Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Góralka w halce

pijemu... reaktywacja

Polecane posty

w takim razie mykaj szybciutko do lazienki strzel sobie sliczna foteczke tylko błagam cie! Nie Rób Dzióbka! i slisj migusiem na moj adres😴

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W sumie moze byc w dowolnym duzym lustrze, byle oswietlenie bylo dobre. Chce widziec dorbne niedoskonałoś na twojej twarzy, jestem pewna że takowe posiadasz. Z tym, że jesli zrobiles profesjonalny makijaż pewnie ich nie dostrzegę:( Jaki kolor szminki masz na ustach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czy to nie jest zbyt odważny kolor jak dla ciebie? polecam róż umiarkowanie nasycony, okazjonalnie zaś czerwień, ale tylko jesli twoje zęby sa śnieżnobiałe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hmm... Własciwie nic nie stoi na przeszkodzie abys skorzystał z WC '"przed";) Takowe zdjecie równiez będzie mile widziane😴

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość leży we mnie martwy anioł
W firmie uchodzę za cudotwórcę, wkurwia mnie to, nie jestem do tego Stworzony. Jak najszybciej muszę rzucić to gówno, niech sobie "big bossy" radzą beze mnie, to nie ma nic wspólnego z moimi potrzebami! Jestem Zły, bardzo Zły. Czas skoncentrować się na Najważniejszym, choćby trzy dni przed śmiercią. 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość litościwy 15:10 do Yumy
witame:classic_cool:🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ty dzisiaj w lepszej formie, czy mam nie ruszać, bo zaczniesz jęczeć? :classic_cool: 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość litościwy 15:10 do Yumy
polać mi;)🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Otrzyj łzy, Bejbe, bo Ci do kieliszka nakapie i kolejka się zmarnuje :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×