Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Góralka w halce

pijemu... reaktywacja

Polecane posty

o jaaaa :D:D Aniol i komarzyca zajrzeli:D normalnie zapisze se to w notesie:classic_cool: Komarzyco Haleczka czasem zagląda ale ona to by chciała pic po 16 a tu sie pije dopiero po 22 i to nie zawsze;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pozdrawiam pijusów
:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja juz niestety kończe
pić ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
popieprzony z Marsa Wrr co to za robota? Mam nadzieję, że nie taniec na rurze? Pogięło cie😡?? ja juz nie mam 18-stu lat:P:P jeszcze krzywdę bym sobie zrobila;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co ty tak szalejesz z tymi nickami ?;) i jak konaczysz mnie interesuje;) ale... poczytam o tym juz jutro bo w chooj zarobiona jestem :O aaa! i nie zapomnij jutro trzymac kciuków :classic_cool::D wycałuje ja poźniej ;) paa😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:)🖐️ Długo razem pisaliśmy, trudno nie pamiętać:) mam nadzieję, że wszystko u Was w porządku? Anioł, może czas zmienić nicka na bardziej optymistycznego? Podobno czas leczy rany.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość leży we mnie martwy anioł
Czas to przereklamowane badziewie:D, kończy mi się browar, mam jeszcze niedopitą łychę:D, ciekawe, jak to będzie wyglądać jutro w trasie?:D Poza tym - nie jestem poraniony, tylko martwy, to zasadnicza różnica, zwłaszcza po tylu latach;) Pewnie już rozkładam się:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość siema pijusy
;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość popieprzony z Marsa
Oj trzymam, trzymam. Puścić nie mogę. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jakos nie wierze w takie cuda:P ja zmywam od kilkunastu lat i jakie były choojowe takie są😭:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość popieprzony z Marsa
Wrona zdałaś maturę? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem piana ze szczescie :D aa... tylko aby wam moje szalenstwo nie uderzylo do głowy i abyście nie zapomnieli trzymac jeszcze kciuki w piatek o 9 :P:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to przypomnij mi we czwartek o tych kciukach;) a co to cyckow to jakos to przezyje to co mi wyslalas jest ciekawsze:D:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wysle:) nie weim bo niedzwoni:O i w sumie to chyba wole jutro bo pewnie padne jak przyjde do domu :O w nocy przez to cholerstwo nie moglam spac😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×