Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Do towarzystwa

Tylko mezatki.

Polecane posty

Gość duży mały miś
Androgen oj są takie kobiety i wykorzystją swoją moc z premedytacja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Androgen czy ty wszystkim pokazujesz karty przed koncem gry?:D:D zabawa była przednia :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość duży mały miś
to wy polujecie czy gracie w karty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość duży mały miś
znikam coś upolować miłego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eee no Androgen bez wariactw :) w koncu to tylko forum ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ale z drugiej strony jeśli zwierz zniknął, to znaczy że nie był aż tak dobry :-) Ja bym nie odpuścił tak szybko ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
S_M moze naganiacz jestes?:classic_cool: Androgen wolał płochliwe zajaczki od łani :) ja tam lubie twarde niedostępne sztuki :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na małe i słabe zajączki to lisy polują. Duży mięsożerca woli polować na łanię, choć to większe ryzyko, że polowanie się nie uda i będzie chodził głodny. Ale więcej wysiłku, ale i więcej zabawy przy konsumpcji i dużo smaczniejsze i bardziej soczyste mięsko :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
S_M jestem niedostępny a co do twardości, to wolę nie drążyć tematu po co gonić coś co z gruntu jest po za zasięgiem ;) szkoda energii :D:D:D Androgen :) niebo dla podniebienia :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak, trzeba dbać o kubki smakowe. Są rzeczy po które warto sięgnąć i się wysilić tylko dlatego, że ich smak dostarcza nieziemskich wrażeń :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gorzej jak obejdziesz się tylko zapachem potrawy ;) S_M wprawe mam :) z chęciami czasem gorzej :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ryzyko polującego. Nawet najsilniejszy i najbardziej wytrzymały mięsożerca nie ma 100% skuteczności :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
są tacy co nie marnują energii a cierpliwie czekają az zwierzyna sama im w paszcze wejdzie :) takich boje się najbardziej :D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No tak, nigdy nie wiadomo czego się spodziewać po takich... atak jest nagły i nieprzewidywalny :-) Ale za to nie ma pokazu siły i wytrzymałości w trakcie polowania. Polujący z zaskoczenia są z reguły niewielkimi łowcami i nadrabiają w ten sposób braki fizyczne, które muszą oszczędzać na później. A gospodarowanie siłami od początku wróży raczej niewielkie możliwości konsumpcyjne :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Forest Glemp
Przygladam sie z zaciekawieniem rozwojowi wypadkow i nawet mnie ten topik zaczal interesowac. Lecz nadszedl moment kiedy zniknela z niego jedna z piszacych i jakos w piecu wygaslo. Chyba naleze do tego ''grupy zaniedbanych'' (a moze i zaniedbujacych swoj zwiazek) Chetnie nawiaze niezobowiazujaca znajomosc ;) Czekam na kontynuacje ''debaty'' i moze sie zaloguje na stale na forum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Forest Glemp
a jesli chodzi o polowanie to chcialbym byc upolowany, wiem ze naleze do gatunku lownego. Tylko nie zorientowalem sie jeszcze na jakie gatunki poluja tutaj rozmawiajace kobiety. Moze spowodowane jest to niezbyt dluga przerwa w pracy hehehe. Nie ma czasu sie wczytywac teraz we wszystko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Forest Glemp
Chętnie dam się upolować obdarzonemu panu typu Bears, który potraktuje mnie jako trofeum i spenetruje mą grotę nestle swym wielkim spoconym zaganiaczem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Forest Glemp
sam jestem panem typu Bears ale nie potrafie sie spenetrowac sam bo mam za malego siusiaka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×