Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Góralka w halce

pijemu... reaktywacja

Polecane posty

to kafe znowu chowa przede mna posty;/ to faktycznie dobrze, że masz na nocki teraz, ja rzadko cierpie na bezsennośc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale boje sie iśc do pracy bo mnie samitze atakują szponami ostatnio krew sie polała :P nie cierpie szponów brrrr :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
uciekam.. mam naprawde w chooj do poczytania i napisania :O juz czasami mam tego strasznie dośc:O pa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Te!!:D A co one ci tak dokładnie robią ??:classic_cool: nie to abym ciekawska była:P ale nie powiem abys mnie nie zainteresowała:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja własnie ostatnio pazurów nie obgryzam :O Nawet poobcinac mi sie ich nie chce:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bijemy sie na żarty i zawsze przypadkiem mnie podrapie któraś A Ty znowu robisz byki pisząc do mnie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D:D:D przepraszam :P:D no mowie ci za za duzo z babkami gadam :P to wszystko przez to ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość leży we mnie martwy anioł
Góralko🖐️:). Wrrr🖐️:), Zorro: jesli znajdziesz czas i chęci w tym roku, jedź na DCD do Wrocławia, albo gdziekolwiek w Polsce. Trasa ANASTASIS. Oczywiście: pijemu:) Nie wiem, co to wątroba:D 🖐️:)🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość leży we mnie martwy anioł
Wrrr: ja bym nie zrobił, ale jestem "zajęty" (jednostronnie:D) Zorro: na zachętę: http://www.youtube.com/watch?v=00Zvxlv7an0 Oj, warto, bardzo to warto:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość leży we mnie martwy anioł
🖐️, Boguś:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobra dobra mów co chcesz wroniasta... ;) bede sie za chwile zwijać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość leży we mnie martwy anioł
Wrr: Beznadzieją. Wciąż Wierzę w Cuda. A te, jeżeli w ogóle, zdarzają się tylko Raz... Jeśli film, to do zrobienia: o Niemożliwym...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wierzę w cuda... życie tak mi sie ulozyło iz nie wierz Ide na baję i spac, dobranoc 😘 :) Pozdrowienia dla góraleczki:) MaM NADZIEJE IZ NIE BEDZIE ZŁA:) I ze dotrzymasz jej towarzystwa:) a moze uda mi sie jeszcze wejśc wieczorkiem, zobacze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość leży we mnie martwy anioł
Poza tym nie ma wystarczająco mocnego młotka, którym mógłbym pieprznąć się w czoło:D:D:D 🖐️!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kocie, piękna, nostalgiczna muzyka. Podoba mi się. Ale nie sądzę, abym znalazła czas na wyjazd. Sprecyzujesz, co definiujesz mianem Cudu? ;) Wronia 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość leży we mnie martwy anioł
Zorro: Prawdziwa Miłość. Istnieje. I (na swój sposób) nie Umiera:) To raczej zła wiadomość dla większości ludzi, ale ja jestem tylko kotem:) Cholera, ostatnio znowu bardzo udzielam się:D, w dodatku dzisiaj uchlewam się na wesoło: jutro odwiedzi mnie mój "Big Boss":D Cholerny dupek:D http://www.youtube.com/watch?v=_VKouBHarIo 🖐️!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość leży we mnie martwy anioł
Zorro: Prawdziwa Miłość. Istnieje. I (na swój sposób) nie Umiera:) To raczej zła wiadomość dla większości ludzi, ale ja jestem tylko kotem:) Cholera, ostatnio znowu bardzo udzielam się:D, w dodatku dzisiaj uchlewam się na wesoło: jutro odwiedzi mnie mój "Big Boss":D Cholerny dupek:D http://www.youtube.com/watch?v=_VKouBHarIo 🖐️!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wieczór wszystkim. 🖐️ ...a ja się dzisiaj nawalę i to na smutno i na milcząco. Do miłego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×