Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Góralka w halce

pijemu... reaktywacja

Polecane posty

czy ja aby na pewno gadam z Wroną?:P bo coś mi sie wydaje ze ktoś sie podszywa i probuje mi wmowić ze robiłam cos o czym nie wiem:P a moze ja pijana byłam?:o hmmm... to by wiele tłumaczyło:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no dobra kur..a mać:P:P przyznaje się i juz mnie nie dręcz tak😠 tak, tak bylo fajnie aczkolwiek liczyłam na cos więcej😴:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D wiedziałam!:classic_cool: ale to nastepnym razem 😴 na razie dałam upust swoim fantazjom i muszę dać sobie troche czasu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tylko nie mów ze nie masz na mnie ochoty?:P ostatnio tak słodko jeczałaś mrrrrrr dobra koniec głupot :D kawy bym sie napiła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na ciebie zawsze mam :P tylko ty zawsze jestes zbyt spięta:P nastepnym razem zaczne od masażu ;) kawy wypiłam dzisiaj juz dwie :O limit przekroczony, co najwyzej moge ci z kubkiem herbaty potowarzyszyć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bo robisz jeden podstawowy błąd:p mniej gadaj wiecej rób :D o ! :P herbate mam ale nie ma mi kto przynieść :o normalnie żem sie leniwa zrobiła:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pop hmmm coś mi mowi ze go kojarzę:D czekaj czekaj to ten co tak brzydko do mnie mówi? 😠aaa to jest pewnie ma Marsie znaczy zamknęli go bo jest groźny dla otoczenia :D i zaprzestańmy rozmawiać o ''nas'' bo... jeszcze pomyslą zem lesss:P a poza tym wystraszysz mi potencjalnych kochanków :D:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pozdrowionka.... ;)
👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cześć i czołem...
podtrzymuje tradycje ! :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no a jak .....
:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anioł! Ani się waż opuszczać nas pijoków!. Co sie stało że chcesz nas zostawic? Ja tez mało co tu zaglądam, ale to przez różne czynniki zewnętrzne.... , jednak staram się choc poczytać co u znajomych słychać , albo o czym aktualnie nawijają, jak to mlodziez mówi teraz... ANIOŁ😘 no bez jaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anioł , pytasz czy potrafimy nienawidzieć prawdziwie...??/ No to ja nie wiem... kocham Go , ale czasami nienawidzę... a za co??? Dobre pytanie.... może za to że sama muszę się borykać z problemami dnia codziennego??? A on.... owszem , pracuje , zarabia , ale nic go nie obchodzi zycie rodzinne.I szczególnie nie cierpię Go wtedy , kiedy mnie porównuje do swoich , zajebistych koleżanek(zaznaczę że do wolnych , bez dzieci i takich którym nie szkoda kasy na kosmetyczkę , fryzjera , nowe super ciuchy , solarium i te inne dziady)i wtedy kiedy twierdzi że nic w domu nie robię....no , może i nie robię za wiele tzn nie muruję , nie szpachluję itd...itp ale maluję , sprzątam , uczę dzieci , gotuję , załatwiam sprawy w urzędach ... z racji moich ambicji jestem kim jestem ... może nie tym kim bym chciała , ale nie wiem do cholery, dlaczego gro ludzi wali do mnie ze wszystkimi swoimi problemami...???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×