Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość jonekxxx

zbyt duzy popęd?

Polecane posty

Gość jonekxxx

moja kobieta nie ma ochoty na seks, unika mnie. z tego powodu sa ciagle kłótnie. wiem ze raz dziennie to chyba nie grzech ale chyba normalna potrzeba ale onama checi raz na tydzień. rozmawialismy duzo i stwierdziła ze moze ona ma problem i ze moze powinna udac sie do lekarza zbadać hormony. wczesniej nie było z tym problemu tylko od momentu narodzin naszej pociechy do dziś tj.17 mc nie ma ochoty, mówi ze zmeczenie ze nalegam ,ze mucha chodzi po scianie, ze nie mam podejscia, ze ja zle dotykam, ze milion róznych powodów których nie było wczesniej. nie mam ochoty jej zdradzac bo to wszystko zepsuje a jąbardzo kocham. meczy mnie ta cała sytuacja skreca mnie w srodku i nic sie nie zmienia. Mianowicie wpadłem na pomysł ze moze są jakieś srodki na obnizenie potencji, ochoty na seks. doradzcie ludzie3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja takiego
twoja kobieta to jakas kloda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ddddddd
to bardzo czesty przypadek, ze po urodzeniu dziecka kobieta traci ochote na sex. takie zycieee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uf uf uf
wspolczuje ci, ja tez tak mam, tzn. ze moj facet chce ew. z raz na tydzien, ale to jest tak, jakby robil to z obowiazku :( dlaczego ludzie na siebie tak zle trafiaja pod tym wzgledem, mimo, ze bardzo sie kochaja ... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uf uf uf
nie zdradzaj, bo to niczego nie naprawi, ani nawet tobie nie da prawdziwej przyjemnosci, skoro bardzo ja kochasz. wiem co mowie ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hu452
ja tez nie mam, dl a mnie sex moz nie istniec, niewiem dlaczego tak, uprawam sex tylko z obowiazku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jonekxxx
witam. jak jej powiedziaęm ze ide do lekarza po cos na obnizenie potencji to ona powiedziała ze nigdzie nie pojde i miałem wczoraj ucztę. moze w tym sposób.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karczownik pospolity
witaj w klubie kolego, my jeszcze przed dzieckiem a ona ciagle zmeczona a ja moge codziennie po dwa razy. tez nie chce zdradzac wiec jezdze na recznym 🖐️ :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość .motz.
zwyczajnie jest już na innym poziomie. ty za to zatrzymałeś na etapie kiedy była Was tylko dwójka. i zamiast brać pod uwagę wbijanie się w jakąś obcą kobietę, zadbaj o ortografię. może to odwróci twoją uwagę od pełnych spermy jajek. nie znasz dnia ani godziny kiedy się "rozochoci" ;) a wtedy trzeba stanąć na wysokości zadania. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karczownik pospolity
zdradzaja tylko ku rwy i tepe chuje :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jonekxxx
zaczynam czytać ksiazke "psychomanipulacje".nic w tym złego ze trzeba sie uciekac do bardziej wyrafinwanych sposobów. wczoraj tez siedziałem i ogladałem nasze zdjęcia z przeszłosci i starałem sie znaleść moment kiedy ona straciła ten błysk w oczach , no wiecie jaki błysk chdzi i nic nie znalazłem, nadal go ma. byc moze chodzi o podniesienie samooceny, zaczynam w dyskretny sposób podnosic j samoocenę, moze to zadziała. ponoć ludzie bardzie się starają jak są doceniani, tyle ze to takie trudne umiejętnie komplementować, doceniać , zeby ona nie zauważyła, albo zeby to nie przerodziło się w lizusostwo bo to odniesie odwrotny skutek od zamierzonego. powiem wam ze nawet drobne słowo juz odnosi skutek, widać po mojej kobiecie jak się odrazu "prostuje" :) haha smiać mi sie chce, moze to zasługa wczorajszego wieczoru, albo tych widocznych reakcji :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karczownik pospolity
w takim razie jestes TEPYM CH U JEM!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sVufgre4sd43
Polecam DoktorPotencja.pl Kamagra od nich to rewelacja, wreszcie uczciwy sprzedawca z oryginalną Kamagrą. Jeżeli macie problemy z potencją i erekcją to z czystym sumieniem mogę zarekomendować. Kamagra i moj czlonek nadal w akcji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×