Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Góralka w halce

pijemu... reaktywacja

Polecane posty

Gość wwrrrrr
Misku😘 jakbym wiedziała, że ty z kawa do mnie, do pościeli, to bym z niej tak szybko nie wychodziła ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wwrrrrr
:D ja nie potrzebuje takich gumowych osłon na moje nadgarstki/kostki :D otwierajac linka sodziewalam sie czegos bardziej seksi 😴:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wwrrrrr
znowu... anal :P nie znow:P, rzadko o tym wspominam bo mam nikle pojecia o tym 😴

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wwrrrrr
popieprzony z Marsa Didi w moherowym berecie, chyba ja baardzo lubisz skoro jaj tak dokuczasz:P:D:D cos czuje ze ci sie za to dostanie:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość popieprzony z Marsa
NIkłe ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wwrrrrr
oj tam :P o pierdoŁę ci chodzi 😴;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wwrrrrr
i co z ta kawą ?;) napijesz się ze mna ? z chęcia bym wróciła do pościeli :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość popieprzony z Marsa
Czy ja muszę składać deklaracje kogo lubię kogo nie? ;) Ja wszystkich... no jeśli nie lubię to staram się zrozumieć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wwrrrrr
nie chodziło mi o zadne deklaracja, tylko uwazam że kto sie czubi ten sie lubi :P:D a twoje każde wejscie na pijacki przeważanie zaczyna sie od miłych słow;) dla Diidii :P:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wwrrrrr
ide po kawę:O miałam fatalna noc:O śniło mi się że mam maturę i nic nie umiem 😭 i tak wracałam do tego snu kilkakrotnie:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość popieprzony z Marsa
Co z kawą? Kapsel nie chce się odkręcić :D Czy taka mina :( oznacza chęci??? Nie dziwota, że nie mogę się porozumieć z kobietami. Ani język ciała, ani mówiony nie jest dla mnie zrozumiały. :) Zupełnie jakby słowa miały zupełnie inne znaczenie niż to zapisane w słowniku języka polskiego. Bo może ja za dużo kombinuję, a tu trzeba za włosy i do pościeli? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wwrrrrr
... a najgorsze było to że za każdym razem kiedy do niego wracałam nic nie umiałam :( jestem kupia😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość popieprzony z Marsa
Oj wrrr kobieta nie musi powalać wiedzą i inteligencją ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość popieprzony z Marsa
Czy ja pracuję na punkty karne? :D Chyba tak :O Pewnie i zginę z w celi i bacie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wwrrrrr
popieprzony z Marsa Bo może ja za dużo kombinuję, a tu trzeba za włosy i do pościeli? :P podoba mi sie ten pomysł :classic_cool: :D a dałam taka minę":(" bo to niestety nie jest realnie mozliwe:( przynajmniej przez kilka najbliższych godzin:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wwrrrrr
no co ty chrzanisz:P? Własnie że musimy :P jaka chciałbyś miec kobietę w łożku :P:D Mądrą i przerciętna:P czy piekna i głupia:O, z taka co to sie nawet nieda o niczym porozmawiać "po":O?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wwrrrrr
hahaha chyba ci dałam zbyt trudne pytanie :P:P nie musisz odpowiadac:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość popieprzony z Marsa
Czytałem, że rozmawianie po jest bardzo niebezpieczne :) można głupot nagadać, lepiej zasnąć :) Wrrr no proszę Cię, ja u siebie stymuluję ewolucję z homo sexus na sapiens :) stąd sprawy łóżkowe nie są na szczycie priorytetów. Nie krzyw się, są bardzo ważne, ale nie najważniejsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wwrrrrr
popieprzony z Marsa Czytałem, że rozmawianie po jest bardzo niebezpieczne można głupot nagadać, lepiej zasnąć :) też o tym czytałam :), to prawda:), zadajac ci tamto pytanie zapomniałam o tym .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wwrrrrr
Wrrr no proszę Cię, ja u siebie stymuluję ewolucję z homo sexus na sapiens stąd sprawy łóżkowe nie są na szczycie priorytetów. Nie krzyw się, są bardzo ważne, ale nie najważniejsze. ej :D dla mnie te nie sa najważniejsze:P:d cholera:D czy ja o niczym innym juz nie pisuje na tym cholernym forum :O? chyba to kafe wyżarło mi mózg :O:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wwrrrrr
te-też nie masz tak, ze jak chcesz sie odprezyć to lubisz pogadć o seksie(jesli nie masz go z kim uprawiać:P)? aby troche pozartować i zapomnąć o troskach? nie weim dlaczego ale wlasnie mnie takie rozmowy odpręzaja, pozwalaja na krótką chwile zpomnąc o tym co mnie otacza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość popieprzony z Marsa
Ech... kiedyś były czasy. Można było seksowną babkę oskarżyć i czary i posłać na stosik za rzucanie uroków, a teraz można zostać oskarżonym o łamanie praw człowieka, za to, że nie szczytuje wielokrotnie :) :D :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wwrrrrr
ty post, ja 3-4 :O nie bawie sie tak :P:P bo wychodzi na to żem straszna gaduła:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wwrrrrr
popieprzony z Marsa Ech... kiedyś były czasy. Można było seksowną babkę oskarżyć i czary i posłać na stosik za rzucanie uroków, a teraz można zostać oskarżonym o łamanie praw człowieka, za to, że nie szczytuje wielokrotnie Sffinia😡:P:P:P:P takie zapisy historyczne tylko utwierdzaja mnie w przekonaniu ża samce powinny zginąć, tylko ... jak wczoraj czytałam o tej kusi to mi sie troche szkoda zrobiło😭 Wiem!!:classic_cool: kuśki zostawicie a wy odejdziecie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość popieprzony z Marsa
Wrrr to smutne co mówisz :D oznacza, że osiągamy wiek, kiedy wystarczy sobie pogadać, już nic nie trzeba robić i tracić cennego czasu, który można z pożytkiem spędzić przed TV z flaszką piwa w dłoni :D Ale poważnie... sądzę, że rozmowy o seksie są w jakimś stopniu namiastką bliskości, z każdym nie da się pogadać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość popieprzony z Marsa
Zważ na to, że moje posty są dłuższe! 😠 chociaż nie wiem czy długość ma znaczenie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wwrrrrr
co ty chrzanisz:P:D jesteśmy w doskonałym wieku :P po prostu nasze potrzeby sa tak duze że samo uprawianie zekzu nam nie wystarcza:P dodatkowo musimy jeszcze o tym rozprawiać;) Własnie z każdym sie nie da.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość popieprzony z Marsa
Nieniejszym wrrr dołączyaś do stada samic, które uważają, że penisek to najważniejsza część faceta :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość popieprzony z Marsa
Nie martw się :) Dochodzę do wniosku, że rozwój człowieka zatacza koło. W przedszkolu i podstawówce chłopcy i dziewczynki toczą wojny. Potem następuje faza wzajemnej fascynacji i poznawania, a potem wraca się do punktu widzenia jak w podstawówce. :) Nie wiem jak uzyskać równowagę, bo mi takie stan nie pasuje... Czy zawsze jesteś sobą? Czy kiedy Ci na kimś zależy zakładasz inną osobowość? Kontrolujesz swoje zachowanie, słowa? Potrafisz rozmawiać o wszystkim? Nie, nie pracuję w CBM :) nie oczekuję odpowiedzi, zwracam uwagę na problemy :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×