Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość iglica2222

pytanie mlodego mezczyzny do dojrzalych kobiet

Polecane posty

Gość kopkobieta
sylwetka ok. tylko ja zapytam po co? dlaczego Ci zalezy zeby pociagac dojrzala kobiete? co tak naprawde kreci mlodego faceta w dojrzalej kobiecie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iglica2222
dojrzala=doswiadczona, chcialbym, by byla dla mnie nauczycielka..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość na klate leca raczej małolaty
dojrzeła nie jedna klate w zyciu widział, nie to ja kręci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iglica2222
dylemat: 18letni chłopak, nie uprawial seksu, nie wie, jak to sie robi.. spotyka dziewczyne, byc moze w swoim wieku, ktora chcialaby, aby ten chlopak od razu mial doswiadczenie i doprowadzal ja do orgazmu.. to gdzie do cholery ten chlopak ma zdobyc doswiadczenie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kopkobieta
nie wiem jak inne kobiety, ale mnie przeraza wizja uczenia jakiegos mlodego faceta seksu i zachowan erotycznych. moze dlatego unikam wszelakich mlodzikow, bo wiem, ze sluzylabym im tylko do nauczenia sie seksu. jakos rola nauczycielki nie kreci mnie zupelnie co wiecej jest to dla mnie bardzo aseksualne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość luna1972
Mam 39 lat. Jak dla mnie za mały tors. Widać że Jesteś młodziutki:) Ale są panie starsze -które lubią młode mięsko:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość luna1972
Po za tym zgadzam się z kopkobietą. Ja też wolę starszych mężczyzn i nie chciałam bym być " nauczycielką"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chetna na romans
W odpowiedzi na pytanie autora - na podstawie zdjecia nie umiem powiedziec czy ktos mnie bedzie pociagal seksualnie czy nie. popatrz raczej jak sie w stosunku do Ciebie zachowuja kobiety z Twojego realnego otoczenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aha i achhhh
uwazam, ze jesteś za chudy. Zresztą,ciałem przypominasz mi mojego syna, to jak masz mnie pociągać seksualnie????? :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość amant wszechczasow
co to za chudzielec? i jaki kurczak, wiesz co? idz na silownie i kup sobie jakis koks, popakuj i naszprycuj sie porzadnie koksem i zjaw sie tutaj za rok..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość luna1972
Właśnie zgadzam się z przedmówczynią:) Po za tym..nawet jeżeli dorwIesz jakąś " nauczycielkę"-pamiętaj!!!! MY JESTEŚMY DOJRZAŁE I WIĘCEJ POTRAFIMY.MY JUŻ TO PRZERABIAŁYŚMY I WIEMY CZEGO MĘŻCZYZNA OCZEKUJE OD KOBIETY. Jak dasz sobie potem radę-gdy Twoja młoda dziewczyna niedoświadczona nie będzie Cię w stanie zaspokoić? Zastanów się-znam tylko jednego chłopaka ,który chciał mieć nauczycielkę...hahaha(moja chrzestna i jej mąż). żadna mu potem nie odpowiadała,ożenili się 27 lat różnicy. Miał dwadzieścia parę lat ,Ona 27 lat starsza od niego. Nadal się z nią męczy( a ona ma teraz ponad 70 lat. Nie życzę Tobie takiego zakończenia:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość luna1972
Konkretnie zgadzam się z "achaahhhh"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a moim zdaniem ten chloptas ze zdjecia to typowy narcyz wielbiacy swoje cialo i chcial sie tu nam pochwalic jaki jest boski, bo mysli ze dojrzale kobietki tylko czekaja az jakis malolat odkryje przed nimi troche golizny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość luna1972
mysza... Masz niesamowite poczucie humoru:) Nie żle się pośmiałam. Masz już trzydziestkę? Jak tak to zapraszam na nowy topik 30+Topik netowych przyjaciół:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość luna1972
Patrz-nie skojarzyłam:) Te same tematy nas bawią ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość luna1972
Wychodzi na to że zdołowałyśmy chłopaka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nicka.
Chyba tylko nimfomanki, desperatki albo pedofilki rzuca sie na Ciebie.Jestem dorosla kobieta i lubie mlodszych partnerow (zawsze takich mialam) Moj maz jest mlodszy ode mnie o 7 lat ale zapamietaj, facet musi miec cos w glowie wiecej jak tylko na kafe zakladac idiotyczne topiki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mi sie nie podobasz
masz jakis smiesznie dluuugi tulow, dziwnie to wyglada. Moj chlopak najpiekniejszy jednak :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mi sie nie podobasz
Poza tym strasznie jestes glupi i uposledzony umyslowo, mam 29 lat i kijem bym cie nie tknela i nie chodzi tylko o ten smiesznie dlugi tulow ale o to jakim jestes debilem o ciasnym rozumku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iglica2222
To takie typowo polskie chyba, "jestes głupi", "kijem bym Cie nie tknela", "narcyz". Nie, nie jestem głupi, a tematy zakładam od czasu do czasu prowokacyjnie, żeby się pośmiać z raczej tępych odpowiedzi. No bo kto wchodzi na Kafeterię? To jest strona dla gawiedzi, coś jak pudelek albo "super express" czy "fakt"..Myślę, że normalne, wartościowe, naprawdę dojrzałe kobiety mają co robić, a nie spędzać dnie na takich właśnie portalach :) PS. Zdjęcie nie moje ; )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iglica2222
Sfrustrowane, zazdrosne, nie osiągnęły wiele w życiu, plotkary, nieatrakcyjne "mądrzą się" na forum, bo tak najłatwiej, anonimowość :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mi sie nie podobasz
juz sie nie tlumacz, skoro sam tu wszedles to tez od razu widac, ze masz cos z glową nie tak ;) i to jeszcze forum dla KOBIET a nie dla facetow, mi sie nigdy nie zdarzylo wejsc na forum dla facetow :O a ty czego tu szukasz to nie rozumiem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chlopczyk poczul sie urazony (bo spodziewal sie samych pochwal) i teraz robi dobra mine do zlej gry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iglica2222
"Prawda w oczy kole", "Na złodzieju czapka gore" itp. Jakiego typu kobiety wchodzą na kafeterie? Chyba nie piękne, mądre, wykształcone, z dużych miast itp..? :) Ja nie muszę wklejać tu swoich zdjęć, żeby wiedzieć, że jestem atrakcyjny :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chetna na romans
Na przyklad takie kobiety jak ja wchodza na kafeterie. Ale poza tym duzo jest prawdy w tym co napisales.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiec po co cala ta dyskusja? Zajmij sie sprawami dla przystojnych chlopcow zamiast siedziec na babskim forum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iglica2222
Zeby sie posmiac :)) To jest "forum dla kobiet" tylko z nazwy, około 40 procent to osoby plci meskiej, moze to co napisalem w nieco mniejszym stopniu odnosi się do działu:Po 30-tce, ale to co ludzie piszą w dziale:sprawy erotyczne woła o pomstę do nieba :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×