Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Góralka w halce

pijemu... reaktywacja

Polecane posty

Ty juz nie bądź taka pomocna:P na zua droge chcesz mnie sprowadzić:( i zaś bede musiała latac do koscioła i pluć księdzu do ucha :o mam nadzieje ze na zawał nie zejdzie po moich wyznaniach:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość popieprzony z Marsa
Jadę do ślusarza po paseczek cnotki ;) 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D:D:D ty mu nic nie mow ty wiesz co on pozniej wyrabia po tych twoich spowiedziach!!😡 On ma świety być i przykład dawac a nie za ciffkami latac!:P ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zakuć mnie chcesz?? pozwole na to tylko wtedy jesli bedziesz rozkuwac mnie co drugi dzien i korzystac :P;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość popieprzony z Marsa
Jaki co drugi??! Codzniennie ;) ...i nie mogę obiecać, że nóżki nie będą bolały. ;) Zmykam, bo mi ślusarz ucieknie. 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wiem co on wyrabia znaczy ten ksiądz ale on tak zawsze dziwnie na mnie patrzy jak mnie mija na ulicy:o ciekawe dlaczego:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dyyy :D:D on pewnie kombinuje jak tu sie po śmierci z toba sam- na sam w piekle znaleźć ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D juz on sie postara, aby mu rogi urody dodały ;) zresta po smierci to powinno ci byc wszystko jedno:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
byłam wczoraj obadac sprawe tej dodatkowej pracy. Dzisiaj ide. Mam byc sama, zobaczymy jak to bedzie:O trzymaj kciuki;) Dzwonic nie musisz:P:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) jak nie zapomnę, ale juz sie tak nie bałam jak na początku, moze nie taki wilk straszny jak go maluja ?;) bedzie dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
coś glowa mnie rozbolała:o chyba to przez to ze słucham za glosno muzy i pewnie do jutra mi nie przejdzie:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tabletke sobie weź na ból głowy, albo kawe sobie zrób, albo sie połoz i prześpij, powinno pomóc:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zjadłam sobie batonika:D zaraz mi przejdzie:D w gwoli wyjasnienia to malo kiedy do glosu mnie dopuszczasz😠

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D Przepraszam 😘*:D Ale mam prawde mam ci tyle do opowiedzenia...Oby mi sie tylko humorek nie popsuł:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×