Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Góralka w halce

pijemu... reaktywacja

Polecane posty

cyctki tez sa piekne na tych fotach, szczegolnie ten jeden 😘 aj! ugryzlabym go :P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ona se tylko tak rusza:P:P az bym sie chciala znaeżć pomiedzy tymi soczystymi posladkami :classic_cool: nie moge teraz przyjechac😭 :( moze dopiero jak sie cieplo zrobi :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no nie wiem czy soczyste:P w sumie lepszy rydz jak nic:D jak będzie cieplo to zaś sie zrobie hetero:P nie lubię dlugo czekac:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem grzesznicą:( muszę sie wyspowiadać :classic_cool: ale to Ty mnie na zua drogę sprowadzasz:P:P wiedziałam ze Ty zua kobieta jestes:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zeks co to jest? a co na biologii Cie nie uczyli:P dobra spadam zboczona kobieto:P mokrych snów muuaaaa👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sorki Wronko!😘 zagapiłam sie. U mnie nic nowego... same troski , które staram sie skutecznie zapic.... ach i znowu 10 kg przybyło , ale to nic... damy radę całuje goralka!😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość popieprzony wkurwiony
Wena mnie nie opuściła. Ale... Opowiem Wam o prawdziwym horrorze z życia wziętym. Wszystko kułwa przez reklamy w tv!!! 😠 Nieopacznie zwróciłem uwagę. Było tak: Procto-hemolan. No... nie będę się rozpisywał, tak? Już skończyliśmy 5 latek wszyscy i wiemy o co chodzi ;) Ogólnie, żeby jednak nadać więcej dramatyzmu sytuacji... Ten środek powoduje kurczenie. Kurcze tak? Zaraz potem nadali www.braveran.pl No to ja se myślę tak... dużo teraz siedzę to może tam sobie skurczę, a tu ... no wręcz przeciwnie, czyli podkręcę głośność. Udałem się do apteki. Zainwestowałem w zdrowie i przyszłość. Ale... kułwa tak się śpieszyłem, że ... :O nie przeczytałem ulotki, a przecież trują do bólu. ...skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą bo każdy lek niewłaściwie stosowany... może ci spiertolić samopoczucie!!! 😠 Pomyliłem tubki KUŁWA! To co mi miało się skurczyć no to tego no... i no co będę ściemniał efekt korniszona koktajnlowego 😠{zly] Rano kupię se coś na uspokojenie, bo nawet chmiel nie pomaga!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość popieprzony wkurwiony
Plis... cierpliwości OK? Historia się napisze i będzie. :) Może nawet zrobimy kolejarza :P znaczy będziemy pisać razem ;) po kolei :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oo jeeeejjj, moje biedactwo😘 :D poka co ci sie zrobilo :P wrona musi to dokadnie obczaic:P;):D a co do opowiadania, to ... moze uda mi sie wygospodarowac dzisiaj chwilke na takie glupoty i cos dopisze;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
goralko, wodka na zapijanie trosk nie jest dobra:) chociaz czasami i ja praktykuje taki lecznictwo ;) lepiej cos postanowic, i spróbować rozwiazac problem :) w razie czego poczte znas, to pisz😘:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość popieprzony z Marsa
Ze względu na upokorzenia jakie sam sobie zadałem emigruję chwilowo. Wronka, a Ty jest specjaistka od nanotechnologii? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość popieprzony z Marsa
Może pora nauczyć się pisać :( lepiej późno niż wcale. Pytałem, nieudolnie czy jesteś specjalistką od nanotechnologii? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×