Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość skarbeczek0204

umowa zlecenie a ciąża

Polecane posty

Gość skarbeczek0204

witam chciałabym się dowiedzieć jak wyglądaja warunki zajścia w ciążę na umowie zlecenie od pracodawcy? czy to też jest płatne jak na umowie o pracę jak jestem ubezpieczona w szkole(bo uczę się zaocznie) lub jak ubezpiecza mnie pracodawca. z góry dziękuję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Grzegorz Kaczmarczyk z Opola
Zajście w ciąże na umowe zlecenie ??????? To pracodawca płaci tobie alimenty , czy to tak trudno pojąć ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość skarbeczek0204
jakie alimenty? pytam sie czy jak zajdę w ciąże pracując na umowie zlecenie nie z pracodawcą należy mi się zasiłek itp jak na umowe o pracę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Grzegorz Kaczmarczyk z Opola
Jak rozumiem , chedożysz się z pracodawcą , ale jeśli on ma żonę to masz przechlapane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość skarbeczek0204
co ty pierdzielisz człowieku? jestem w ciązy ze swoim męzem, pracuję na umowę zlecenie w sklepie i chciałabym sie dowiedzieć od osób normalnych nie takich jak ty czy moge sie starac o zasiłek, chorobowe itp a nie piszesz jakies bzdury, nie prosze o twoje głupie komentarze bo zgłosze naduzycie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Grzegorz Kaczmarczyk z Opola
jakie nadużywanie , ja nie pije od tygodnia , a nie chce pisaćć , kto się puszcza z pracodawcą , i co na to mąż.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość margaretkajj
szkoda mi słów na takich idiotów jak ty co robią z igły widły i zaśmiecaja to forum bezmyślnością

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Grzegorz Kaczmarczyk z Opola
PRZEPRASZAM ZA NIESTRAWNE ŻARTY , WYNOSZĘ SIĘ.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
według mojej wiedzy będąc zatrudnioną na umowę zlecenie nie masz żadnych przywilejów związanych ze świadczeniami socjalnymi przysługującymi przy umowie o pracę :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Grzegorz Kaczmarczyk z Opola
ŻARTOWAŁEM, CUDZOŁOŻNICO :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość skarbeczek0204
i co teraz, pozostaje urząd pracy? a jesli nie mam przepracowanego roku nalezy sie zasiłek kobiecie w ciązy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Grzegorz Kaczmarczyk z Opola
Popracujesz jeszcze troszkę na bioderkach pracodawcy i wszystko się ułoży :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
umowa zlecenie nie daje zadnych przywilejow dla kobiety w ciazy a jak nie masz przepracowanego roku to zasilku tez nie dostaniesz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość skarbeczek0204
masakra :( czyli jestem w dołku... co za kraj z tej cholernej Polski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dlaksjdlkasjldj
Musisz zadbac o to by w trakcie porodu byc ubezpieczona, beda ci wtedy przyslugiwac jakies zasilki. Najlepiej jak wezmiesz porade prawna, albo poczytaj w necie, nie pierwsza zadajesz takie pytanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość adriands34yio
nic ci sie nie nalezy kochana, dlaczego o to nie zadbalas, nie majac stalej pracy na umowie, zaszlas w ciaze? to bardzo niepowazne.. nic nie dostaniesz i tylko ubezpiecznie z dziadowy( urzedu pracy) po porodzie tez nic, i nic na maciezynskim.. zero!!!!!!!!!!!!!!!!!!! na starego uytzrmaniu jestes.......................... masakra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×