Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Góralka w halce

pijemu... reaktywacja

Polecane posty

spaniem sie nie martwie :) Mnie sie chce smiać jak słucham tej piosenki :P Taaa Tyś tak piła? nie wierze :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to czym sie martwisz?:) to uwierz:D wiem, nie ma sie co chwalić aleee nie żałuje niczego co kiedys przezyłam jako nastolatka:) no moze jednego ale to se zachowam dla siebie:P ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wypraszam sobie!! :Pnie jestem ciekawska tylko mnie duzo rzeczy interesuje a to różnica:D:D i czemu piszesz że po ptokach? na wszystko jest czas i miejsce moze musisz zaczekać jeszcze troche:) słuchasz Comy? uwielbiam ich :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ty mi tu nie pier... ciekawska jesteś jak wy wszystkie o! Ale pewnych rzeczy sie nie da cofnąć. Comy słucham i to że Ty słuchasz to wiem od dawna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no dobra niech Ci bedzie :P jestem ciekawska😴 a to ze sie nie da cofnąć to i ja wiem alee trza iśc do przodu, człowiek uczy sie na błędach przez całe zycie kiedys musi byc dobrze prawda?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj tam:P nie wiesz ze jak sie jest pesymistą to przyciąga sie tylko złe rzeczy? [kiedys, gdzies to wyczytałam]:) dlatego ja wiecznie optymistka jestem:) a teraz idem spac , trzymaj sie:)🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość leży we mnie martwy anioł
🖐️ W Wigilię Saovine: zdrowie wszystkich martwych, duchów i upiorów:D 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie lubie tego babska głos to może kiedyś miała ale teraz to lepiej uciekać na jej widok :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×