Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość adelajda82

młodszy facet? To tylko znaki zapytania czy moze jasnosc w zwiazku?

Polecane posty

Gość adelajda82

Witam wszystkich Wiem , ze pytanie o zdanie na forach nie jest najlepszym z wyjsc.Ale czasem zdanie osób postronnych ma wpływ na nasze dalsze rozwazania. Jestem po 12 letnim zwiazku z facetem starszym od mnie o 4 lata. Traumatyczne przezycia i wg. Od ponad roku utrzymuje kontakty tel z młodszym facetem o 5 lat. Spotykamy sie od 2 miesiecy. Zastanawiam sie czy to moze miec sens , Jesli starszy facet okazał sie tak niedojrzały emocjonalnie i psychicznie to czy ten młodszy mimo lat bedzie taki sam. nic na to nie wskazuje bo jest wspanialym czlowiekiem. Poprostu go kocham za to kim jest . Takiego uczucia zycze wszytskim . To jest moja prawdziwa pierwsza miłosc. Nie patrzenie na wyglad tylko na wnetrze człowieka. Ale czy to ze mamy oboje swiadomosc ze ja dojrzała a on ciagle tam gdzies niedojrzały da nam dobre rokowania na przyszłosc.? Mam 29 lat i chciałabym byc szczesliwa miec kogos kto wpełni na mnie zasługuje. Nie tylko brac ale tez dawac z wzajemnoscią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość utyyuyuuiuiuiui
ja mam 27 moj chlopak tez 5 lat mlodszy a jest bardzo dojrzaly jak na swoj wiek wiec roznie z tym bywa... no chyba ze ten twoj jest niedojrzaly czyli lubi sobie imprezowac i chlac to wtedy daj sobie spokoj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość adelajda82
hmm . wszystko idealnie - nikt nawet by sie nie spodziewał . Ze tak bedzie a jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość weer21
oj no to moze bedzie dobrze ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość adelajda82
ma wszystko to czego oczekuje a nawet wiecej. Mam nadzieje ze bedziemy ze soba .Bo to najwazniejesz czego teraz chce. Ideały sa tylko w bajkach , ale tez czasem ktos kto sie zjawi w twoim zyciu moze sie nim niespodziewanie stać. I tak sie własnie stało u mnie . Nie szukałam a znalazłam miłosc swojego zycia. pozdrawiam serdecznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rwfgerg
adelajda82 Jeżeli kobieta powyżej 20 roku zycia zadaje pytania takie jak Ty,to po prostu jest głupia na maxa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość utyyuyuuiuiuiui
ale w sumie troche smiesznie brzmi i niedojrzale jak piszesz, ze ten mlodszy jest twoja pierwsza najwieksza miloscią, skoro wczesniej bylas z kims 12 lat (!), sypialas z nim itp, troche to niepowazne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość adelajda82
rwfgerg najwazniejsze ze nie oceniam czyjejs głupoty . wiesz zadaje pytanie bo nie wiem czy warto . Po tym co przeszłam to uwazam ze ' zaden facet nie zasługuje by traktowac go jak osobe do kochania " Zawsze okazuje sie ch..amem. Sama sie sobie dziwie ze wg odpisuje na twoj post . mogłabym odpisac bardziej zdecydowanie , ale to nie miejsce na chora wymiane pogladów. to tylko internet i forum. grtuluje ze ty w zyciu nie jestes osoba ani głupia na maxa ani ze nie musisz podejmowac decyzji , które nie sa latwe.Widac lepiej ci idzie jak nie którym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość adelajda82
czy w wieku 17 lat mozesz powiedziec i nazwac uczucia tak jak sie nazywaja . Zaszłam w ciaze w tym wieku. Myslałam ze to osoba , która kocham i kochac bede bo myslałam ze to miłosc . to było zauroczenie , pozniej zycie . a pozniej horror. czyli to los w pewnym stopniu za mnie zadecydował , nie umywam rąk od tego ze ja mu nie pomoglam. Ale po tylu latach wiem ze to nie był czlowiek dla mnie i ta miłosc nie byla taka jak ta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rwfgerg
adelajda82 jestes głupsza niż sadziłam :-) Jak mozna komus,kto nie jest osobą z ktorą sie spotykasz zadawac pytanie czy warto :-) MOzesz sama ze soba prowadzic taką dyskusje,w myślach. Jestes emocjonalnie niedojrzała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
adelajda82 "wiesz zadaje pytanie bo nie wiem czy warto" A skad do diabła my mamy to wiedziec:O?? "Po tym co przeszlam to uwazam ze ' zaden facet nie zasługuje by traktowac go jak osobe do kochania" Podobno jestes po zwiazku z 12 latenim stazem, wiec co mozesz wiedziec o tym jaki jest "każdy facet" :O?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rwfgerg
adelajda82 zaszłąs w caize :-) bo głupia jestes,zabezpieczyc sie nie potrafiłaś. W dzisjeszych czasach w ciaze sie nie zajdzie jak sie prawidłowo stosuje antykoncepcję,nie tylko prezerwatywy. Mam sporo lat,więc wiem co piszę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poza tym....
zeby dawac dvpy w wieku 17 lat to trzeba miec cos z lbem nie tak...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość adelajda82
po pierwsze pytanie zadałam do osob , które maja taka sytuacje jak ja nie dla osob które same sobie cos tam wyobrazaja . jesli ktos nie jest w takim zwiazku to po ...huj sie wypowiada. A co do mojej dojrzałości emocjonalnej to jest na swoim miesjcu i przewyzsza tu co niektórych . Daltego własnie , ze Podobno jestes po zwiazku z 12 latenim stazem, wiec co mozesz wiedziec o tym jaki jest "każdy facet" Zastanawiam sie czy warto sie z kims zwiazac czy poczekac na ksiecia z bajki. niektorzy maja problemy z czytanie ze zrozumieniem . Ale widac wieksza głupota dosiega tych co czytaja niz tych co pisza.:) A srodki antykoncepcyjne czasem zawodza wiedz eureki nie odkryłes.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aleksander Hrabia Fredro
Na starej pitschy młody chooj sie ćwiczy. Yebcie, yebcie drogie dziadki, ja yebałem wasze matki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nad czym tu myśleć
Mój mąż jest 2,5 roku młodzy ode mnie, a jest bardziej dojrzały od wielu moich znajomych, którzy po 30-stce nadal mieszkaja z mamusiami, piorącymi im skarpetki. Wiek nie ma nic do rzeczy. Znam szczęśliwe małżeństwa z nawet 10 letnią różnicą wieku. 5 lat to nic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poza tym....
sama nie jestes ksiezniczka a bedziesz czekac na ksiecia? dobre. w wieku 17 lat dawalas juz dupencje, zaszlas w ciaze, potem 12 lat bylas z tym czlowiekiem, ktorego podobno nie kochalas, bo o nowym piszesz ze to twoj pierwsza milosc i co? ty niby szukasz ksiecia ? ciekawe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość adelajda82
"poza tym" teraz to ja juz jestem stara . doopy daja w wieku 14-15 lat wiec 17 to juz wiek weteranki. widac zyjesz jeszcze w głebokim PRL-u. Ale z tego okresu jest najwiecej dzieci urodzonych przez matki 18 -stki .Ale skjad ty to mozesz wiedziec.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam prawie 30lat i meza 5 lat mlodszego :) psy sie na lata nie gryza !!!! czasem facet majacy 40 lat moze sie zachowywac jak 15 latek.... a 20latek jak dojrzaly czlowiek .... nie ma na to zasady ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Adelajda nie czytaj tych bzdur pisanych przez tchórzliwe, niewychowane pomarańczki, ludzie którzy ukrywając się pod anonimowością, sami zagłuszają swoją marność obrzucając błotem innych, chcąc się poczuć odrobinę lepsi. Też miałam dziecko w wieku 17 lat, dzisiaj to moja duma, robi doktorat ma 27 lat.Niczego nie żałuję. Wiek u facetów nie ma znaczenia są faceci po 40tce którzy nigdy nie dorosną i 19 latkowie dojrzali i odpowiedzialni. Nie zwracaj uwagi na wiek. 5 lat to żadna róznica znam zwiazki gdy kobieta jest 16 lat starsza i świetnie sobie żyją. Patrz na faceta a nie na jego metrykę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rwfgerg
adelajda82 durna 29 latko,kazdy ma inne zycie,kazdy ma innego partnera,kazdy partner jest inny,wiec nikt Ci nie doradzi jak masz postąpic.To Ty znasz swojego faceta,nie my. Ostatecznie jak chcesz jakiejś rady,to poradz sie osoby,ktora znasz i ona dobrze zna twojego faceta. Jestes emocjonalnie neidojrzała,bo zadajesz pytania ,których zadac tutaj nei powinnas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość adelajda82
Lex retro non agit . jesli mogłabym to zastosowałabym to regułe . Niestety czasem sie nie da. Jesli potepiasz kobiety , które mimo wszystko chca ulozyc sobie zycie , to zacznij tez potepiac tych którzy nie staja na wysokosci zadania . potepiasz mnie , ze chciałam miec rodzine. kochałam swojego meza , ale widac on nie kochał mnie . A Niekochanie to uczucie , które zabija mnie zabijało 12 lat. i co mam teraz z tego powodu czuc sie szmata.Ze w wieku 17 lat wyobrazałam sobie szczesliwa rodzine . co ty mozesz wg wiedziec o zyciu .pisszac takie posty. chciałam by moje dziecko miało rodzine - zassze mi sie wydawało ze robie dla niego , ale gdzie ja w tym byłam. i niestety teraz wiem ze trzeba bylo wybrac inna droge, ale coż. takie jest własnie zycie. pierwsza miłosc , pierwszy chłopak, dziecko , zycie . Kto myslałm , ze to uczucie to nie to. Daleko stało od pojecia miłosci i kochania. To tak w skrócie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rwfgerg
wandanka zrozum,ze nie o dumę z dziecka chodzi,ale o to,ze nie potrafi sie zabezpieczyc przed ciązą. Ty jestes w tej chwili dumna,bo Twoje dziecko jest jakie jest,ale jakby los nie potoczyłby sie tak jak potoczył,to nie byąłbys taka zadowolona. Dziecko to skarb,ale dziecko nie powinno przychodzic na siat niezapalnowane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość u laaaaaaaaa
glupie szmaty sie chwalą sie tym, ze w wieku 17 lat czyli UWAGA, jeszcze przed maturą, dawaly dvpy, no naprawde jest sie czym chwalic buhehehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rwfgerg
u laaaaaaaaa ja tez "dawałam dupy" majac 17 lat ale głową myślałam,nie tylko dupą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość adelajda82
Wiem , ze pytanie o zdanie na forach nie jest najlepszym z wyjsc.Ale czasem zdanie osób postronnych ma wpływ na nasze dalsze rozwazania. Co niektórzy zapomnieli przeczytac mojego wstepu. !!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka prawda.......
porzadne wartosciowe dziewczyny w wieku 17 lat szanują się i uczą, a nie pieprzą sie jak kroliki z chlopasami. i co teraz sie chwalisz ze syn robi doktorat? a co to takiego wielkiego? tearz takie czasy, ze kazdy moze miec mgr przed nazwiskiem, z doktorem jest podobnie. Jak sie komus nie cche isc do pracy to zostaje na uczelni i robi doktorat, co w tym takiego wielkiego? tytul dr juz sie zdewaluowal dawno. Sama pewnie zadnej porzadnej szkoly nie skonczylas skoro w wieku 17 lat juz bylas w ciąży i pewnie potem mialas z tego powodu ogrmne kompleksy i tearz dowartosciowujesz sie na forach swoim synem ktory robi dr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dawały dużo wcześniej tylko w przeciwieństwie do koleżanek nie są hipokrytkami. Seks jest dla ludzi i jesli komuś hormony buzują, to trzeba się gdzieś rozładowac, a jak się ma wysoki libido, to i o wpadke nie trudno...nie jest to dla mnie absolutnie powod do wstydu. Maturę zdałam na samych piątkach skończyłam studia i dziecko mi w tym nie przeszkodziło. Wolę seks niż papierosy czy narkotyki tego nie próbowałam nigdy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość adelajda82
Zastanawiam sie czy to moze miec sens , Jesli starszy facet okazał sie tak niedojrzały emocjonalnie i psychicznie to czy ten młodszy mimo lat bedzie taki sam. Jak ktos nie jest w takim zwiazku to po *uja sie wypowiada . nie rozumiem w czym mam pomoc pisanie i szklaowanie innych. Ja jestem dumna ze swojego syna , a ze ojciec okazał sie tym kim sie okazał. To co mamy sie z tego powodu schowac w kanały. Widac tolerancje . rwfgerg z takim podejsciem do zycia to widac masz ciezko . nie masz poczucia wartosci do zycia i swiata . chyba poprostu ktos cie bardzo skrzywdził . Albo nie zyjesz na tym swiecie co my.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×