Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Góralka w halce

pijemu... reaktywacja

Polecane posty

Masz na mysli konomaniaka? Ostatnio nie mam czasu na filmy, a widzieles filmy tego reżysera? Alejandro Gonzlez Irritu ? mi sie podobały :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"kinomaniaka" nie ale np na zalukaj ostatnio nic nie można oglądać coś szwankuje . Nie znam kolesia ale zerkne czy ma coś ciekawego ,dzięki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zalukaj tez sie zybalo?:O chusteczkowo:O nie bede miała gdzie bajek ogladac ;) widziełeś Lilo i Stich? plakałam ogladaja tę bajkę 😭 :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam coś na oku ale czy będzie dostępne to już inna bajka "Koriolan (2011)" lubie filmy z Gerardem Butlerem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przynajmniej sie nie bede nudzić.Ostatnio nie lubie siedziec na kafe bo dociera do człowieka ilu tu idiotów jakie durne tematy :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dorwac byłą no cos słyszałam na temat tego filmu;):D Zapisałam. Będe uciekac ... Pa😘 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Boguś, dobrze, wiem co masz na mysli, bo ja juz prawie nie wychylam nosa poza tematy na których pisze od jakiegos czasu, szkoda zycia na durne ropzmowy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też tylko tu wole pisać ;) No nic musze oglądać Dorwać byłą :P bo reszty nie można wyszperać nie mam zamiaru sie logowac :P Pa wronko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość leży we mnie martwy anioł
Wronko: skrzydła do góry:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gorolecka
A witojciez!😘 melduję że dziś nie piję (bo nikt ze mną pić nie chce) Ale jutro to i owszem tak ok godz 18\30 zaczne ostatki! Mam nadzieje że sie dołączycie??? Tera jestem okrutnie zajęta bo czytam druga księge o Greyu... Niby telo się kulezanki zachwycały , ale ja wiem???? Niby w 1 części opisy erotyczne były...??? (nie wiem jak opisać) ciekawe?? To w 2 cz ... nudą powiewa...ciągle to samo... Pozdrawiam Wszystkich i 😘 lo wszyćkik!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Góraleczko, postaram sie dotrzymac towarzystwa:) Wody i cytryny u mnie pod dostatkiem ;) Słyszałam o tym Grey-u, ale nie czytałam jeszcze:) I tak cos zaczynam podejrzewać, iż nasz dział erotyczny jest duzo lepszy od tej ksiązki:P i na bank niczym by mnie tak ksiązka nie oczarowała:P ale... ja to może za długo na erotyku przesiadywala, to sie nie znam :P:D Aniiołku, dzieki 😘 :)Przespałam sie i jade dzisiaj zapytac o to dodatkowe zajecie:) Najwyzej nie bedziecie mnie widywac na kafe:P tak, wiem :P cieszycie cie :P:D WZ, u mnie nie specjalnie miły był, a u ciebie ?;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A co do wieczornego picia, to nie weim wlasnie jak to bedzie bo ...:O Jeszcze sie ze wszystkim nie odrobiłam :O ale!! postaram sie byc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Boguś!! normalnie nom- stop wałkuje the xx intro :O a to wszystko przez ciebie :P sie uwolnic od tej muzy nie mogę :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieki, wiesz:P:P? A ja to niby z sensem gadam :P A to idz sobie to ja sie poucze troche :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nikt cie nie wyzywa:) strasznie w ucho mi wpadła muza ktora wczoraj pusciłes :) nie moge sie nia nasycic .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×