Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Góralka w halce

pijemu... reaktywacja

Polecane posty

drugie juz pijesz? no pięknie:D też bym sie napiła tylko że jestem zbyt leniwa aby sobie przynieść:o a adres taki jak do Wrony tylko do mnie w prawo:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A jaki do Wrony? :D No nic, zmykam. Mam jeszcze coś do zrobienia ;) Upojnego wieczoru :) 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
diablus piekna nutka❤️ Goodbye my lover. Goodbye my friend. You have been the one. You have been the one for me. ty jesteś zbyt leniwa aby zejśc po piwo a mi sie nawet nie chce wieczorami zagladac na kafe... Kawa!:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wroenłłe
nic mi nie siwieje😴 Sffino:P:P Gdzie byłeś nigdy nie moge na ciebie liczyc 😭 :P:D ps: to wyżej to z radości że żyjesz:P:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wroenłłe
Widzisz!!:P widzisz jak mi palce sie trzesa kiedy widze twój nick ;):P?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sffinia
Facet to sffinia :) Cześć Kochanie. Wiesz o tym, że moje serce należy do Ciebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sffinia
PS Wiem, że współczesne kobiety sercem nie są zainteresowane. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobry wieczór :classic_cool: 🖐️ Przez ten topik się chyba rozpiję :P Już drugi wieczór pod rząd mnie tutaj z piwem coś przygnało :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alez ja jestem ! A do tego kocham twój pełny portfel i kootasa:classic_cool:🖐️))) Zartuje:P Ale sam sie o to prosiłeś:P Przykromi było jak cie nie było:( WuZet 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WuZeta , :D zatem polecam czysta z cytryna ;) tylko dzieki temu udalo mi sie nie popaść w uzaleznianie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wronia 👄, Ty wulgarosie jeden, Ty :P Toć facet płoszy się na tak dosadne określenia i podobną pewność siebie :D Chcesz go do reszty spłoszyć? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sffinia z kootasem
No to się spłoszyłem :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i masz... zepsułaś. Zmień strategię, bo ja Cię ciągle do cycka przytulać nie będę :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wu Zet!!:D On juz tyle przeszedł na tym topiku , że takie byleco bo nie sploszy :classic_cool: :D ładnie ci Poo w tym ubranku :classic_cool: Swietnie cie odzwierciedla:P:D koochanie😭 Mam tylko wódke czysta w lodówce i zadjej popity :O wiec swietowac bede czysta :classic_cool:;):D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I ja nie na umór, jeno trochę tylko, bo by mnie zaraz Wrona dopadła i wykorzystała 😴

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WZ, a ja tak klubiłam kiedy mnie pocieszałąś:P Ale teraz mam ochote poprzytulac sie do sffini :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WZ :D a wiesz, że chodziła za mna dzisiaj minetka:classic_cool: miałam taka straszna ochota przysiąśc sobie na czyiś usteczkach 😘, no ale... nie znalazłam odpiwiednich ust ;):P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobrze, że Pan Śffinia sie napatoczył, to moje... wargi będą bezpieczniejsze :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie byłabym tak tego pewna na twoim miejscu :P:D Potrzebuje delikatnosci... :P Niedopieszczona jestem :( jak zwykle, koorva:P:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja to niby jaka jestem, co? A weź Ty mnie już lepiej nie denerwuj, bo (^$%&*&$R$#%^&^ O!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to przeciez mowi że potrzebuje delikatności :P faceci sa zbyt lapczywi :classic_cool: nie oddalabym sie teraz zadnemu :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×