Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Góralka w halce

pijemu... reaktywacja

Polecane posty

Po to, że ja lubię się ocierać o szyję. I w rowki wkładać język. :( Masz rację, wyłącznik jest tutaj najważniejszy. Wyciągasz i jadaczka milczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ty to jakis ograniczony jestes:P:D Wyłącznik i wyłącznik i tylko wyłącznik :P A co z [serce:classic_cool:? A co z uczuciami :P:D bądź no troche bardziej lotny :P;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i tak go nie będzie
stać na taką ćiffke :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobra nie kcem tej lalki własnie filmik oglądałem i wygląda jak moja babcia w dodatku nie potrafi chodzic i kręci oczami jakby orgazm miała. Wole wrone :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wrrr ale przynudzasz, serce, uczucia... Ja mówiłem, że etap zakochiwania się mam już za sobą ;) i to całe romantyczne ściemnianie i tak kończy się na awanturce o podniesioną klapę od sracza, lub coś równie istotnego dla ludzkości. Dlatego tera to mnie lale z wyłącznikiem interesują. Boguś Wrrrr od pasa w dół jest moja :D tę gadającą część chętnie Ci odstąpię :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Poo, zdaje sobie z tego sprawe , że w związku nawet te rzeczy które na poczatku sa dla nas mało istotne, po paru latach zaczynaja irytować i wywoływać awantury, dlatego zapytam wprost:P:D dlaczego nie możesz zamknąc tej deski od stracza:P? W zwiazku, istotny wielce jest kompromis:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wronko mówimy o lalce na guzik w tym momencie:P A co do deski masz całkowitą racje super glue i po kłopocie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Popieprzony (...)Boguś Wrrrr od pasa w dół jest moja:D tę gadającą część chętnie Ci odstąpię :D myslałam, że o mnie:( Bo tylko on mnie tak pieszczotliwie zwie- Wrr ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×