Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Góralka w halce

pijemu... reaktywacja

Polecane posty

Gość wrona przelotem
to pojechałaś ;) co was wzielo z tym fejsem? :P:P przestancie bo i mi sie zachce a wtedy bedzie problem ;):P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wroniasta Tobie to dobrze, nawet w południe masz czas kogoś przelecieć :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czarna przelotem
nie podoba mi sie ten zakup :( nie prawil by mi komplementów:P i nie patrzyl wyuzdanym wzrokiem :P nie lubię takich 😴 przeleciec w południe to ja moge ,ale się ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wronka Ty mój kwiecie bzu, Ty śwą wonią napełniasz wszystkie moje zmysły. To na Ciebie czekałem. Bo wszystkie inne baby to właściwie traktowały mnię jak przerośnięty układ do sterowania peniskiem :P a Ty nagle o komplementach i wzroku. Jakiś wyjątek jeden na 3.5 mld samic? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czarna przelotem
oj nie słodz mi juz tak :D:P bo az sie zerumieniłam :P:P swoja droga, chyba powinniśmy grac w totka:P bo skoro w życu trafiamy na jakiś bez sercowe istoty:P to powinnismy w kasie pływac :classic_cool::P cos za coś, nie ?;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Może lepiej zacząć uprawiać nierząd za pieniądze bo z kasy na totka to oni już niejedną kumulację wypłacili :D Dlaczego mam Ci nie słodzić, wolisz z pieprzykiem? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...sądząc z reakcji to jednak kiepska była moja kombinacja językowa ;) ZERUmieniłam się, jest chyba od zera :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czarna przelotem
samtzu Dlaczego mam Ci nie słodzić, wolisz z pieprzykiem? a tak to juz mi w ogole nie pisz, bo mi sie nogi rozchylaja ;) a w pracy jestem!:P seks za pieniądze?:O oszalałaes!:P:P?? swoja prace trzeba przyjamniej lubieć:P a oddawać swoje ciało komus kto ma do niego stosunek przedmoitowy mnie nie kreci 😴

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czarna przelotem
jakis ty podejrzliwy :P:D zaraz cos wypatrzysz, podsumijesz, i jestem pod kreska;):P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja tam był sięsprzedał :P Będziesz moją alfonsiczką? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wiem czy jestem dominujący, ale miejsce kobiety jest pod ... no poniżej, tak? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czarna przelotem
nie!!!:P:P nie moglabym handlowiec twoim ciałem :P:P bo umieralabym z zazdrosci jakbys ujeżadzał kilientki :P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czarna przelotem
jakbyś sie okazal dobrym dominującym to moglabym siedziec pod ta ... kreska:P:P gorzej jakbys nie umiał :D wtedy ta kreseczka;) by cie piła w brzuszek kiedy bym przygniatala twoje poslady do podłożą, stopa w buciku z obcasem ;):P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...ach no tak, przecież mi ślubowałaś ;) i kafe świadkami :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czy Ty wronko nie za dużo filmów Quentina Tarantino się nie naoglądałaś, z tą przemocą? Może warto byłoby obejrzeźć Muminki? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czarna przelotem
Własnie:) więc nie wymagaj zbyt wiele, bo rozwód bedzie ?;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czarna przelotem
muminki sa nudne:P a co do przemocy jaka preferuje, uwierz mi, spodobałaby ci sie :classic_cool: :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rozwód to świetna sprawa :) W końcu kobietę trzeba trzymać krótko, max 2 lata :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czarna przelotem
ale czujesz to ... lezysz z przycisnietym przyrodzeniem do podłoża, na Twoje posladki delikatnie uciska moja stopa:P do szyi masz przypięta obroża, a do niej smycz:P, ciagne cie za nią, i domagam sie pocałunku:P pochlajac sie ku tobie 😘 to jak?, czujesz to ?;) :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czarna przelotem
tak, 2 lata wystarczy, potem czlek sie przyzwyczaja, oswaja i wszystko rutynnieje, powszednieje, szarzeje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:( ech wszystko zależy od nastawienia, jeśli babka zaczyna paradować w papilotach i z maseczką na twarzy, a on siedzi przed telewizorem w podkoszulku na ramiączka to lepiej skończyć, ale jeśli on przyniesie jej śniadanie do łóżka z kwiatkiem, a jej nie boli głowa, to niech to trwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sorry ze wam tak przerywam :P ale oko mnie boli i mi łzawi:( podzieliłam sie moim nieszczęściem to teraz zamilczę:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiesz czego ja bym chciał? Żeby będąc sobą można było się zamienić ciałami i umysłami, czyli tak jakby wpuścić program do komputera. Wtedy wiele spraw było jaśniejszych, a nie byłoby żadnych antyfeministów i sufrażystek walczących. Ale chooy się to spełni. Idę sobie, bo pierdoły wypisuję :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Było to podglądać chłopaków przez dziurę od klucza? Idź do okulisty ;) Niech Ci zajrzy głęboko w oczy :) Wiem, że to nie to samo co lek med innej specjalności :P ale zawsze ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×