Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Góralka w halce

pijemu... reaktywacja

Polecane posty

10 min, kto by tyle wytrzymał:P? poza tym to ich niezdecydowanie - włozyc czy wyciagnąc? strasznie wkurwiajace;):D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaraz... jak to tak? Włożyć i już nie ruszać? Czekać na trzęsienie ziemi, czy jak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie znasz tego kawału :P:D ja tam nie mam nic przeciwko aby ruszał tylkiem :P:D nawet mie sie to kiedy podobało:classic_cool: z tego co pamietam :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak facetowi zniknie to jest dopiero problem:P jak kobiecie zarosnie to problemu nie ma!:P bo zawsze mozna przebic dziurkę na nowo :classic_cool::P:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oczywiscie , ze nie jest:P a jak ma chociaz dwa palce to juz nie mozemy w ogole mowic i impotenci ;) i tutaj na mysl nasuwa mi sie filmik który kiedys wstawiles:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Delikatna istotna, dla której to poeci wiersze piszą... BOLCOWANIE!!! :O Wstawiłem, wstawiłem i żałuję, źle mi się kojarzy :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cześć wroniasta
coś tu za czarno :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eee tam, to wyroków się trzeba bać nie sądu :) Ważne jest czy jesteś winna, czy nie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
popieprzony Eee tam, to wyroków się trzeba bać nie sądu Ważne jest czy jesteś winna, czy nie ja zawsze jestem niewinna;):P:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cześć wroniasta
nie,lubie azjatki :classic_cool: Z resztą wyglądam teraz jak murzyn tylko tyłek biały choć miałem ochote poopalać się nago :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D ja tez miałam ochote wszystko z siebie zdjąc:P ale nie chciałam ludzi straszyc:classic_cool::P:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
... a zwlaszcza maloletnich mlodzienców:classic_cool: mogłabym tym spowodowac u nich powazny uraz:P:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cześć wroniasta
Wrona gdzie Cie mam osadzać :P ? I nie piertol ze ludzi bys straszyła :D NO własnie maluch w koncu by se pooglądał słońce a tak to jak świnia :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wrrr weź no określ się, czy wielkość ma znaczenie? ;) Z tego co oczywiście pamiętasz :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×