Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Góralka w halce

pijemu... reaktywacja

Polecane posty

Siedzie sobie kotek na wycieraczce przed drzwiami balkonowymi i sie waha czy wejśc czy nie ... Nie!:P to nie bajka:P its life:P Troche mi nie ufa, wchodzi na chwila a potem robi w tył zwrot i wychodzi a potem tak smutno zerka na mnie zza balkonowych drzwi 😭:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość litościwy o świcie
przygarnij go😠🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć 👄 🖐️ Wronia, ale to nie byłam ani ja ani tutejszy Kot. My pewnie byśmy zostali na śniadanie :classic_cool: A właśnie... Kot chyba poszedł swoimi ścieżkami ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chciałam 😭 Ale on mi nie ufa:( Jak zamknełam balkonowe drzwi to zaczął stawać na tylnich łapkach opierając sie o nie przednimi i miauczeć:( wiec wypuściłam , az sie cały trzęsie:( A jak zamykałam drzwi, zaraz po tym jak wyszedł to tez miauczał 😭 Przeciez nie bedę z nim siedziec na balkonie:P za zimno jest😴 niech sie w końcu zdecyduje ten kot

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kot, z topiku tak juz ma że łazi swoimi sciezkami, WuZet😘 :) I was to na bank bym przetrzymała na śniadanie:P:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale ale... coś tam wyczytałam, że Kot jakby świnia teraz? Dżizasss, dokąd ten świat zmierza 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kocie, miauknij chociaż raz, żebyśmy wiedzieli, żeś się nie przepoczwarzył :classic_cool: ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość litościwy o świcie
poczęstuj czymś kotego😠🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WuZet, ale te koty co to sie w śffinie przepoczwarzaja to samce, praffta:P?;) Litościwy, za kogo ty mnie masz 😭 Dałam mu mleka i troche mielonki :classic_cool:🖐️)) no nic, poczekam jeszcze troche i zobaczymy co zrobi ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość litościwy o świcie
myslałem, że o suchym pysku siedzicie😭 i bez zagrychy😭))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WuZet, mam troche wódki w lodówce, myslisz, że uspokoiłoby go to ?;) Iiii ciiii:P kotełłe śpi na balkonie :classic_cool: Litościwy, za kogo ty mnie masz😭?? Kogo jak kogo, ale zwierzę zawsze nakarmie i napoje :classic_cool:🖐️))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Musze wyjśc z domu :O Mleka dokupic, jakby kotełłe jednak przemyslało sprawe i chciało ze mna zamieszkac :classic_cool: Zawsze to fajnie jak coś puszystego łasi sie miedzy nogami:classic_cool: i bedzie z kim spac :P i bedzie miał mnie kto grzać:P moze mu jeszcze jakis kocich przysmaków dokupie:P Nara!🖐️))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Trzymaj się Wrona 👄 🖐️ Żeby tylko Cię ten kot nie upolował ostatecznie. Wszak kotki łase są na ptactwo :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość leży we mnie martwy anioł
Miau.🖐️ Nigdy nie byłem i nie jestem świnią. Kot to kot. 🖐️!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goralka w halce
E! Pijecie cos dziś????????/:-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość leży we mnie martwy anioł
Zorro: cóż, w moich żyłach od wielu lat płynie nieskończony smutek i brak nadziei pomieszany w godziwych proporcjach z alkoholem, przy "życiu" trzymają Złożone Obietnice. Czarodziejce... 🖐️!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość leży we mnie martwy anioł
Góralko!🖐️:)🌻 Pijemu!:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goralka w halce
Anioł...😘 ZDROWKO!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goralka w halce
Za kwiatek pięknie dziękuję:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobry wieczór 🖐️ Kocie, piszesz bardzo enigmatycznie. Czy Ty, podbnie jak ja, też lubisz swoje stany melancholii? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kafe wciąga nie?;) co jakiś czas robię sobie przerwę a i tak wracam a piwo pijesz czy tylko sie chłodzi bo wiesz... ja mam tego dużo i coś innego też sie znajdzie jakby Ci brakło to wbijaj do mnie:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×