Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość jutro już 10tc

Do mam po raz kolejny - 2, 3 ciąża. Czy u Was też pojawił się tak szybko BRZUCH?

Polecane posty

Gość jutro już 10tc

Jestem po raz 3 w ciąży, a brzuch mam już widoczny od dobrych dwóch tygodni:O Wolałabym ukryć jak najdłużej swój stan, ale to po prostu niemożliwe, bo zwłaszcza po południu brzuch wygląda jakbym była w 5 miesiącu:O Czy u Was jest lub było podobnie czy może jestem jakimś ewenementem, bo tak szybko żeby pojawił się brzuch...:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to moja 2 ciąża
i również nie da sie ukryć brzuszka a w 1 ciąży pokazał sie dopiero przed 8 miesiącem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to moja 2 ciąża
teraz w sumie to nie wiem według miesiączki 12 a według usg 15 pow ze dziecko jest duzo wieksze i musiałam wcześniej zajśc w ciąże ..czyli według usg 15 tydzień a brzuch taki miałam z córą jak byłam prawie w 8 miesiacu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cytrynowy sorbet
a w sumie nie ma reguły na to jaki brzuch ja w 1 ciąy miałam brzuch widoczny w 6 miesiącu, w 2 ciaży z córka już w 3 miesiącu wyglądałam jak conajmniej w 8 a teraz jestem w 3 ciaży to jest 5 miesiąc a brzucha nie widać praktycznie wcale :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cytrynowy sorbet
przepraszam za błedy ale syn mi stuka po klawiaturze:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to moja 2 ciąża
ja spadam spać bo jestem strasznie zmęczona :) dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jutro już 10tc
Dzięki, że piszecie:) cytrynowy sorbet--------> mamy chyba podobne, smutne doświadczenia:( jednak ja w poprzedniej ciąży znowu miałam strasznie mały brzuch, a teraz przeciwnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A u mnie było inaczej w drugiej ciąży właśnie pojawił się później bo ok 6 miesiąca a w pierwszej już w 4 było widać :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość U mnie też w drugiej ciąży
brzuch jest znacznie bardziej widoczny. W pierwszej był mały, teraz większy i wcześniej widoczny. Z tym, że u mnie to już 30 tydzień, więc tak czy siak brzuch na tym etapie widać:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jutro już 10tc
Czyli jednak jestem ewenementem, bo jak na razie żadna z Was nie napisała, że aż tak szybko jak ja miała widoczny brzuch;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja jetsem w 15 tyg
i mam brzuch dosc spory moze nawet większy od twojego :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama zaraz dwojeczki
O tak, u mnie to samo i brzuch jest duzo wiekszy niz w pierwszej ciazy (chociaz tez wcale nie byl maly) i duzo szybciej ciaza byla widoczna. Jestem w 32 tc drugiej ciazy i wygladam od paru tygodni juz tak, jakbym za pare minut miala urodzic :) Moja szwagierka w zeszlym roku nawet pod koniec ciazy nie miala takiego wielkiego brzucha, jaki ja mam juz teraz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja widziałam ostatnio kolezanke w 10 tc ( druga ciaża) i ma brzuch jakby byla conajmniej w 6 a nawet 7 miesiacu ! Ja maiałam duży brzuch i jej wyglada właśnie jak mój około 6 miesiaca .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam wszystkie mamy ja jestem obecnie w 3 ciazy w 11 tygodniu i brzuch mam dosc duzy tak jakbym polkła arbuza lub dynie nawet jak gdzies ide to wszyscy mysla ze juz jestem gdzies w 6 miesiacu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jestem w 3 ciąży. w 1 brzuszek pojawił się ok 12 tygodnia, w 2 nie zdążył. teraz brzuch mam spory od 8 tygodnia ciąży! teraz trwa 16 tydzień a ja brzuch mam gigantyczny. taki jak przy synku w 6-7 miesiącu. z tego co wiem to córeczka jest malutka, a brzuch jakiś taki nieproporcjonalnie duży (i to nie dlatego że przytyłam bo mam nadal 2 kg na minusie w stosunku do wagi początkowej)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jutro już 10tc
A jednak nie jestem jedyna;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama zaraz dwojeczki
Pewnie, ze nie jestes :) My to bardzo dobrze znamy, o czym piszesz :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jutro już 10tc
Mimo wszystko głupio się czuję z takim brzuchem więc noszę jakieś luźne bluzki. Poza tym zależy mi by jak najdłużej nie było widać tej ciąży. Zastanawia mnie tylko czym to jest powodowane? Przecież na tym etapie na którym jestem dziecko jest mikroskopijnej wielkości...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja miałam poród
to kwestia osłabienia mieśni i więzadeł trzymających macice w ryzach, z kazda kolejną ciażą brzuch z reguły jest szybciej widoczny mięsnie nie trzymają macicy tak mocno jak w pierwszej ciąży i w związku z tym brzuch tej samej wilelości widać w drugiej lub kolejnej ciąży szybciej niż byłby widoczny w pierwszej nie wiem czy dość przystepnie to wyjasniłam BTW ja jestem w 6 tyg. ciąży, drugiej, po mnie na razie nic nie widać, schudłam nawet

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Podobno role tez odgrywa genetyka, budowa ciała? Słyszałam o szerokości miednicu ( przy szerokiej macica "chowa" sie głebiej i pozniej widac?). Pytałam mamy mowila, ze ze mna jak i z siostra baaaardzo szybko bylo widac duzy brzuch :) Ja jestem z lipca a styczn/luty na jakiejs imprezie rodzinnej wspomina wszyscy zszokowani jak juz bylo widac. Moja pierwsza ciaza wiec sie nei wypowiem. Ja mam wiecej ciałka, ale od dołu brzucha zaczyna mi sie wszystko podnosić już :o COś czuje, ze ciaza bedzie u mnie bardzo widoczna mimo nadwagi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Po raz czwarty

Ja czwarta ciąża i 7 tydzień, A brzuch już zaokrąglony. W pierwszej ciąży to taki chyba miałam dopiero w 12 tygodniu. Też chciałbym to jeszcze ukryć, no ale chyba długo nie dam rady:D 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćiu1

Ja trzecia ciaze ukryłam do konca. Dopiero jak mnie ludzie z niemowlakiem widzieli to sie dziwili. Nic specialnie nie robiłam, tyle ze zima była i brzuch pod kurtka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Goosc

U mnie podobnie, początek 3 ciąży a brzuch już jakby wzdety, w 2 ciąży brzuch miałam mniejszy niż w 1, szybko wróciłam do siebie a teraz jakiś koszmar... Czuję że to wszystko przez hormony - spowolniona przemiana materii i brzuch jak balon. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja mam brzuch widoczny od 8 tygodnia, obecnie jestem w 20 a brzuch mam taki jak by to był 8 miesiąc. To moja trzecia ciąża w przeciągu 5 lat. 

Plus do tego już jestem 10 kg do przodu 🙉 ale jestem w miarę wysoka 178cm i odrazu widać wielki cyc zwiększył się z b 80 na d90 a obwód brzucha 100 cm 😂

Wszyscy pytają gdy rodze a jak mówię że to dopiero połowa to wszyscy się zamykają 😂

Edytowano przez Kasik91

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

U mnie szybko było widać, brzuch mi "spuchł" i był bolesny jak siadałam to musiałam rozpinać guzik w spodniach bo czułam, że mnie ciśnie. Potem to mi się zatrzymało i brzuch miałam malutki jak poszłam do lekarza ok. 30 tygodnia to lekarka powiedziała, że wcale po mnie nie widać. Jakaś babka w poczekalni w szpitalu myślała, że ja już urodziłam i pytała mnie o pinię a ja do niej, że jestem w 7/8 msc. ona była w 4 i miała większy. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×