Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość adelajda82

młodszy facet? To tylko znaki zapytania czy moze jasnosc w zwiazku?

Polecane posty

Gość u laaaaaaaaa
"u laaaaaaaaa ja tez "dawałam d**y" majac 17 lat ale głową myślałam,nie tylko dupą." chyba cos ci sie pomylilo, gdybys myslala glową to nie "dawalabys dvpy"...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka prawda.......
oj racja, coz za gleboka prawda :D jak hormony buzują to trzeba sie koniecznie pieprzyc z byle kim, nawet jak ma sie ledwo 17 lat, bardzo madra rada, musze sobie gdzies zapisac buheheh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rwfgerg
adelajda82 durna 29 altko,osoba postronna rózni sie od osoby postronnej. My nie znamy ani Ciebie,ani tym bardziej Twojego partnera młodszego,wiec nie mozemy Ci doradzic. Doradzic Ci moze tylko osoba,ktora zna Twojego młodszego faceta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zreszta nie o mnie tu piszemy. Mnie wasze żałosne wpisy nawet nie irytują. A z tego co pamiętam temat dotyczył róznicy wieku. A co niedowartościowanych pomarańczek....przy takich zaściankowych pogladach macie jak w banku że Wasze dzieci już jako 16 latki będą się bzykac...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość adelajda82
I do wiadomosci mozna miec dziecko w wieku 17 lat , wychowac je na pozadnego człowieka . Zdac mature zrobic studai pracowac na stanowisku. mam to wszystko , ale zabrakoło odpowiedniej osoby i co jestescie w czym lepsi .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rwfgerg
wandanka seks jest dla ludzi,ale trzeba wiedziec jak się z tym seksem obchodzic. Juz Ci pisałam,ze w tej chwili jestes zadowolona z zycia i wczesnego,niezaplanowanego macierzynstwa,ale jakby zycie ułozyło Ci sie innaczej,to byc inaczej spiewała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rwfgerg
wandanka akutrat ja nie jestem neidowartosciowana :-) Nie rozumiem dlaczego jak ktos coś pisze nie po mysli kogos,to od razu jest posądzany o niedowartosciowanie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość adelajda82
u laaaaaaaaa to widac miałas to szczescie ze nie zaszwankowała antykoncepcja , bo teraz byc inaczej spiewała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wracajac do meritum sprawy. Adelajdo. Przecież nikt nie każe Ci od razu brać ślubu, pobądźcie razem poznasz faceta i zobaczysz. Wazna jest szczerość i zrozumienie w związku a nie wiek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rwfgerg
adelajda82 NIE ZADAWAJ GŁUPICH PYTAN,NIE BEDZIESZ CZYTAŁA GŁUPICH ODPOWIEDZI.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rwfgerg
adelajda82 zabezpieczam sie 27 lat i w ciązę zaszłąm wtedy gdyuoboje tego chcielismy.Trzeba być rygorystycznym w antykoncepcji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość adelajda82
ludzie czytajcie ze zrozumieniem . Ku**wa czy ja pytalam sie o sex czy o zwiazek z młodszym i to bylo skierowane do tych , którzy byli w takiej sytuacji lub sa. co wy tu pizdzicie o doopie ... ja ..... Irytacja 100% Język polski nie boli. ludzie . ja sie nie wypowiadam na tematy ktore mnie nie dotycza. Bo skad mam wiedziec czy murzyn ma duzego , jak nie miałam murzyna to co mam powiedziec ze ma bo tak mowia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość u laaaaaaaaa
ja sie kochana nie pieprzylam w wieku 17 lat, tylko grzecznie chdozilam do szkoly i uczylam sie, nawet jeszcze chlopaka nie mialam w tym wieku mimo ze brzydka nie jestem, po prostu mnie to nie interesowalo. mialam inne priorytety niz ruchanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rwfgerg co za bzdury piszesz jak los mi sie miał ułozyć? przecież to zależy wyłącznie ode mnie. Moje dziecko jest takie jak je wychowałam i jakie wartości mu przekazałam. A jako kowal swojego losu mimo przeciwności zawsze trzeba przeć do przodu. A co do obchodzenia się seksem...to hm....widać że masz o tym niewiele pojęcia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rwfgerg
u laaaaaaaaa :-) dupy nei dawałam,tylko cipke :-) a robiłam to z głową,bo nie zaszłam w niechciana ciaze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rwfgerg
adelajda82 jezlei piszesz o caizy,to wypowiedziaąłm sie tez na temat ciazy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość adelajda82
rwfgerg to teraz wiem co ci mozg wypaliło przez te 27 lat. widac branie srodków antykoncepyjnych nie wpływa korzystnie na twoj poziom rozmów nawet na forach. A swiatopoglad jest tak skrzywoiny , ze brak słow. Czepaisz sie tematu a prosił cie ktos , jesli nie masz takiej sytuacjii nie miałas, bo czy bedziesz to nigdy nie wiesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
adelajda wystopuj bo o to im chodzi...niepotrzebnie sie denerwyjesz to woda na młyn tej pomarańczowej zarazy...zawsze jakaś jedna osoba się znajdzie i zamiast wziąć się do pracy pisze bzdury zmieniając nicki....wyluzuj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rwfgerg
wandanka jejciu :-) nei zrozumiałas przenmosnio,przeceiz tak sie mówi,ze los ludzki tak sie potoczył.Oczywiscie,ze wychowałas dziecko prawidłowo,ale zauwaz,ze nie zawsze rodzice,ktorzy wychowuja prawidłowo dzici maja z nich pocieche. Twoje dzieco to Twoja zasługa,ale i takz ezasługa Twojego dzeicka,ze poszło dobrze wybrana drogą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rwfgerg
wandanka cha,cha :-) ja nei ma o seksei pojecia :-) no to mnie rozsmieszyąłs :-) Mam i o seksie i o wychwoaniu dziecka pojecie i to spore.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość adelajda82
u laaaaaaaaa niechciana to chyba ty bylas. bo maszs tez tak skrzywione poglady , ze brak słow. widac nie maz pojecia o czym piszesz. Ale coz trzeba ci to wybaczyc ty przeciez robilas co innego w wieku 17 lat . miałas inne priorytety. Nie znaczy to ze my ich nie miałysmy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rwfgerg jesteś żywym dowodem szkodliwości środków antykoncepcyjnych na centralne ośrodki mózgowe. Zerowa tolerancja, prymitywizm, chamstwo i brak kultury. A ksiądz zabronił stosowania antykoncepcji..pójdziesz do piekła....ja się z cudzołożenia wyspowiadałam a ty będziesz się smażyć w piekle...ha ha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rwfgerg
adelajda82 a co Ci przyjdzie po tym jak przeczytasz,ze ktos jest w takiej jak Ty sytuacji?:-) Przeceiz jednna Ci anpsize,ze z młodszym jest super zycei,druga napisze Ci,ze nie jest super. To żadna porada. Aby sie o tym przekonac,trzeba samemu przezyc,wiec zyj z facetem i nie zadwaja głupich pytan tam gdzie zadawac nei powinnas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość adelajda82
wandanka wiem , dziekuje za wsparcie . mysle ze to kim jestem i to co zycie mnie nauczyło . dalej pozwoli mi pozytywnie patrzec na swiat i ludzi . Mam zamiar sie zaglebic w znajomosc z moim partnerem, mimo ze jest młodszy to jest dojrzały w kazdym aspekcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rwfgerg
wandanka cha,cha :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A przede wszystkim może zna pojęcia słowa tolerancja które nasze współrozmówczynie nie posiadają w swoim słowniku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość adelajda82
Najlepiej jest osadzać innych , wytykac wady , a czy te osoby które sie wypowiedziały sa takie watpie. To moj problem gdzie zadaje pytanie . Nie wasz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rwfgerg
wandanka :-) aj nei piszę o zwiazku autorki z młodszym mezczyzna,bo dla mnei to ejst normlka,czy to starszy,czy to młodszy,wszystko jedno.,Ja wysmiewam autorkę z powodu zadwania głupich pytan,szukania porad u ludzi,ktorzy nie znają ani Jej,ani Jej partnera. NIgdy w zyciu nie zadałąbym pytania odnosnie swojego zycia osobistego obcej,mnieznajomej osobie,.no chyba,ze byłby to jakis specjalista,ktory prowadziłby ze mna jakąś terapie i znał od podszewki moje zycie z opowiadan i znał zdanie tej drugiej osoby,z która zyje. Do prawidłowej oceny i porady potrzeba DWÓCH OPISÓW OSÓB ZWIAZANYCH ZE SOBĄ.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rwfgerg
adelajda82 właśnie,masz problem z usytuowaniem zadania pytań.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×