Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Góralka w halce

pijemu... reaktywacja

Polecane posty

Gość stwierdzam fakty
z Tobą może akurat nie ,nawet Cie lubie :P ale do twojego gatunku tak bo z natury jesteście wrrr...wole nie mówić :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
więc mówisz, że jakaś samica porządnie ci dokopała :classic_cool: wiec... musisz kupic kwiatki:p inaczej nie zaroochasz😴

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stwierdzam fakty
nic nie kupie bo chyba nic z tego nie będzie mam dosc kobiet bede sam do końca życia o! Powiedz że u Ciebie wszystko OK ? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przejdzie ci... wam :) bo moze to ona pierwsza przyjdzie z kwiatami ;) u mnie jak zwykle, wszystko Ok :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stwierdzam fakty
no nie wiem ja już mam dość. Wkurwiony jezdem ,nie obraź sie ,musisz mi wybaczyć .dopije swoje i grzecznie pójde spac ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stwierdzam fakty
prędko mi nie przejdzie :P ja to kurna nie mam szczęścia w miłości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stwierdzam fakty
O witam Diablo :) no widzisz ...życie ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
duzo kobiet jest tam w tych Twoich stronach, wiec nie smutaj bo jeszcze jesteś mlody i znajdziesz ze mądrą, uczuciową, kochającą, miłą, symaptyczną laskę np ja taka jestem:classic_cool: tylko żem zajeta juz😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stwierdzam fakty
Diablo TY to potrafisz pocieszyć :D masz plusa za to ;) uśmiałem sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to dobrze ze Cię choć odrobine pocieszyłam:) wiem, mam zryty beret i plote trzy po trzy ze nawet Pop nie moze wytrzymać mojego gadania😭 i wtedy milczy:D:P ale ja juz taka jestem normalna inaczej:D:D i dobrze mi z tym:classic_cool: ciekawe czy za 10 lat tez bede taka pomylona:D? hmm bedę dobiegać 50-tki:O moze najwyższa pora aby z poważnieć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stwierdzam fakty
NIe wiem jak TY ale mnie sie zdaje ze mnie juz tak zostanie na zwsze bede kopnięty ,nie che sie zmieniać :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tylko ze Tys mlody:P a jaaaa :( coraz starsza zmarszczek mam w chooj, obwisłe cycki i ta tusza:o normalnie siem zamkne w sobie:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stwierdzam fakty
ale piertolisz ,podobno jesteś szczupła :P z reszta z tuszą czy bez i tak Ciebie i wronke lubie :) Bede spadywać Dobranoc Diablo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nawet mini juz nie zaloże😭 nie to zem stara tylko zem gruba i nogi mam jak balerony😭 a orbitrek stoi zakurzony:D:D potrzeba mi motywacji:D znaczy młody, przystojny facet z grubym portfelem dla ktorego zacznę ćwiczyc:classic_cool: ]moze Ty jestes nim co?:D:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stwierdzam fakty
nie wyj ,przeczytałem wszystko :P gubego portfela nie mam przykro mi ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość leży we mnie martwy anioł
Najpiękniejsza Kobieta Wszystkich Czasów i Miejsc też Bzdurakowała o "baleronach" i "obwisłych Piersiach". Gdybym miał być Kobietą, Lepszych nie potrafiłbym sobie Wyobrazić. A Wyobraźnię mam bujną. Pamięć fotograficzną:) http://www.youtube.com/watch?v=etutVZoOHts 🖐️!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość diablo poka tego
seksownego baleronka :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×