Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
k4r0lc14

Wybielanie zębów - KRAKÓW

Polecane posty

Gość gość
ja od jakiegoś czasu wierna jestem Galerii Uśmiechu. Przede wszystkim dlatego, że mam u nich bardzo dobrą opiekę i mogę u nich wykonać każdy zabieg usuwania kamienia po coś bardziej skomplikowanego. Wybielanie też u nich robiłam i bardzo sobie chwalę. Nie myślałam, że można mieć tak białe zęby.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja teraz własnie szukam dla siebie stomatologa gdzie bede mogła wyleczyć i przy okazji tez wybielić zęby. Czas wreszcie je ponaprawiac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam ESCLINIC. Trafiłam z polecenia kolegi. Wszyscy specjaliści w jednym miejscu ( nie musiałam nigdzie dodatkowo jeździć ), ceny porównywalne z innymi gabinetami, a jakość i komfort - super! Warto śledzić ich profil na FB - pojawiają się promocje ( też na wybielanie ). Nie boję się już dentystów!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak! Ja leczę zęby u dr Agaty Dudy właśnie w ESCLINIC. I też z polecenia trafiłem. Jestem mega zadowolony. Moja narzeczona wybielała zęby lampą u pani doktor - szybko, bezboleśnie, a efektu sam jej zazdroszczę!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Klinika Dentist i dla mnei żadna inna, ale oczywiście kazdy ma wybór i moze iśc tam gdzie uwaza. Natomiast ja już przeszlam przez tyle gabinetów ze ciesze sie ze trafiłam na ten własciwy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najlepiej wybierać takie gabinety, gdzie mają pełen zakres usług. Ja postawiłam na Meddental, wyleczyłam zęby teraz jestem po wybielaniu, efekt rewelacyjny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Uważam ze to najlepsza Klinika w Krakowie. Wiec jesli szukacie odpowiedniego miejsca to jest to własciwy adres.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed wyborem gabinetu stomatologicznego wykonującego wybielanie zębów, zachęcamy zapoznać się z charakterystyką najpopularniejszych rodzajów wybielania: nakładkowego oraz lampą Beyond. Wybielanie zębów metodą nakładkową pacjent przeprowadza sam w domu, po wcześniejszych instrukcjach stomatologa. W specjalne mocno przylegające nakładki wykonane na wzór ustawienia zębów pacjenta aplikuje się żel wybielający. Kuracja taka trwa od kilku dni do 2 tygodni, podczas snu, a stężenie żelu wybielającego dobierane jest przez lekarza do indywidualnych potrzeb. Przy drugim rodzaju wybielania używana jest lampa Beyond. Metoda ta polega na aplikacji preparatu wybielającego, który przez 10-15 minut aktywowany jest za pomocą lampy emitującej zimne niebieskie światło. Przed przystąpieniem do wybielania którymkolwiek sposobem zęby muszą być dokładnie oczyszczone przy pomocy piaskowania eliminującego osad oraz scalingu, który usuwa kamień nazębny. Efekt wybielenia może utrzymać się do kilku lat. Stomatolog powinien doradzić najlepszą dla danego pacjenta metodę wybielenia zębów. Zdrowy i piękny uśmiech to lepsza jakość życia. Pozdrawiamy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dla mnie profesjonalna Klinika. Nie sądziłam ze tak łatwo moja córeczka zyska przekonanie do lekarzy stomatologów. Bardzo dobre podejście, profesjonalizm w leczeniu. Polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
RUSZA CASTING DO PROGRAMU „LEKARZE UŚMIECHU”! Jeśli zęby są Twoim największym kompleksem, a braki w uzębieniu wpływają negatywnie na Twoje życie - nie czekaj! Zgłoś się do nowego programu Polsat Cafe i spełnij marzenie o pięknym uśmiechu! Eksperci z 3 renomowanych klinik stomatologicznych w Polsce pomogą Ci odzyskać wiarę w siebie i osiągnąć olśniewający, zdrowy uśmiech. Aby wziąć udział w castingu należy przesłać na adres usmiech@zgloszenia.tv zgłoszenie zawierające: • imię i nazwisko • datę urodzenia • numer telefonu • 2 zdjęcia – całej sylwetki oraz aktualnego stanu uzębienia. Więcej informacji pod nr telefonu: 881771066.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mogę polecić klinikę Luxdentica na Ruczaju. Bardzo fajne, przyjazne pacjentowi miejsce. Kompetentni lekarze z doświadczeniem i świetnym podejściem do pacjenta. Nowoczesne metody leczenie, dzięki czemu wizyty są bezbolesne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli chcesz wybielić żeby w Krakowie - to tylko w Dental Parku. Tutaj możesz zobaczyć ich ofertę - http://www.dentalpark-krakow.pl/biale-zeby. Sama wybielałam tam zęby (rok temu) i efekty do tej pory się utrzymują

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny możecie polecić kogoś z Prokocimia lub Wieliczki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jaki gabinet polecicie w Nowej Hucie?...jaka cena wybielania jest w Dentist?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja oczywiscie polecam tą Klinikę jako tą właściwą jesli chodzi o leczenie zębów, ale dodam ze tutaj nie usuwa sie laserowo zębów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja robiłam przed ślubem wybielanie lampą beyond w klinice Luxdentica, wtedy jeszcze na Przemiarki, teraz nie pamiętam, gdzie jest nowa siedziba. Można pewnie sprawdzić na http://luxdentica.pl. Efekty były super :) Sam zabieg oczywiście bezbolesny :) A klinka przyjemna, nowoczesna, aż miło było pójść na taki zabieg, do tego przemiła i kompetentna obsługa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wybielałam zęby w ESCLINIC. Myślę, że fachowe podejście: najpierw konsultacja ( dokładnie mnie lekarka wypytała czego oczekuję ), przegląd, higienizacja. Potem leczenie i dopiero wybielanie. Efekt WOW!! Polecam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wiem czy tylko wybielanie w gabinecie Was interesuje, ale ja ze względu na cenę nie zdecydowałam się na takie wybielanie. Wybrałam wybielanie w domu nakładkami iWhite i myślę, że był to dobry wybór, zdecydowanie taniej, efekty super. Czasem średni smak, ale da się przeżyć ;) Więc jeśli bierzecie pod uwagę taką opcję to polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zależy ile kto ma kasy.... ja długo wybielałam zęby biała perłą ale denerwowało mnie to że po tym zęby były dośc długo nadwrażliwe nawet jak szłam po ulicy i i wiatr mi wpadła do buzi to czułam ze mnie zęby bolą :P może to smiesznie brzmi ale tak było. Teraz mam trochę wiecej funduszy na fundusz ząbkowy i chodze do nich http://nzozalmadent.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fentaass
Zawsze marzyłam o tym by mieć białe zęby a palenie papierosów i picie dużych ilości kawy nie sprzyja temu. Ostatnio jak byłam w nowosądeckim salonie kosmetycznym Esthetic Skin to kosmetyczka zaproponowała mi wybielanie zębów. Efekt przeszedł moje oczekiwania. Nie wiem gdzie jeszcze oferują takie usługi ale uważam, że warto z nich skorzystać. Ofertę znajdziesz pod adresem www.estheticskin.pl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed ślubem postanowiłam sobie wybielić zęby. Długo szukałam gabinetu, podobnie jak ty pytałam w internecie i w końcu trafiłam do Dental Park w Modlniczce. Musze przyznać, że naprawdę byłam zadowolona z efektu i warto tam podjechać. Zęby są śnieżnobiałe a mój uśmiech piękny. Klinika jest wyposażona w najnowocześniejsze urządzenia, a pracują tam bardzo profesjonalni i życzliwi ludzie  Tutaj link, znajdziesz tam tez mapkę dojazdu http://www.dentalpark-krakow.pl/biale-zeby

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie to samo! Praca w biurze, papierosek i hektolitry kawy zrobiły swoje :P A ja mam bzika na punkcie zębów, zawsze miałam bielutkie, a tutaj taka zmiana. Z tą pastą biała perła zgadzam się w 100%, że zęby stają się bardzo nadwrażliwe, stosowałam kilka razy i efekty jakieś były, ale na pewno nie takie jak po profesjonalnym wybielaniu. Ja wybielałam już pół roku temu i efekt dalej utrzymuje się taki jak zaraz po wyjściu z kliniki. Polecam każdemu! Nie ma się co zastanawiać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kryna4
a lepsze będzie wybielanie lampą czy nakładowe? wie ktoś jakie są różnice w cenie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość munaka
Różnice w cenie nie są chyba jakieś straszne. Chyba najlepiej wybrać się na konsultację do dentysty i zapytać co w naszym wypadku ma więcej sensu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kryna84
a wybielał ktoś w tym gabinecie? polecacie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość papla878
Chodzi tam sporo mich znajomych. Ja akurat jeszcze nie miałam okazji ale też planuję wybielanie i idę tak tylko najpierw muszę zęby wyleczyć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×