpię.iść na ta imprezę czy nie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie ma co pakować się w jakiekolwiek kontakty z tym człowiekiem. Jeśli zdradził Ciebie raz, to zrobi to drugi. Nie warto cierpieć tak mocno. Odpuść, znajdź nową miłość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hmm to moze ja teraz..origynal
Na impreze nie idz, pierscionek sprzedaj i pojedz sobie gdzies za ta kase, odpoczac, na spa, wczasy - albo coz innego. Zalezy ile kasy dostaniesz za niego. Wykasuj jego numer, raz zdradzil, wrocisz, bedzie wiedzial, ze moze Ciebie zdradzac, bo mu bedziesz wybaczac. Nie rob tego ! Zajmij sie swoimi pasjami, zrob cos dla siebie, zmier fryz, idz do kosmetyczki, na basen - poopalac sie, poplywac. olej go i tyle, nie odpisuj na smsy, nie dobieraj telefonow, najlepiej zmien numer i odetnij sie od tego idioty. taka moja rada

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×