Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Góralka w halce

pijemu... reaktywacja

Polecane posty

Gość Boguś...
polskich już chyba niet :P Chce pisac tylko kafe mi nie pozwala koleżanko :P http://fishki.pl/fishka,O-ju-wr-ci-a-z-wywiad-wki,40833.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość popiepier...
Drzwi trzymac? To juz lepiej jak na walce o ogien :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość leży we mnie martwy anioł
🖐️, głupie pytanie do Pań "w temacie", Góralki zwłaszcza: na dobrą sprawę mam dowody, że ten kretyn zdradza Ją znów i... zgłupiałem. Nie wiem, co dalej. Może powinienem zabrać tą wiedzę do grobu? W końcu mam bliżej, niż dalej:D Niech Będzie Szczęśliwa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a Ty byś chciała Wrona nie wiedzieć że Cię zdradza i zyc w nieświadomości? niby wszystko okej a bzyka kogos na boku :o ja bym chciała wiedzieć i ona też powinna wiedzieć tym bardziej że Anioł napisał że znowu ją zdradza, byc może ona sie dowie tak czy siak ale lepiej wczesniej po co życie ma sobie marnować z takim dupkiem a Ty Anioł myslisz że będzie szczęsliwa z nim , z kimś kto ją zdradza? wątpie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A co jesli Ona kocha tamtego? A co jesli Ona o tym wie, że ja zdradza, ale mimo wszystko chce być z tamtym? Nie znam całej sytuacji, ale wydaje mi się że kobiety o tym wiedzą, czują , że jest ta druga....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ty byś była z kimś kto Cię zdradza? byłabyś z kimś kto mówi ze kocha a pieprzy inną ? na tym sie szczęscia nie zbuduje i prawdziwej miłości

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×