Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

elisa-

co jest z owcą?

Polecane posty

Co jej jest? Znaczy wiem ze ma słowotoki i pisze pisze pisze. Tylko po co? Naprawdę jest stuknięta? Czy to jakiś projekt? Ona to samam pisze czy kopiuje? Bo jak sama klepie to naprawdę coś z nią nie tak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lipsy31
wygląda na to , że sama klepie, i zawsze kończy i tyle i tyle wam powiem :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaaaaaaaa wenec
elisa, odpiszę ci tylko dlatego, że jestem twoją ogromną fanką i zawsze się uśmieje przy twoich wypowiedziach :D owca to stala bywalczyni forum. prawdopodobnie ciężko chora psychicznie. to nie jest żaden projekt i ona tak w 100% z siebie nadaje już od paru lat..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaaaaaaaa wenec
no czasami ma jakąś schize na wklejanie, ale to przeważnie wkleja różnego rodzaju artykuły... np na tym temacie o smolensku. a ten ciężko czytający się bełkot sama pisze. mozna to sprawdzic przeciez wklejajac kawalek jej wypociny na google. nic sie nie pokazuje. na poczatku gadala jeszcze w miare. pamietam zakladala tematy o swojej matce i tam po niej ostro jezdzila. wtedy jeszcze ludzie jej nie znali i sie angazowali w jej tematy, kompletnie niemogąc zrozumiec o co jej chodzi. potem byla alicja bachleda curuś. w kolko o niej było.. czesto jakies katolickie tematy zaklada, albo o celebrytach nawija. jakas kobieta z forum ponoc sie z nia skontaktowala i starala sie jej pomoc i opisywala wszystko na kafe, ale rownie walnieta jak ta owca, albo to i owca byla na silnych lekach z rozdwojeniem jazni. whatever.. jedna smieszna sytuacje pamietam, jak nawijala o swojej matce. wyklinala na nia strasznie, bo jej psa zamknela w garazu i nie chciala oddac. wyprodukowala 2 strony postow w koncu udalo się nawiązać z nią jakiś kontakt i udalo sie wydusic dlaczego tego psa jej zabrała, no to ponoć temu psu gromnice do tylka wkladala i podpalała odpedzając zle moce hehe sorka ze pisze nieskladnie, ale po nocce w pracy jestem i juz belkoce bez ladu i skladu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaaaaaaaa wenec
mi sie wydaje, ze ona jednak tak nabierząco nawala te posty. zauważ, ze jej post zawsze konczy się zwrotem "i tyle :(" myslisz, ze w tak ciezkim stanie bylaby w stanie z taka precyzja i dokladnoscia poodzielac te posty według klucza? :P aby zawsze konczylo sie na tym samym?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaaaaaaaa wenec - 🖐️ :D a to mnie połechtałaś z rana :) ja myślałam że mnie to tu nikt nie czai :D ale miło :) dzięki Ja w ogóle nie rozumiem po co ona to robi! Klepie jakieś pierdoły i tak nikt tego nie czyta bo sie nie da czytać. I dlaczego sobie to forum upatrzyła. Ja na kafe też jestem od kilku lat (ostatnio miałam dłuuuga przerwę) ale jakoś tak dopiero od kilku miesięcy mi się rzuciła w oczy. A może po prostu nie pamiętam. Ale jak można jej nie pamiętać :) "wiecie" - tak chyba zawsze zaczyna. :) Mam postanowienie! Muszę ją rozszyfrować. Dowiedzieć sie kim jest i po hooj tu pisze. A ona w ogóle z kim coś pisze czasem? Odpowiada na jakieś pytania? Do dzieła! Owca znajdę cię! :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaaaaaaaa wenec
dlaczego tak pisdze? no po prostu jest mocno chora psychicznie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lipsy31
u mnie w mieście autobusami jeździ taka babka i podobne rzeczy nawija głosno w autobusie- tutaj wszyscy ją już znają bo z kilometra ją słychać -może to ona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość na czat ci nie szkoda czasu
ja mysle ze to schizofrenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaaaaaaaa wenec
kurwaaaaaaaaaaaaa :D "ty wąchasz, wciągasz czy wstrzykujesz?" -"niedalajlama Jeśli mam być szczera to mam dużo oparów w pokoju. ostatnio z migdałowca. Mam też rózne takie... czasem jest tyle dymu. Ale to wszystko. Nie narkotyzuję sie i nie zamierzam. " hahahaah

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
teks o oparach mnie rozwalił :D ale pierwszy raz widzę żeby nawiązała jakiś dłuższy dialog... ciekawa jestem kim ona jest, ile ma lat ... i na co jest chora :D ja obstawiam, że jest ok 30-stki, ma długie blond włosy, blada jak sciana, trochę piegów na nosie, bez makijażu, nosi spodenki w kwiatki i białą koszulę, gada sama do siebie i nie nawiązuje kontaktu wzrokowego. Tak właśnie sobie ją wyobrażam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dość wyraźna
elisa - hehe fajnie to napisałaś, hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bukaaa
Ja ja wyczaiłam dopiero niedawno, jak nawijała o Bachledzie . Myślałam, ze coś ze mną nie tak, bo nic nie rozumiełam z jej pisania. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A te wklejki na temacie o Smoleńsku to tez ona? Bo zastanawiałam się, komu nie szkoda tracić czasu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wychodzi na to że ona, bo nie ma drugiego takiego świra na kafe, mimo że świrów tu nie brakuje, jednak owieczki nikt nie przebije :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mirabelkamłodaa
moja sąsiadka ma schizofrenię, są z nią takie cyrki , że szok. Napisała pismo do prokuratury na mojego tatę, że ukradł jej motor marki Java i zakopał w NRD, ciąglle wzywa policję w nocy , nawet już nie reagują ale w szpitalu jej nie zamkną

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Napisała pismo do prokuratury na mojego tatę, że ukradł jej motor marki Java i zakopał w NRD" No zeszczałam się :D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×