Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość oszczędna kobita

Mój PLAN OSZCZĘDZANIA pieniędzy...Zaczynam od września!!

Polecane posty

la-lyla tez chyba zdziadzialam bo jakoś nic mi sie nie podoba...:( a musiałabym sobie kupic nowe jeansy i jakieś butki na wiosne , nie mówiąc już o kurtce bo ramoneske którą nosiłam wiosną mam od 3 lat już i nie dosć , że mi sie znudziła to jeszcze znosiła haha ale ją kochałam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zaplanowana0_0
@ZmotywowanaPanna - dzięki :) do 10 marca niewiele zostało. damy radę!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja na wiosnę też mam wydatki. Najgorsze jest to, że za kilka miesięcy odpadną mi dodatkowe pieniądze i będę musiała wymyślić coś innego. Na razie cieszę się, że oszczędzam. Bo jakby co to będę miała na jakieś niespodziewane wydatki :) W sumie jeszcze nie wymyśliłam terminu otwierania skarbonki :) trzeba nad tym pomyśleć...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oszczedna z przymusu
tez musze buty kupic..nie wiedze nic fajnego w normalnej cenie, wiec czekam :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
la-lyla ja juz myśle , żeby iść gdzieś dorobić ale jakoś nie mogę sie przekonać do tego pomysłu bo pogoda mnie rozstraja nerwowo i w o0góle chodzę wciąż jakas poirytowana i denerwuje otoczenie , na szczęście u mnie w pracy już znają moje zimowe chandry i machaja ręką na to :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oszczedna z przymusu ja kupiłam jesienią koturny za 70 zl mogłabym je nosic wiosną również ale są tak paskudnie niewygodne , że po 2 h chodzenia nie moge wytrzymać na nogi :-O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pali a musi oszczedzac
hey alez jestem wkurwiona😡nie znosze jak ktos nie szanuje mojego czasu, to ze na ten moment ucze sie zaocznie nie znaczy ze totalnie nie mam co robic.chyba sama sie dalam wmanerwrowac w taka durna sytuacje.badz czlowieku dobry to jeszcze cie w dupe kopna😠 mam kurewska ochote zapalic cala paczke jeden od drugiego az bede rzygac moze wtedy zmadrzeje i przestane byc taka kurwa mac uczynna dobra i w dupe kopana. aaaaaaaaaaaaaaaaa!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wprawiona w boju
@pali a musi oszczedzac - marchewka jest ponoć dobra, chrupiąc zawzięcie człowiek rozładowuje stresa, a nie utyjesz od pogryzania, bo schodzi na nie więcej kalorii, niż marchew zawiera... Ja też miałam dziś w pracy "facepalm day" - no i co zrobisz, są ludzie i taborety. Bluzg w rękaw i jedziemy dalej. 🌻 Co do dojazdów, mnie na samo paliwo idzie około... 750 zł miesięcznie, i to jest tylko po mieście. Ładnie, co? A do tego ubezpieczenie, olej, remonty auta, opony. Masakra, nie kupujcie samochodów :O (haha, to dla mnie będą mniejsze korki na drodze :P ) Poważnie zaczynam się zastanawiać nad sprzedażą wozu i kupnem czegoś na gaz. A już do mecha się umówiłam, bo tłumik oznajmił, iż się skończył, klocki hamulcowe też nieśmiało machają "pa, pa", więc...Czas wyskoczyć z gotówki. :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uff...jak dobrze, że nie mam auta :) Patrząc na wasze wpisy odnośnie transportu to przestanę narzekać na Kraków, bo komunikacja tu jest tania (i niech tak zostanie) Współczuję Wam dziewczyny. Mam ochotę sobie coś kupić na wiosnę do ubrania,ale z drugiej strony żal mi kasy. Przez Was zrobiłam się straszną sknerą :P Kiedyś wydawałam 600zł miesięcznie na ciuchy a teraz mniej niż połowę tego i to jeszcze raz na 2-3 miesiace! Założyłam sobie drugie konto-na metamorfozę mieszkania. Razem z chłopem mym zbieramy na remont sypialni i przedpokoju. Salon wyremontowałam sama w zeszłym roku i nie jest źle :) Chyba mam talent :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dusigrosz-ka
6 dni :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dusigroszka-trzymaj się :) i omijaj sklepy z daleka. A teraz mała zmiana tematu. Co można robić by dodatkowo coś zarobić? No.jakaś praca na weekendy albo coś :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dusigrosz-ka
lay-la -> tez rozgladam sie za jakims chalupnictwem np :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Dziewczynki:-) Pamiętacie mnie jeszcze...?:-P Dawno mnie tu nie było... Jak sobie radzicie z oszczedzaniem?:-) U mnie luty zakonczył się kiepsko, musiałam sięgnąć po oszczedności na prezent dla mojej chrześnicy. Dziś zrobię podsumowanie miesiąca, bo dziś upragniony i wyczekiwany "dzień wypłaty" juhuuuuuuu... :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oszczędna? A kim Ty jesteś? :P Oszczędzasz z nami, czy co? :P Ja w tym miesiącu pewnie tez będę musiała wyjąć stówkę,ale tylko na kilka dni. bo prowizję dostanę dopiero ok.połowy miesiąca a muszę zapłacic szkołę i mi trochę brakuje. Ale i tak dobrze, że mamy oszczędzone na przynajmniej jedną wypłate :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczyny 🖐️ ooo oszczędna jak miło cie znowu widzieć...gdzies nam zabalowała co ? :) też bym chciała cos dodatkowego bo katastrofa , przezywam drugi zły miesiac pod wzgledem finansowym i ciezko ogolnie to widze bo wszystko poszlo w gore ;/ Jade juz na ostatnich pieniadzach do wyplaty , oby sie zlitowali i szybciej przelali ;p AAAA zapomniałam się pochwalić , wczoraj zostałam ciocią ( znowu) i cos czuje ze zostane znowu chrzestną (ojojoj moje biedne fundusze)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kazdy orze jak moze
zmotywowana pociesze cie ja tez bede w tym roku chrzestna i juz sie zaczyna: ciuszek, prezenty itd..pieknie :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pisałam na początku topiku
hej ja miałam wczoraj wypłatę, dziś premię, ale mniejszą niż ostatnio. więc podsumowanie w zeszłym miesiącu udało mi się przelać na konto oszczędnościowe 600 zł, w tym "niestety" przelałam na razie tylko 150 zł - jeżeli coś mi zostanie to wpłacę na koniec marca podsumowując połączyłam oba konta oszczędnościowe w jedno i stan na dzień dzisiejszy 6530 zł. zapłaciłam wszystkie rachunki (poza telefonem - rozliczenie przychodzi około 10 tego ale myślę że będzie w granicach 45 - 50 zł), zapłaciłam za płaszczyk, podzieliłam pieniądze na dojazd do pracy i lekarza i na swoje wydatki zostawiłam zapobiegawczo 500 zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja niestety z pierwszego przelewu marca na poczet lutego dopiero oszczedze cokolwiek. ale się cieszę bo sie dowiedziałam , że w pracy będziemy mogli coś dorobić za dodatkowe zlecenie więc troszke grosza wpadnie dodatkowo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pisałam na początku topiku
zmotywowano - u nas też czasami takie akcje w pracy były jako właśnie nadgodziny dodatkowo płatne albo umowy zlecenie... ale to bardzo rzadko :( w zasadzie to kosmetyki mam, auto zatankowałam, rachunki zapłacone, na dojazd i jedzenie odłożone, lekarz, więc jedyne co to może na jakiś ciuszek się skuszę i jakieś wyjście myślę że 500 zł powinno mi wystarczyć w zupełności :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pisałam na początku topiku
miało być|* zmotywowana panna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wprawiona w boju
U mnie do wypłaty jeszcze 10 dni, ale to nie kłopot. Nawet poratowałam koleżankę finansowo. A nie pamiętam, czy ktoś o tym pisał - dostałam dziś cykliczne rozliczenie opłat za mieszkanie i mam nadpłatę prawie 300 zł. Więc oszczędne używanie wody i nie grzanie ponad miarę to też świetny sposób na oszczędzanie :D W marcu o tyle mniej za chatę zapłacę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dusigrosz-ka
5 dni do wypłaty... aaaaaaaaaa!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na dzień dzisiejszy: -przelew na konto oszczednosciowe wykonany, auto zatankowane na fulla, kosmetyki które zostały przez luty zużyte do deńka dokupione. W tym miesiącu jeszcze czeka mnie fryzjer(30 zł)+ farba do włosów(30 zł). W końcu idzie wiosna, czapka idzie w pawlacz więc trzeba jakos wyglądać!!:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
la-lyla jak mnie przygarniecie, to bardzo chętnie do was dołącze:-P Zmotywowana Troche sie osttanio u mnie dzieje i jakoś nawet czasu nie było na neta. Ale już do Was wracam, bo bez was to cięzko by mi było się kontrolować:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chyba zmieni mi sie w od marca plan wydatków bo myślę sobie że warto by się zapisac na jakiś aerobik z 2 razy w tygodniu...??? Tej zimy miałam strasznego lenia ale wcześniej każdej zimy chodziłam regularnie na aerobik. Czułam się wtedy rewelacyjnie!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dusigrosz-ka
uuu oszczedna-> niezle nadgonilas :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×