Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Góralka w halce

pijemu... reaktywacja

Polecane posty

osądzić!!:P:D ale mozesz mnie osadzic w swojej prywatnej rezydencji :classic_cool: bede w nij sprzatac:P:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cześć wroniasta
wrona jak sie postarasz to urośnie :P A co ,lubisz sprzątać ? :P Pop jak na razie dzieci nie zamierzam mieć :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z tego co pamietam mam male rozeznanie w tej kwestii:P i mialam szczescie do duzych, co wcale nie oznacza ze bylo mi z tym jakos nadwyraz super:P wiec... moze male jest fajniejsze:D? nie weim, ale jak bede miala kiedys okazje wypróbowac takie 'malenstwo' to powiem wam czy wielkosc ma znaczenie czy nie:P:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na klęczkach zmywać podłogę ścierką :) To erotyczne marzenie każdego faceta :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dinus ty juz do jego rosniecia to masz chetna:P:D nie bede sie wcinac miedzy wódke a zakonske:classic_cool::P:D a co do sprzatania mam na tym punkcie bzika:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wlasnie to mycie na kolanach podlogi mnie tak podnieca w tym sporzataniu najbardziej ;):D Japończyki mi sie nie podobaja:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cześć wroniasta
Już niedługo skośnookie zdominują polski rynek pracy więc moze sie doczekasz :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cześć wroniasta
wrona to telewizor moge wyrzucić przez okno :D ale pilot sobie zostawie zobaczymy jakie masz funkcje ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a wiesz, że one pracuje za naprawde smieszne pieniadze:O pare jensów szyja za 20 gr:O i przewaznie sa niepełnolenie i nie maja pojecia o tym jakie przysługują im prawa poza tym pracuje po 19 godz:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cześć wroniasta
wiem oglądałem film dokumentalny o tych niewolnikach :P Oj wrona :P Gdzie zgubiłaś twojego Popa ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cześć wroniasta
oo jest :D Pop to zalezy na jaki model trafisz :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czy tyle lat ewolucji nie wystarczy do tego, żeby kobieta wykształciła poza genitalne metody komunikacji? Lody... Komu to wreszcie sprawia większą frajdę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cześć wroniasta
znowu jakies erotyczne wynalazki,sie znowu naczytałaś pewnie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
.. takiego na pilota:classic_cool: wila bym sie i jeczala w zaleznosci od natezenia wibracji :classic_cool::D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
popieprzony Czy tyle lat ewolucji nie wystarczy do tego, żeby kobieta wykształciła poza genitalne metody komunikacji? Lody... Komu to wreszcie sprawia większą frajdę :D:D Poo, jak chces to porozmawialy o czyms innym :P:D a z tego co pamietam to lody uwielbialam ale w tym roku jeszcze nie próbowałam :P:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć wroniasta znowu jakies erotyczne wynalazki,sie znowu naczytałaś pewnie to nie jest jakas tam nowosc:P znam to juz od dawna ale nie mam chetnego do sterowania pilotem :P;):D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
popieprzony To samo można osiągnąć podłączając do generatora napięcia zbyt duza moc;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cześć wroniasta
ja tu gadu gadu a ziemniaki mi sie rozgotowały :( a miały byc lekko twarde

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×