Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Góralka w halce

pijemu... reaktywacja

Polecane posty

Jasne. Tylko nie jestem stenotypistką, to mi chwilę zajmie. Don't go away :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w sensie ze smieszne zakończenie dopiszesz:P:P bo jak napiszesz inne to .. bede zmusznoa zniknąc na chwilke:P albo dwie ;) :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Była księżycowa noc. Jak zwykle przeobraziłem się we włochatą bestię z długimi kłami. Dlaczego? pomyślałem posmutniały, przecież nie jestem bestią? Za co mnie to spotyka? Nie wiadomo skąd niedaleko przebiegła niewiasta odziana w zwiewne szaty. Najwyraźniej uciekała. Była boso i raniła sobie stopy o leżące szyszki... Za nią biegł jakiś paskudny oprych. Olbrzym jak kulturysta na emeryturze, czyli starszy niż 67 lat, ale poruszał się zaskakująco sprawnie. Wykrzykiwał jakieś okropne bluźnierstwa i sprośności. Nie ma chwili spokoju pomyślałem zrzygnowany. Nie mają się gdzie ganiać ci nowożeńcy? Odezwała się moja cyniczna i wredna strona osobowości. Może byś ruszył swoje owłosione dupsko i uratował laskę? powiedziała moje dobre ego. Nie wiem czy to dobry pomysł, żeby potwór włączał się sprawy ludzi? Pobiegłem jednak, jeśli nie po to, żeby pomagać to przynajmniej zobaczyć jak się to zakończy.Nigdy w stanie zmienionym na postać zwaną potocznie wilkołakiem nie poruszałem się, zawsze siedziałem w ukryciu z flaszką. Zapijając swój okropny los. Okazało się, że mogę poruszać się szybko i bez wysiłku. Moje wyostrzone zmysły prowadziły mnie między drzewami, z łatwością omijałem wystające korzenie i rowy. Kultyrysta co rusz się potykał i padał klnąc głośno...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Będzie. :) Ale na razie muszę się oddalić :O Ech, obowiązki wzywają. :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czyzby tytuł brzmial ''Piekna i Bestia'' :D:D pijemy cos? bo mam zamiar zapic dzisiaj wszystkie smutki ehh do doopy to wszystko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jestem. Śpicie pijane laski i wy bracia samce pijące? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Idę do apteki po climea forte. :D Mam chyba uderzenia gorąca :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pierwszy demot nie dla mnie bo nie jestem na diecie:P a drugi tez nie dla mnie bo ja opierdalam sie w domu:classic_cool: a tak w ogole to dzień dobry:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pop tylko jak bedziesz pisał dokończenie tego horroru to wpleć tam jakis wątek erotyczny:D :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bestyjo, moja koffana😘, mam nadzieje ze dogonisz tego cherlawego, sedziwego starca, i to ty mnie dosiadziesz a nie on :classic_cool: czekam z utesknieniem czekam na dalsza czesc opowiadania:classic_cool:🖐️)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×