Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Góralka w halce

pijemu... reaktywacja

Polecane posty

mmrrr wiek buntowniczy:D:P dobra baraciszku idem spać ps pomimo tego ze jestes czasem wredny i upierdliwy:P to fajnie ze wróciłeś;) to sie wytnie co teraz napisałam prawda?:D trzym sie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja to dziś nie zasnę... http://www.plotek.pl/plotek/1,78649,11689820,Anja_Rubik_NIE_zalozyla_majtek___Zaryzykowalam_.html Dziewczyny... znacie "specjalistyczne stringi"? Macie w szufladzie garderoby? Pokazałyście kiedyś kość biodrową? No dobra. Dobranoc Wrrr na noc ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pop!:D Brakowało mi twojej poezji (((:classic_cool:))) A jestem ... na odwyku :P:D wyobraź sobie (choc to pewnie bedzie trudne:P ) że chodze spac przed 22:classic_cool: :D Tak to jest jak sie nie ma zekzu :P ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie miałabym serca posyłac cie na Jasną Góre na kleczkach ;)(chociaż... przeciez stamtąd tak blisko do mnie, a pozycja kleczace byłaby wrecz idealna!:classic_cool::P To jednak tego nie zrobie ;) Wybacza(((:classic_cool:))) :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
specjalistycznych stringów nie noszę :P] Jesli miałabym juz pokazywać swoja kość biodrową :D To po prostu nie załozyłabym majtek 😴 ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A teraz oddalam sie krokiem defiladowym, dzierżąc w dłoni niezwykle okazałych rozmiarów pauke (((:classic_cool:))) i ... kawe sobie pojde zrobic, no ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochany!:D Za masaż to ja Ci moge ni tylko kawę zrobić ;) proszzz(_)? Słodzisz a moze mleko? bo juz zapomniałam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
klara😘 :) jesli masz ochote to zostan :) Poopowi potrzeba jest świeża krew ;) Poo:D Nadstaw kubek :D leje :classic_cool::D a biodra odsłonie pora wieczorową ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pooo. gdybyś choc raz spróbował całować sie z NAMI!:P nie musiałybyśmy robić tego tylko w kobiecym gronie:P Chociaz... kobiece usta sa takie delikatne i zmysłowe... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×