Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Góralka w halce

pijemu... reaktywacja

Polecane posty

Gość ej tammm po górolsku
No chyba nie wierzycie w te brednie o koncu świata? Co ma byc , to bedzie... a jak narazie , to kochajmy się ..... ps; złamałam se nogę... boli jak h.j....... a i gdziebyżmy nie pili?? owszem pijemu... dzisiaj , do zaoferowania gruszkówka... pycha..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ej tammm po górolsku
oj tam z tym końcem świata... jak ma byc to bedzie i nikt sie przed tym nie uchroni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak to zlamałes noga:O? a co do końca świata, to jestem gotowa umrzeć ;) Nie boje sie smierci :O czy to nie głupie:? Czuje że zrobiłam w swoim zyciu to co należało zroić, czuje sie spełnona... Fakt! Ze jesli nie nastanie dzień sadu ;) rozpaczac nie bedę, ale i swirować tez nie zamierzam chyba pojde po drinka, z tym że fajek może mi braknąc a nie chce mi sie juz ubierac :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dobrze, że...
...nie fiuta :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dlaczego dobrze?;) mysle, że ze złamanym fiutem mozna całkiem normalnie funkcjonować, z z noga już mniej :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dobrze, że...
Gadasz jakbyś swojego fiuta miała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dobrze, że...
Jeśli można nim dzieciora zrobić to tak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na szczęście nie może:p czyż to nie jest piekne? Seks bez konsekwencji, zawsze ma ochote wtedy kiedy i ja ja mam i nigdy nie jest zmeczony! z prawdziwym kootasam jest odwrotnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dobrze, że...
Gumowej lali też łeb nie napierrrdala :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
... i od razu świat staje sie piękniejszy;) seks to jest przykra sprawa. wiec gdzie jest ten od nogi? Czyzby juz mógł chodzic;) pije tutaj w ogóle ktos cos?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dobrze, że...
Seks jest kiepski Ja chlam! To mało. Musisz mieć chlanie grupowe? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ej tammm po górolsku
Wronka.. to ja gorolka... no cóz wziełam i złamałam se kośc w łydce... kuzwa , przeca u nas zima zafajdana... no to wzięłam i sie posliznełam na chodniku, tuz koło chałpy... dali mi srodki przeciw bólowe... ale ja sie wolę napic niz pigóly zreć... no to zapraszam na gruszkowkę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Grupowo to ja lubię ale zostaje to jak na razie tylko jako niespełnione marzenie;) Jak na razie udaje mi sie tylko w parze, wiec... Zdrowie! Czy.. jesli sie piło wczoraj i dzisiaj też to czy jest to juz uzaleznienie?;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ej tammm po górolsku
NO ... A CO DO SEXU... to faktycznie jest przereklamowany... pryznajmniej , jak dla mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Góralko😭 jak mi cie szkoda😭 Jak ty w ogóle teraz funkcjonujesz? Kto ci w chałupie ogarnie, kto napali, ugotuje?:O i do tego jeszcze świeta:O Ja ze zdrowymi nogami z ledwością bym to ogarneła...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ej tammm po górolsku
Wronka Ty się mnie nie pytaj ... bo ja popijam od 4 dni... ale wcale nie czuję sie uzależniona:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Góralko, bo gdyby faceci inni byli, to seks byłby znacznie przyjemniejszy:P a tak! Trzeba sobie jakos radzic samemu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dobrze, że...
Radźcie sobie same drogie panie. Ja się oddalę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ej tammm po górolsku
E, jakos radzim sobie... juz w tamtym tygodniu chaupe posprzątałam , pierogow i uszek nalepiłam.... a resztę to mamcia może ogarnie... a jak nie to niech się chłop wykaże , jak chce mieć święta , to niech się choć raz postara... Najważniejsze że już tak kure..ko nie boli... ale ten gips to cięzki jak skur...yn

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ej tammm po górolsku
OCHO! kTOS SIE CHYBA OBRAZIŁ.... mam wrażenie że to POP... Ale pokażcie mi kobietą , która nie musi radzić sobie sama , w tej czy innej kwestii....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj góraleczko😘 Chłopa chciał niechciał do roboty zagonic musisz. A nasz "rodzynek" podsłuchał temat porzadków i świat i juz daje nogę faceci💤🖐️))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dobrze, że...
Oj sie qurwa obrazil, poszedl chlac z kumplami do baru z laskami narurze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochana, powiem ci tak! Od kilku lat musiałam wszystko robić sama wiec ... teraz jestem sama i przynajmniej wiem dlaczego robie "cos " w pojedynkę i jakos teraz mi lepiej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dobrze, że...
Wszystko. Borygo, rozpuszczalnik, płyn hamulcowy, spryskiwacz itd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ej tammm po górolsku
Na bank Pop sie obraził.... Ach Ci faceci..... rzeczywistośc ich przerasta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×