Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ona_na

chciałabym zacząć od nowa..

Polecane posty

Braveheart hmm... historia Anglii i Szkocji:P Piękny film, dawno już go nie widziałam. Polecam Ci Ciekawy przypadek Benjamina Buttona, świetny film:) Myślę, że Ci się spodoba:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hah:) Farby na włosach nie miałam dawno. Na początku szkoły średniej - brąz sobie strzeliłam ale jednak wolę swój naturalny. A Ty? Zdarza Ci się farbować włosy? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Spostrzegłem dzisiaj pierwszy siwy włos na twojej skroni(...) Całuję pierwszy siwy włos, co zalśnił na twej skroni." :P W czarnych włosach występuje najwięcej barwnika melaniny. Z tegoż powodu tacy panowie najszybciej siwieją:) Ja tam uważam...że... siwe jest sexi :D:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"W czarnych włosach występuje najwięcej barwnika melaniny. Z tegoż powodu tacy panowie najszybciej siwieją" Ej... nie wiedziałem, że taki jest powód mojego siwienia :D. Szybko natomiast nie wyłysieję (przynajmniej tak sądzę) bo włosy mam po ojcu. On też szybko osiwiał (odkąd pamiętam zawsze był siwy), ale nadal ma włosy i to wcale nie tak mało. Twoja kolej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bardzo filozoficzne pytanie wręcz:) Zależy czym dla kogo jest szczęście... Powiem tak..przeszłam sporo, (teraz to głupio zabrzmi) czasem to nawet żal mi siebie samej, że miałam takiego pecha co do ludzi. Moje zdrowie na tym ucierpiało. Będę szczera - tak jak mówiłam gdy najdzie mnie refleksja to jest mi żal, natomiast z drugiej strony cieszę się, że jestem jaka jestem, że widzę rzeczy których inni nie widzą, że inaczej czuję, mocniej odczuwam. Przekleństwem to można nazwać i jednocześnie zaletą... Sama nie wiem. Cieszę się jedynie dlatego, iż poprzez moje doświadczenia mogę pomóc innym, mimo wszystko nie zrażam się do ludzi. Lubię ich poznawać i z nimi obcować. Szczęśliwa jestem tak myślę :) W gruncie rzeczy człowiekowi zawsze jest mało, często jest tak "będę szczęśliwy jak się dostanę na studia", potem znowu "jak zdam ten egzamin to umrę ze szczęścia" Trzeba stawiać sobie coraz to nowsze cele i do nich dążyć. Szczęście to teraz, obecna chwila.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mało moich znajomych jej używa, a mnie się podoba... nie wiem dlaczego, ale wraz z odpowiednim (gustownym) makijażem dziewczyna może powalić faceta na kolana swoim wyglądem... aha, istotne też aby było to coś relatywnie wyjątkowego - tzn. nie codziennie bo się znudzi ale raz na rok to za rzadko :P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×