Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Góralka w halce

pijemu... reaktywacja

Polecane posty

Gość górolicka
eee ze mna to nikt nie chce gadać....😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość górolicka
iDE SE ZAJARAĆ! a CO!!!!!! jAK MNIE mój stary ma w dupie, tylko patrzy na laski w uk..... no to co mi pozostało>?????????????? Mam w dupie to od dziś. AMEN.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Górleczko 😘 Szkoda, że musiałaś wczoraj sama ta śliwowice opierdzielic ;) Z chęca bym pomogła, ale sie korffa uczyc musiałam 😭 ;) WZ, kawę to ty juz pewnie dawno wypilaś, co?;) Pooo, i jak? Znalazłeś :P? Ty to kurfa, pewnie nawet nie wiesz gdzie szukać :P:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stara oliwa
potrzebującym przypminam, że piwo z rana jak śmietana :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też wczoraj piłem ale jak przeczytałem wpis góralki to było juz po ptokach :P zdrowie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość leży we mnie martwy anioł
🖐️ Zdrowie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość leży we mnie martwy anioł
Zorro, miło znów Cię widzieć...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zrąbana jestem :O Mam czasami dośc tych wszystkich wyjazdów, powrotów , tego szalonego tępa które nic zatrzymac nie moze ... To wszystko zbyt szybko sie toczy ... a ja nie mam siły juz starac sie aby za tym nadążyć :O niech to , kutrffa ktos zatrzyma 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witaj wroniasta :) jeszcze płci nie zmieniłem jeśli to do mnie było :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bogus, :) Przepraszam, naprawde jestem zajechana :O I stanowczo zbyt duzo spedzam czasu z kobietami stad ta literóweczka;) Gdybym lubiła pic wódke to na bank bym sie dzisiaj schlała;)i jeszcze ten cholerny teks który wzera sie w moje uszy, umysł, serce i chce to wszystko rozedrzeć, zniszczyc :O "Ten romans był dziki, ten romans był zły Za mało romantyki w romansie było tym Tyle razy zrywałem, tyle razy chciałem zwiać Lecz ciągle ci dawałem, a ty ciągle chciałaś brać Dziś za inną tęsknię, inna mi się śni Dziś inna moje serce rani aż do krwi Znalazłem sobie inną bo na to przyszedł czas Ty zapłaczesz dziewczyno jeszcze nie jeden raz...:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Weź no przystopuj bo długo tak nie pociągniesz zajedziesz sie normalnie :P Ja sącze browara twoje zdrowie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Boguś, najgorsze jest to , ze absolutnie nie moge zatrzymac tego kola które zaczęło sie toczyc... Dostalam przed chwila ciekawa propozycje, musze sie z nia przespać i dac znac w tym tygodniu, czy mi pasuje czy nie. Propozycja dotycz zarobku- nielegalnego zarobku ;) Wiem jak to brzmi :P:D Ale to nic z tych rzeczy które przebiegły ci przez głowe, wariacie ;) Z tym , ze jakbym sie zgodzila na ta propozycje to... moge sie pozegnac z jakimkolwiek życiem prywatnym, ale mozna dobrze dorobic :O, cos za cos, jednymi slowy. Kasa kusi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Boguś, a ja pije twoje zdrówko dzierżąc w dłoni wykwintną szklane wypełnioną czysta z cytryna ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mówisz?;) W takim razie wywołałam reakcje;) Wiec co przelecialo ci przez ta twoja kosmata głowke ?;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki. Wiesz wole nie mówić bo ja goopi jestem i mam chore mysli :P kurcze szukam jakiegoś filmu na wieczór a tu nic ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chyba mnie nie kręci taki film wole akcje ,coś krwawego lub coś co sie zapamiętuje na długo.Było tyle stron z filmami i doopa za wszystkie chyba sie biorą i zamykaja za prawa autorskie i inne naruszenia przepisów :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×