Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

czarnaowca999

o której do fryzjera?

Polecane posty

Gość LittleMe
Zazwyczaj 4-5h przed ślubem. Godzina przed ślubem to błogosławieństwo, godzina na czesanie, do tego makijaż, ubieranie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LittleMe
Makijaż na 11 to dużo za wcześnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
11:30 nie 11 źle napisałam ale to i tak dużo mnie nie ratuje a wolnych miejsc na późniejszą godzinę już nie było :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja mam ślub o 18
o 9 mam fryzjera, o 18 makijaż ale o 13 mamy zdjęcia i dlatego tak wcześnie wszystko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja mam ślub o 18
makijaż o 11, pomyliłam się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ejbisi1986
Fryzura ślubna to tak minimum z 2h, ja miałam fryzjerkę na 11, makijaż na 13:15. Malowanie skończyło się po godzinie, a potem się trochę wynudziłam i siedziałam na fejsie i kafeterii, bo nie chciało mi się jeszcze zakładać sukni na 2h przed wyjściem ;) A myślałam, że będzie nerwowo i wszystko w pośpiechu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ale jak będę miała fryzjera o 10 to wyjdę o 11 a makijaż mam o 11:30 to skończy mi robić po 12 zanim wrócę do domu będzie 13 trochę czasu na udekorowanie domku będzie i po 15 przywitanie młodego z jego gośćmi o 16.15 wyjazd do kościoła - tak żeby było wszystko bez pośpiechu i zbędnych nerwów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LittleMe
Tylko, że ten makijaż musi wytrzymać od 11:30 do ok.4

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sama nie wiesz,czego chcesz
miałam ślub o 18 . fryzjerka przyjechała do mnie o 12.00 w półtorej godziny się obrobiła,potem makijaż, i miałam eszcze dużo wolnego czasu przed ubieraniem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja mam slub o
16:30, do fryzjera idę na 9:30 ale bede miec popularną w ostatnim czasie fryzure - skrecone wlosy upiete z tylu glowy i puszczone na jedno ramię, a ze wlosy mam sztywne to poltorej godziny mam siedziec z walkami pod suszarką, potem podpinanie i wyjde uczesana około 12:00. Makijazystka bedzie u mnie w domu od 10 ale maluje tez moją mamę, siostrę i tesciową wiec mam ten komfort, ze jak przyjde od fryzjera to bede malowana, planuje zacząc makijaz kolo 13:00. Na próbnym malowała mnie 1 h 40 min więc 2 h na makijaż ślubny, który zawsze jest staranniejszy niż próbny też trzeba liczyć. Po makijażu od 15:00 ubieranie, na 15:40 planujemy przyjazd narzeczonego i błogosławieństwo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość CocoRaban
To co ona przez prawie 2h robi Ci makijaż???? To co to za makijaż? Przepraszam ale nie wierze że aż tyle to trwa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wewawa
a wiecie moze jak to wyglada z probnym makijazem i fryzura? robia do bolu az cos sie spodoba czy jest tylko 1 podejscie nie mam zielonego pojecia a ciekawa jestem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wewawa
odpiszcie mi prooosze :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To zależy jak się umówisz z fryzjerką. Moja koleżanka umówiła się na 3 próbne uczesania. Wszystkie jednego dnia. Zrobiła jej pierwsze upięcie, potem zaczęła drugie, ale w połowie koleżanka powiedziała "dobra, może być to pierwsze" i wsio :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ejbisi1986
Też jakoś mi ciężko uwierzyć, żeby makijaż trwał tyle czasu. U mnie trwał godzinę, a babka naprawdę dopracowywała każdy szczegół i jeszcze doczepiała kępki rzes. Natomiast co do fryzury próbnej to obawiam sie ze jednak fryzjerki w wiekszosci robią jedną na raz, a nie do skutku. Natomiast jest to kwestia dogadania się. U mnie zrobiła mi najpierw jedną próbną i wzięła 80zł, a przy drugiej próbnej już tylko 20zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ty się ejbisi nie
posraj z tymi kępkami rzęs czy na każdym forum musisz tak trąbić o tym jakby to była jedyna wspaniała rzecz która cię w zyciu spotkała? :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja mam slub o
Sama byłam zdziwiona, że trwało to aż tyle, makijaż mimo czasu jaki go wykonywała był bardzo subtelny i nie było efektu maski, co często obserwuje u panien młodych. A i był to jeden makijaż, w sensie wykonany od początku do końca a nie kilka wersji zmywanych i zaczynanych od nowa. Makijażystka powiedziała, że na mamy i siostrę wystarczy jej po 30 min a po moich protestach ( tyłek mnie bolał od siedzenia na próbie) stwierdziła, że ona MUSI wykonać mój makijaż perfekcyjnie bo, cytuję " wszyskie oczy zwrócone będą na Panią" Koniec konców w sumie wolę tak niż żeby się spieszyła i brzydko czy niestarannie mnie pomalowała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja mam slub o
wszystkie* :) oczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a jaaa
" wszyskie oczy zwrócone będą na Panią" byłam na weselu u brzydkich kaszalotów więc miałam oczy wszędzie byle nie gapić się na młodą :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nha
Fryzura 9.00 Makijaż 11.00 Błogosławieństwo 14.30 Wesele 16.00 ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja mam slub o
akurat ja wolalabym schowac sie w mysią dziurę :) - nienawidzę byc w centrum uwagi, a slowa ktore zacytowalam wyszly z ust mojej makijazystki, nie moich i wcale mi sie to nie podoba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nha
dziewczyny a byłyście już na makijażu próbnym???? jeśli tak to byłyście zadowolone czy było coś co zdecydowanie zmienicie????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wewawa
dziewczyny to ile wy placilyscie za makijaz ? ktos napisal ze 80 za jedna probe i 20 za druga czyli 100 lacznie, czy jeszcze cos za ten wlasciwy ? boozen:O ja slyszalam ze u mnie w miescie makijaz kosztuje 70 zl a proba 30

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nha
Ja płacę za makijaż 150zł ślubny + 150zł próbny +150 makijaż foto który już raczej sobie podaruję (makijaż do sesji plenerowej)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 85tka
ja już po próbnej (70zł) na ślubną fryzurę umowiłam się na 9 bo gdzieś 1,5 godziny będzie trwało a potem makijaz i na plener bo o 13 jestesmy umówieni z fotografem i kamerzystą a ślub o 17

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Miraculum5
Ja miałam slub na 15, na 14 błogosławieństwo. U fryzjerki byłam od 8.30. W sumie fryzjerka z kosmetyczką naraz sie mną zajmowały, ale i tak wyszłam dopiero grubo po 11.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×