Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kitiketka

MOWIMY NIE

Polecane posty

Gość kitiketka

Mowmy stanowczo nie : lezaczkowi-bujaczkowi, hustawce, chodziku itp. Przez to sie nasze dzieci wolniej rozwijaja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kitiketka
to wygodne dla matek ale niedobre dla naszych dzieci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 4 lata i 9 miesięcyyy
a dlaczego leżaczek jest zły, poważnie pytam, bo to jeszcze przede mną...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kitiketka
znajoma wsadzala dziecko bardzo czesto do lezaczkow -bujaczkow, hustawek, dlugooo chodzilo w chodziku . Wynikiem jest to, ze ma 20 miesiecy i problemy z chodzeniem. Siadalo pozno, pozno raczkowalo itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kitiketka
byl dla niej wygodny i uspakajał dziecko ( ona pracowala dodatkowo ) i jej matka rowniez wsadzala dziecko do tych rzeczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 4 lata i 9 miesięcyyy
o chodzikach wiem, że są złe, ale dlaczego huśtawka? no chyba że dziecko tam pół dnia spędza...że samo nie gimnastykuje ciała wtedy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość razcej mow nie przetrzymywaniu
dzici w tych urzadzeniach, w nich samych nic zlego nie ma. jak glupia matka to i za nige od stou przywiąze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 4 lata i 9 miesięcyyy
oj wiesz nie wiadomo do końca, nie ma zasady, no chyba że faktycznie to dziecko nie siedziało samo na dywanie, tylko ciągle w huśtawkach, leżaczkach, ale tego nie wiesz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zgodze sie co do
chodzikow, ale co do lezaczka to bzdury piszesz. I pisze ci to jako mama trojki, a ze znajoma bierzesz jako referencje w temacie to przykro mi, ale to baaardzo glupie :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 4 lata i 9 miesięcyyy
poza tym ile może wysiedzieć np. w huśtawce małe dziecko do roku, no moment, w leżaczku też całego dnia nie wysiedzi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mój synek w leżaczku spędzał od urodzenia około 2godz. dziennie i teraz w 8mies. chodzi przy meblach. W huśtawce też się huśta. Chodzika nie używamy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pierdzielisz głupoty ,wsadzała go w chodzik to teraz ma ,ale leżaczki i huśtawki nie są złe.A może dzieciak ma jakiś zaburzenia neurologiczne i znajoma powinna udać się z nim do lekarza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gratowiczka84
ale wymyśliłam, długo nad tym siedziałaś? to że dziecko późno rozwija się ruchowo to wina leżaczka ?moja córeczka całe dnie lezakowała w bujaczku a chodziła na 11 miesięcy z chodzikiem się zgadzam, ale kiedyś wszystkie dzieci miały taki sprzęt natomias huśtawka działa rozwojowo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oj u mnie masz minusaaa
bzdury, miałam leżaczek mamy huśtawkę, nawet dwie jedną pokojową i jedną o w gródku, chodzika nie mamy ale synek miął pchacz i świetnie się ozwija, ma 10 miesięcy i chodzi samodzielnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kitiketka
to jak cale dnie leżakowała w bujaczku to gratuluje rozsadku:) tak dokladnie przez te lezakowania znajoma ma problem i potwierdzilo to kilku specjalistow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gratowiczka84
Skarbie, a ja tobie gratuluje tematu który upadł, bo wszystkie cie wyśmiałyśmy z tym " mówimy nie ".A wiesz kto Cię wysmiał ? matki z krwi i kości, bo Ty zapewne nie masz dzieci i dlatego piszesz takie bzdury Zobaczysz kiedys i będziesz jeszcze dziękować , że tak łatwo można kupić bujaczek, huśtawkę i chodzik .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×