Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Góralka w halce

pijemu... reaktywacja

Polecane posty

Pooo!:D Ja TU JESTEM :P Czytam to co piszesz i co chcesz zrobić :P nie możesz mnie rozczłonkować ponieważ kocham swoje wszystkie członki:classic_cool: ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D:D Mam nadzieje że mniejsza czesc populacji meskiej ma podobny problem do twojego , Poo:P:D bo sie poćwiartować nie dam !:P;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Boguś jest marzyciel. Życie jest za krótkie, a odpowiedniej po prostu nie ma. Udam siępo sprawunki. Piwo do mnie samo nie przychodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tak mam że potrafie pokochać to co wcześniej mi przeszkadzało :P Ja marzyciel woow :D Poop to tak nieładnie zostawiać znajomych w trakcie rozmowy ja zrobiłem zakupy wcześniej :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wrona to na co czekasz polewaj ;) Ja mam browary. Marzenia dobra rzecz tego nikt mi nigdy nie odbierze :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość leży we mnie martwy anioł
Góralko🖐️🌻, zgubiłem Twojego priva:(, od ostatniego pisania z Tobą zdechły mi dwa twarde dyski:(...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też nie mam ale i tak lubie przed spaniem se golnąć ;) Hej Anioł Oglądałem właśnie ryjący beret film o amiszach :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wierzę ci na słowo . to ja jednak włącze sobie taśiemca jakiegos ;) bo juz mi sie przysypiac zaczyna... dobrej nocy życze😘 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×