Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Góralka w halce

pijemu... reaktywacja

Polecane posty

taaa jasne odcieli😴 pewnie nigdy tego czegoś zwisającego nie miał:P w sumie to i dobrze bo ty lubisz kobiety:D:D:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jestem zuaa?😠 a kto Cię zwodzi od paru dobrych miesięcy pisze czułe słówka wielbi pragnie kocha? to oszust jeden 😠:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dyy :D:D ja mam nadzieje, że złozyłas zamowienie w tym sklepie :classic_cool: i jak przyjade do ciebie w soote to bedziesz w TO! odziana :classic_cool: :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie, bo to cholernie drogi sklep:( mozesz se ino popatrzec na to co wkleiłam:P jak zazdrosna?? przeciez ja wole facetów a on jest kobietą😴 :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak nie kupisz to bede plakac :( 😭 No dobra:P zrobimy tak :classic_cool: jade do sosnowca to ja cos kupia a potem sie zabawimy :classic_cool::D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobra czas na mnie ps Pop to nie pisałam ja znaczy ja aleee Wrona mnie do tego zmusiła 😭 ja wiem przecież że Tys facet w końcu widziałam to i owo:classic_cool: pa:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aa w Ciebie?:D a to zmienia postać rzeczy:classic_cool: bede wsadzać gdzie tylko chcesz a raczej w każdy Twój otwór:D:P pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pogromaca tępych pip
Płeć Poo ciężki jest jednoznacznie zdiagnozować, W zależności od rozmówcy potrafi odpowiednią przybrać postać :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wrrrronna
to dlaczego rozmawiajac ze mna przybiera postać M skoro wole K:( chyba nie lubi mnie tak bardzo jak sadzilam 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wrona to Ty nie wiesz ze tu same projekty siedzą:P ja mogę być kim tylko zechcesz:classic_cool: sąsiadem Twoją siostra a nawet bratem :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wrrrronna
zatem badz moja kochanka :classic_cool::P:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wrrrronna
jasne😴

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×