Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Góralka w halce

pijemu... reaktywacja

Polecane posty

:D kochanie KY nie bedzie nam potrzebny :P nie mam z tym zadnych problemów jesli facet potrafi mnie rozpalic;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie palę od urodzenia, OK? Tylko, że się pogubiłem, bo nie wiem czy chodzi o rozpalanie? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niestety, tak to już jest, że tylko jedna robi to w geście dobrej woli, resztę trzeba zbajerować ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No właśnie mój problem polega na tym, że nie wszystkie :O tylko jedną. Chyba dziwny jestem :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To chyba samice mają problem z monogamią, bo stracą tyle dobrego materiału genetycznego chodzącego obok :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
popieprzony Ona? Ona i chce i boi się i nie robi mi kawy :P skoro tak to ty doopa jestes:P skoro nie potrafisz kobiety do porzadku przywolac :classic_cool::P:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
popieprzony To chyba samice mają problem z monogamią, bo stracą tyle dobrego materiału genetycznego chodzącego obok przyciagasz nie wlasciwie kobiety :P znam takie które od pierwszego razu maja ciagle tego samego :classic_cool: i nie chce zmieniac:P po prostu udało im sie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Doopa? Nie wem, stosuję inną taktykę nie przymuszam, nie chce to niech nie robi, ale punkty karne skrupulatnie notuję :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
duzo tych punktow karnych juz nazbierala?;) ja nie jestem pamietliwa jesli chodzi o takie pierdoły jak nie zaparzona kawa:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D czuje delikatny powiew chlodnego powietrz na mym dekolcie...mmm...od razu lepiej ;) prosze o wiecej ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×