Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Góralka w halce

pijemu... reaktywacja

Polecane posty

Gość Bogoguś
Pamiętam ,że kiedyś nawet poleciłaś mi lecytynę sobie kupić - kupiłem jadłem i ...uja to dało :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość diabliczka78
laptop mi coś szwankuje:o za mała dawka, trza było więcej łyknąć :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wiesz co to były tak duże kapsułki ,że mi w gardle stawały :O Ja tam wole PC a nie jakieś laptoki :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
rozbawiłaś mnie ,dobra jesteś hehe :D No stacjonarny komp :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myślisz, że mam zadatki na klauna ?:P stacjonarny mam zepsuty, jakoś nie mogę doprosić się znajomego żeby naprawił:o leży taki biedny w piwnicy od dwóch lat :( znaczy komputer a nie znajomy😴

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie lubie klaunów źle mi sie kojarzą z jakimś takim sztucznym uśmiechem wręcz wymuszonym a pod maską " :( " taka mina Dwa lata komp leży hmm szkoda technika szybko postępuje :P uj wie ilu juz tam samców w piwnicy skończyło żywota aż strach pomyśleć ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
samtzów zero:P a komp był porządny, znaczy taki się wydawał, c***j z kompem tylko że.. kupe zdjęć tam mam i przydałoby się go naprawić. Dobra koniec. Wracając do tematu sprzed kilku dni to... wymsował cię juz ktoś:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nikt mnie nie wymasował jakoś tak samo przeszło :D Dlaczego jest aż tak gorąco źle znoszę wysokie temperatury p******y klimat poce sie jak dzika świnia :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Samo przeszło:D dobrze bo myślałam, że bede musiała przyjechac do ciebie😴 gdzie ty masz gorąco? gorąco to dopiero może być:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wiesz co - biorę się za siebie :classic_cool: ostro ćwiczę na brzuch i kupie se drążek i się będe podciągać jak na razie to mam mega zakwasy na brzuchu ,zdenerwowałem sie jak po wyciągnięciu letnich ubrań nie mogłem sie zmieścić w ulubione spodnie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak dla mie to max 20 stopni ma być :P jak już 23 to za gorąco.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tylko tak gadasz samitzo jedna :P chyba dzisiaj styki mi sie przegrzały 1 piwo i bania :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja zaczęłam ćwiczyć od stycznia:classic_cool: aż do pierwszej kontuzji:o potem juz mi sie nie chciało😴 i tak co miesiąc zabieram się za siebie:o ehhh a do moich wakacji dwa miechy, chyba juz nic nie da sie zrobić:o zaś wyjdę w stroju dla nurków:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
co tam ciekawego ćwiczyłaś? Do moich wakacji też 2 miechy o ile nie zmienie roboty :P Haha w stroju dla nurków powiadasz :classic_cool: pewnie seksownie wyglądasz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jakieś 5 kg po rzuceniu palenia i nadal rośnie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chodakowską :classic_cool:z przerwami:p nawet płyte se kupiłam😴 tylko,że... jestem bez kondycji:(i uwierz mi nie wyglądam seksownie w tym stroju:P Ile już nie palisz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chodakowską? pierwsze słyszę :P Pewnie jak foczka wyglądasz w stroju nurka :D Nie pale 5 miesięcy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
2 tygodnie temu próbowałem dwa razy sie zaciągnąłem i wyrzuciłem o mało co sie nie porzygałem fuj to było okropne :O dobrze ,że przejrzałem na oczy. To gratulacje Diablico :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to dobrze. Ja próbowałam zapalić po dwóch miesiącach ale na wymioty mnie wzięło i od tego momentu koniec.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pólnoc zara będzie😴 czas się ewakuować, znaczy w wannie poleżeć jeszcze muszę:P trzym sie i... nie puszczaj:P pa;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Po przerwie w paleniu po prostu papieros nie smakuje jest wręcz ohydny i dobrze :) Co ty tak zawsze sie o północy zbierasz? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pomarzyć można ;) ,dobrej nocy diablico

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×